• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    No s tim vyplácením všeho všem u stav. spoření mně ústavní soud zklamal. Být ve vládě, hledal bych všechny páky na to, aby se stavebko se státní podporou dalo uzavřít jen jako úvěr opravdu na již započatou stavbu či rekonstrukci a prostě by se natvrdo vyplácelo jen proti fakturám za materiál a stavební činnost. Myslim že za ten vejvar by se i ta kontrolní činnost stavebním spořkám vyplatila.
    FREELA
    FREELA --- ---
    THE_MIRACLE: hele jako cloveka te mam rad, ale s timhle me seres :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Zato takovej senil z Hrádečku, to je pašák, viď? :-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: ten Kalousek je fakt ještě větší magor než pán z hradu...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Ústavní soud zrušil škrty ve stavebním spoření – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/231830-ustavni-soud-zrusil-skrty-ve-stavebnim-sporeni.html
    MARYO
    MARYO --- ---
    PONCIK: To bylo narazka na Schwarzenberga.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    MARYO: Jestli tohle "Podle sebe soudim tebe" platilo na mně, tak se hluboce pleteš, za 41 let svého života jsem nebyl v jediný sebemenší politický funkci na rozdíl od zde opěvovaného M. K..
    MARYO
    MARYO --- ---
    i kdyz je fakt ze ten kalousek je asi nejlepsi pripad, kaja bude mit asi trochu jiny ambice
    MARYO
    MARYO --- ---
    PAULMUADDIB: Rekl bych ze nejen kalouska. Spis taky "Podle sebe soudim tebe".
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Ta anketa, co tu visí je k čemu ? Jedině jak se Kalouska zbavíte - aby nebyl v politice je buď fyzická likvidace, kdy potom hrozí dlouhej kriminál (. Nebo nejít k volbám, protože jakmile se zvolí jakákoliv partaj, tak se tam časem Kalousek zjeví, on totiž už bez politiky a funkcí ani neumí žít. Je tu nepřetržitě tušim 15 let. A v nejhorším zkousne i ty socany a snad i komouše )).
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    _BENNY: "Obyčejně lidé s tak kromobyčejnými výkony přežijí.", "Ten pitomec to napsal, ostatní si to myslí."

    Koukám, že má Karel Kalouska docela přečtenýho.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Schwarzenberg: Bárta je pitomec, řekl něco, co si ostatní jen myslí – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/230216-schwarzenberg-barta-je-pitomec-rekl-neco-co-si-ostatni-jen-mysli.html
    CROSS
    CROSS --- ---
    Karel Schwarzenberg (...) potvrdil, že se dnes pravděpodobně sejde jednání K9 a připojil bonmot: "Myslel jsem, že po týdnu na cestách přistanu v Kbelích a přistál jsem očividně v Bohnicích," řekl Aktuálně.cz.

    :-]]
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Mohl by prosim nekdo toho Kalouska aspol zastrelit?

    Odpočtům úroků z nových hypoték by mělo odzvonit – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/ekonomika/228221-odpoctum-uroku-z-novych-hypotek-by-melo-odzvonit.html

    To jsou zase zvasty co z nich lezou...
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    PONCIK: tak jest
    CROSS
    CROSS --- ---
    PONCIK: no jasně, třeba současný primátor Karlových Varů by mohl vyprávět, jak si v opozici ani neškrtnul.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Podle mně si zastupitel není-li ze strany/sdružení co se po volbách dostalo do rady města jako vítězná koaliční součást, ani neškrtne. Sice může mít prospěšné návrhy pro město, jenže vítěz bere vše a taky vše opoziční shazuje ze stolu ))((.
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    BONGI: mě to mladá věří, že to dělám objektivně, ale je asi jediná

    a hlavně z opozice se krást tak nějak nedá :-)¨)))))))
    BONGI
    BONGI --- ---
    ALCATOR: Problem je navic v tom, ze ikdyz se to ten zastupitel bude snazit delat z jakehosi moralniho duvodu zcela objektivne, tak mu to stejne nikdo nebude verit a ikdyz nic neukradne, tak si stejne urcita skupina lidi bude myslet, ze krade .... protoze proc by to jinak delal?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam