• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CONTINUITYJemné a legální změny vědomí
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    možná ale já to dělat nebudu..možná se přesvěč sám a možná budeš spokojený ...možná jsem měl jenom smůlu možná možná ...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PSYCHOTOXIN: možná by nebylo marné se zde svěřit s konkrétními zážitky a ne jenom takhle naprázdno hodit šutr do vody
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    Nechci tady urážet ale zrovna s tímhle shopem mám dost negativní zkušenosti a to množné číslo je tam správně.Možná by jeho provozovatelé měli přistupovat ke svým klientům zodpovědněji a nesnažit se za každou cenu být tak komerční.
    Vegetalismus je příkladem jak by měla fungovat komunikace mezi zákazníkem a prodejcem a obzvlášť u obchodů tohoto typu bych to nepovažoval za malichernost.
    Tento názor je pouze mým vlastním názorem vycházejícím ze zkušeností a nikdo na něj nemusí brát zřetel.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    pěknej smartshop :)

    Smartshop - léčivé byliny a bylinné čaje | Botanic.cz
    http://botanic.cz/smartshop/cs
    OCELOT
    OCELOT --- ---
    Prodává se ta Euphoria u nás ještě?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    PSYCHOTOXIN:
    PSYCHOTOXIN:
    super, díky :))
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    jinak yage.nl je jeden z mých oblíbených ..
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    CONTINUITY: Přímo s objednáváním ne ale moc ochotně mi poradili v problematice venkovní kultivace vybraných druhů léčivých hub v našich středoevropských podmínkách .. myslím si že by to mohl být dobrý eshop ..
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    a co třeba
    Customer Service
    http://www.herbalfire.com/customer-service
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    máte někdo zkušenost s objednáváni z Bouncing Bear Botanicals ?
    Bouncing Bear Botanicals suppliers of rare, sacred and exotic plants including kratom amanita muscaria ayahuasca and more
    http://www.bouncingbearbotanicals.com
    PROPHETX7
    PROPHETX7 --- ---
    Máte někdo zkušenosti (především s pěstováním) s povíjnicí nachovovou?

    Přemýšlel jsem, že bych ji zasel, ale na konci července ji budu muset nemilosrdně zlikvidovat (stěhuji se) a nevím, jestli se do té doby stihnou urodit nějaká semena a zda budou dostatečně zralá (jestli to je vůbec třeba).

    Nicmoc jsem o tom nenašel, jen že to kvete zhruba červen-srpen a výsev je tuším březen-duben.
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    PSYCHOTOXIN: :) není nad čr, to ti takhle chodím i celý den a nezahlédnu krutost a utrpení
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    Vždycky jsem z ní měl velký respekt ..především kvůli délce tripu,stavu,který si zatím asi nějak nejsem schopný připodobnit a hlavně mě trochu děsí duch Afriky.Horko,písek,černoši,lvi,jedovatí hadi a pavouci,krutost a utrpení na každém kroku,černá magie a Iboga ..:)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    SLAPPY: To není tak úplně pravda, přinejmenším informovaných lidí je v našem okruhu nějaký počet :)
    SLAPPY
    SLAPPY --- ---
    PSYCHOTOXIN: Rozhodně bych byl pro nějaký společný Ibogový rituál. Už jsem nad tim párkrát přemýšlel. Ona je tak trochu obestřená tajemstvím, alespoň pro mě. Nikdo neměl, nikdo nezná...
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    PSYCHOTOXIN: ano, několikrát
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    CONTINUITY: JJ to jsem si myslel,proto jsem taky napsal botanicu jak je to s účinností kůry a taky jsem mu tam připsal že mě tehdá obložil s růží když mi poslal gram nabitejch semínek s kterejma jsem zažil ůžasnej výlet a potom jsem si objednal x gramů naprosto nefunkčních za těžký peníze ...no a kupodivu se pan botanic ani neozývá :D A jinak ten ibogaine už máš za sebou ?
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    PSYCHOTOXIN: Ibogu nekupuj, jedině standardizovaný alkaloidový extrakt nebo ibogain. Obsah účinných látek v kůře velmi kolísá a snado můžeš dát spoustu peněz za vůbec nic.
    Abys mohl použít kůru, musel bys mít naprosto spolehlivý zdroj ibogy, který ti může garantovat, jak je silná, tj. nejlépe asi přímo z Kamerunu a okolí a přes osobní známosti...
    Ale extrak je naprosto ok :), imho úplně stačí
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    Btw sice to není až zas tak sem ale uvažoval jsem o tom,vyzkoušet Ibogu .. jen nevím jestli jí nakoupit z botanicu(nemám k němu nějak důvěru po tom co mě sprostě okradl při nákupu hawajské růže a ani celkové sympatie k provedení shopu) a taky nemám nikoho na sittering,bez kterého bych do toho nešel ...neuvažujete o tom někdo také ?
    Co se týče nadpisu klubu,vždycky mě zajímalo jaké to asi je když se udělá harmalinový extrakt který se při slábnoucích ůčincích hub vykouří :D Někde jsem to četl ale nikdy ne popis osobní zkušenosti..a co vlastně routa a houby,je tady někdo ochotný a znalý povyprávět ?
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Kratom mam moc rád, standard je pro mě dávka cca 5 g která má spíš stimulační než opiodní účinky :-) Kupuju Bali z vegetalismu, co vy? Kannu taky můžu, jinak než nosem jsem ji ještě nedával.. Obě tyhle rostliny jsem si zamiloval :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam