• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    prosím o admina o úpravu nástěnky: už nejsem člen TOP09.
    Vysral jsem se na to, zůstávám zastupitelem v klubu TOP09 jako nestraník
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    WEREWOLF: dnes řešil pana Mandáta smírčí výbor ... ;)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PONCIK: jo, to mas asi pravdu...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    THE_MIRACLE: Prostě Klaus už dosáhl v týhle republice všeho čeho chtěl a mohl, teď už může jít jen "dolu", tak si prostě kopne hlava, nehlava.
    A Brusel chce vybudovat USE podle vzoru USA = absolutní nesmysl. Nevěřím tomu že nějaká kontrola rozpočtů, nedovolí vyvoleným Německu, Francii nějaké vyjímky jako v případě překročení %HDP/rok, překročíš 3,5 bude bububu, přestřelili na 6 - 8% a byly z toho vnější problémy a jelo se dál.
    Nedělej si iluze o lidech = politicích v Bruselu, někteří tam vesele sedí těch 20 a více let jako ti naši u nás.
    Všechno jen a jen v lidech, Euro za nic nemůže je to nemyslící věc.)).
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PONCIK: Já to vidím takto: EU rozhodně není žádny zázrak, v který jsem ještě donedávna věřil, nicméně jsem neustále přesvědčován, že pořád je vedení EU lepší, než vedení naše. Takže v zásadě s transparentní kontrolou rozpočtu zvenčí absolutně nemám problém. Nicméně mně jde hlavně o tu absurditu, kdy Klaus v podstatě říká - seš debil, protože si byl debil i minule. To, ačkoliv ho považuju za vychcaného hajzla (ovšem celkem inteligentního), ukazuje na jistý vliv demence...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Takhle vypadá střet gigantů v českým měřítku a Nečas je tím zrnkem mezi mlýnskými kameny a prostě má větší strach z hněvu z hradu. Jinak se přiznám já proti nepodpisu nic nemám a ani se mi potom hůř nespí.).
    Daleko víc a víc mně zklamavá ministr Drábek & HIS BOYS na MPSV.(.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: prosim vas, prectete si odpoved na prvni dotaz a vysvetlete mi jednu vec... Chapu to spravne ze Klaus, vladce nas, slunce nase jasne argumentuje ze knize nas poskodil tim, ze nekdy jindy nas poskodil taky (vetou o cikanech)? Jako to je argumentace jak hrom!
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Poškodil nás Schwarzenberg, nikoliv Nečas, tvrdí prezident Klaus – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/257814-poskodil-nas-schwarzenberg-nikoliv-necas-tvrdi-prezident-klaus.html
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    Nejúspěšnější projekt Miroslava Kalouska – pár poznámek k němu « Motejlek.com
    http://www.motejlek.com/nejuspesnejsi-projekt-miroslava-kalouska-par-poznamek-k-nemu
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Tak našel jsem to ve zdejších domcích událostech:

    Drábek odměnil úředníky. K platu inkasovali i milion navíc | Domov | www.lidovky.cz
    Drábek odměnil úředníky. K platu inkasovali i milion navíc | Domov | www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/drabek-odmenil-uredniky-k-platu-inkasovali-i-milion-navic-pm0-/ln_domov.asp?c=A120119_223744_ln_domov_ape
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Drábek zklamal na plné čáře a to rozdělováním odměn svým náměstkům a ředitelům sekcí na MPSV. Jedno ze zdůvodnění těchto odměn je "dokončená důchodová reforma". Prostě Nečas, Lessy, Dobeš - doprava, Drábek jsou jak bratři v triku, řvou jak nemaj na nic prachy a nakonec tam lítaj milióny na v ročních odměnách+platech jen to fikne.
    škoda že k tomu Drábkovi nemůžu najít odkaz na novinový článek, slyšel jsem ho ve čtvrtek v Událostech na ČT.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    MEDICAL TRIBUNE CZ > Hovorka (KDU-ČSL): Zdravotní reformy roku 2011 a dopady na každého z nás
    http://www.tribune.cz/clanek/25262-hovorka-kdu-csl-zdravotni-reformy-roku-a-dopady-na-kazdeho-z-nas
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ENKIE: Je srandovní poslouchat konspirační teorie o Bilderbergu a představit si dobu před 1000 let... Úplně to vidím:

    Lancelot: "Ty vole, ten Artorius a Merlin, to sou kurvy spiklenecký, voni se setkávaj ve skupině Stonehenge a tam připravujou celo brittonský vládnutí. Přitom každýmu je přece jasný, že Hadriánův val tu není pro nic za nic a je nesmysl ho bourat. A vůbec, vždyť ten Artorius, to je teda fakt brittonec jak řemen, kurvadrát..."

    Já myslím, že i vyslání Konstantina a Metoda na Moravu byla součást Bilderbergskýho spiknutí.
    ENKIE
    ENKIE --- ---
    Schwarzenberg: Nechci ustupovat s Českem do ústraní | TOP 09
    http://www.top09.cz/co-delame/medialni-vystupy/schwarzenberg-nechci-ustupovat-s-ceskem-do-ustrani-8557.html

    TOP 09 se da tezko povazovat za stranu hajici Tradice, kdyz aktivne podporuje poslapavani autonomie narodniho statu (ne, ze bych ho nejak miloval...) a levicove politicko-ekonomicke nesmysly v ramci EU.

    Mozna je to tim, ze Schwarzenberg (Cech jako remen..) je clenem kartelu Bilderberg, ktery spojuje ty financniky a politiky, kteri se snazi provadet nadnarodni, globalni politiku a vytvorit jakesi zaklady svetoveho vladnuti. Tenhle kartel byl klicovy v nekterych integracnich procesech EU, a jeho cleny jsou i levicaci jako remen, napr. Tony Blair atp. Pekny humus.
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    FEMUR: to ano, ja porad verim, ze jednou (davam cechum tak dvacet let) cesi zmoudri a zvoli vetsinovou vladu, ktera od podlazky zmeni politicky system. (neco jako na isladndu, ale chapu, ze se zdejsim materialem, to v soucasnosti neni realne :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    FLUMO: a chodis vubec k volbam?:)
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    FEMUR: ne to opravdu ne :) ja to delam tak, ze sleduju praci tech lidi po leta, kdyz je neznam tak zpetne. idelani by bylo se s tim clovekem setkat, ale priznavam, ze to nedelam.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    FLUMO: a jak by sis takove informovani predstavoval?snad nectenim programu politickych stran:)
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    THE_MIRACLE: skoda, ze se volici neinformovali pred volbami - nemuseli by litovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam