• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Jsem překvapen, že už i podstatná část příznivců TOPky začíná ve vztahu ke Kalousovi procitat...
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    WEREWOLF: Abych tak řekl, krásná známka "demokratičnosti" v té straně. Všichni máte stejný hlas, ale je vám to prd platný, protože já jsem bůh.
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    odvolání Kalouska není možné bez odchodu celý TOPky z vlády.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    FEMUR: No tak Tůma to asi jo. Nevěřím tomu, že by platilo jeden za všechny, všichni za jednoho u odchodu TOP09 z vlády .). Matně si vzpomínám, jak Karel Schwarczenberg odcházel/neodcházel kvůli kauze Čunek.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    leda tuma?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    PONCIK: topka se nechala slyset ze bez mirka nee a cau. takze si imho s najekym kandidatem lamat hlvu nemusej,
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Mně by dost zajímalo, koho má TOP09 jako možnýho kandidáta na místo ministra financí ? Tedy jestli nejspíš 18. 7. socani, komouši a zbytek VV neprosadí nedůvěru celý vládě.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Petice za Lessyho je peticí za pád Kalouska. Blog - Rudolf Mládek (blog.iDNES.cz)
    http://rudolfmladek.blog.idnes.cz/...Kalouska.html
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Skokan: Kalousek mě do telefonu vulgárně urážel. Ministr: Je to blábol – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/273122-skokan-kalousek-me-do-telefonu-vulgarne-urazel-ministr-je-to-blabol.html
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    WEREWOLF:
    PJGEPR: Myslím že nástěnka je vyřešená a jestli ne, tak si napište co tam chcete mít .:).
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    WEREWOLF: kazdou stranu rozesere Praha a (nebo) Brno...

    zda se, ze je na to nabeh i u nas...
    :(

    Batoru neresim, mi byl celkem volnej, nad chovanim MK v posledni dobe nechapave kroutim hlavou...

    bavil jsem se dneska s Polackem (zastupce gen. sekretare/vol
    lebni manazer) a behem par dnu snad pujde clenum nejaky vysvetlujici infomail

    i pres znechuceni je odchodu kazdeho nelidovce z topky skoda...
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    já jsem zastupitel na Brně středu, maximálně zpruzenej jak celostátní TOPkou, tak zejména tou partou lidovců a post lidovců v Brně.

    - podpora eurovalu a lezení do brusele(čti prdele) EU
    - nechutný levičácký vystupování Kalouska i knížete v rámci Bátoryády (Laďu Bátoru moc neprožívám, ale slova jako starej fašoun pro paleokonzervativce jsou ze slovníku strany zelených a ne konzervativců
    - milion dalších nasrání jen za poslední rok.


    Byl jsem v TOPce prakticky od začátku a odmakal jsem si všechny kampaně
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    WEREWOLF: njn ... bohuzel jsme se k jeho pripadu nedostali driv, ale myslim, ze rozhodnuti SV privita drtiva vetsina clenu, kteri o tom neco vi ...

    ac Te neznam, mrzi me, zes odesel, "spravni chlapici" ztraci trpelivost a vyklizi pole sibrum, kteri si pockaji :(

    kdyz budete nekdo editovat nastenku, tak já jsem clen KV Usteckeho kraje a celostatniho smirciho vyboru
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    PJGEPR: "kauza" Honzy Mandáta byl jen jeden z asi dvaceti důvodů, proč už jsem to nevydejchal a odešel
    WEREWOLF
    WEREWOLF --- ---
    prosím o admina o úpravu nástěnky: už nejsem člen TOP09.
    Vysral jsem se na to, zůstávám zastupitelem v klubu TOP09 jako nestraník
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    WEREWOLF: dnes řešil pana Mandáta smírčí výbor ... ;)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PONCIK: jo, to mas asi pravdu...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    THE_MIRACLE: Prostě Klaus už dosáhl v týhle republice všeho čeho chtěl a mohl, teď už může jít jen "dolu", tak si prostě kopne hlava, nehlava.
    A Brusel chce vybudovat USE podle vzoru USA = absolutní nesmysl. Nevěřím tomu že nějaká kontrola rozpočtů, nedovolí vyvoleným Německu, Francii nějaké vyjímky jako v případě překročení %HDP/rok, překročíš 3,5 bude bububu, přestřelili na 6 - 8% a byly z toho vnější problémy a jelo se dál.
    Nedělej si iluze o lidech = politicích v Bruselu, někteří tam vesele sedí těch 20 a více let jako ti naši u nás.
    Všechno jen a jen v lidech, Euro za nic nemůže je to nemyslící věc.)).
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PONCIK: Já to vidím takto: EU rozhodně není žádny zázrak, v který jsem ještě donedávna věřil, nicméně jsem neustále přesvědčován, že pořád je vedení EU lepší, než vedení naše. Takže v zásadě s transparentní kontrolou rozpočtu zvenčí absolutně nemám problém. Nicméně mně jde hlavně o tu absurditu, kdy Klaus v podstatě říká - seš debil, protože si byl debil i minule. To, ačkoliv ho považuju za vychcaného hajzla (ovšem celkem inteligentního), ukazuje na jistý vliv demence...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam