• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PJGEPRTOP09 - nová šance? 15,95 % - 2014 volby do EP
    "Nová" politická strana... Dobrá, špatná?



    Volby do krajských zastupitelstev 2012

    rozbalit záhlaví
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    THE_MIRACLE: smlouva to umoznuje, jen je skoda, ze slecna redaktorja nedomyslela, ze vyplata duchodu se ridi zakonem a ne smlouvou...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Drábkův slib neplatí, sKartu budou muset využívat i důchodci - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/skartu-budou-muset-pouzivat-i-duchodci-d9t-/domaci.aspx?c=A121019_220738_domaci_ert
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    BIDAK: 8 let. hele, trochu prehanim, uznavam... Ale to nic nemeni na tom, ze je to pruser ted. A kdo to dopracoval tak daleko, ze lidi voli komunisty a nebo nechodi k volbam?
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    THE_MIRACLE: Tys moc dlouho za komanče nežil, pokud vůbec. Žejo?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PONCIK: vidis a ja uz jsem tak otupenej, ze si myslim, ze by to bylo stejny zlo jako tohle co tu vladne ted... I kdyz mozna se pletu, protoze zatim mi pripada, ze kazda vlada je horsi a horsi.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Už jsem asi nějakej obroušenej, ale vítězství KSČm a ČSSD v krajských a senátních volbách mně nijak nestraší. Spíš jsem naježenej z toho, aby se stejný výsledek promítnul do voleb sněmovních, protože premiér a ministři z těhle dvou partají to už by byla opravdu drsná frajeřina.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: tak alespon k necemu byl muj hlas...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Ministr Heger: Za prohrou pravice nejsou reformy, ale korupce - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/podzimni-volby-2008/krajske-volby/clanek.phtml?id=760367

    Jen tak dál...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    No vidis. To je dobre. Nicmene porad je mi milejsi clovek, ktery nevoli, nez clovek ktery voli parlamentni stranu po tech zkusenostech.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: všem ne...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    BIDAK: ano a pak to bude zase naopak a porad dokola...
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    THE_MIRACLE: Lidi jsou nasraný dycky.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    THE_MIRACLE: Ani náhodou. Levice se ztrapní a půjde na hambu do kouta. Mě nejvíc děsí ta volební účast.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: ještě jedna poznámka. Kromě disciplinovanych komancu padli procenta vsem. To celkem jasne poukazuje na to, ze lidi jsou proste nasrani. A sorry, ja se jim nedivim.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    THE_MIRACLE: Nezaměňuj nedostatek názoru za názor. Stran je dost, těch malých mimoparlamentních.
    Lidi k volbám nechodí obvykle z prosté lenosti. Buď lenosti přemýšlet, nebo jít ven.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    FIONOR:
    LONESTAR: ja vas chapu, vy jste totiz nasrani, ze vyhrala levice. A vite co? Mne to je burt. Jde to tu od deseti k peti at vladne kdokoliv. Zkusenost.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    LONESTAR: ... nebo naopak
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    FIONOR: nesouhlasím
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    THE_MIRACLE: no já na "vrcholu" po víkendu vidím spíše KSČSSD než ODSTOP09 - ale možná vycházíš z jiných výsledků...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam