• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERAtletika - je jako život sám - poražení a vítězové, nakonec všechno co zní dostane je přimo úměrné vašemu úsilí
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Tak to byl asi vtip, stejně jako petr napsal že dvořák nás něčem jede neasi. Pokud řekne že ji trenér poslal na nějakou diamantovou ligu na milí a že vůbec neví o co jde, tak mám právo pochybovat o tom že je buď extrémně hloupá, nebo na něčem jede ;)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Počkej, ty se se mnou hádáš, jestli pracuje někde v trafice? To mi je úplně jedno a to není drb, to je fakt. Psal jsi něco o perníku...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Napsal jsi že jsem mistr drbů. Ano v trafice stále pracuje a za b, podle toho co jsem četl a viděl je hloupá...
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Teď vůbec nechápu, co naznačuješ? V tom článku jsem nenašel žádnou zmínku o dopingu.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Znáš michala markupa? Myslím že znáš a velmi dobře a ten kdysi hodně dávno tenhle článek napsal a sama ona včera řekla, že se její táta určitě v trafice dívá, takže se chceš ještě bavit zda to je kec nebo není?

    Prodavačka z večerky pobláznila atletiku! Titul z MČR a nový rekord - NOVA Sport
    http://sport.tn.nova.cz/clanek/holka-z-vecerky-sokovala-ceskou-atletiku-zlato-z-mcr-a-rekord.html
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Ta podle mě v té trafice co dělá jede na pervitinu určitě...
    Co já vím od holek tak je bohužel i dost hloupá, jako že fakt hodně...
    Ty jsi fakt mistr drbů:) Doufám, že ten tvůj časopis takový bulvár není. To se stává, že když dvě holky jsou nejlepší (Vrabcová, Vrzalová), tak ostatní z party je nesnáší a pomlouvají:)

    Včera v rozhovoru mi přišla Vrzalová mnohem rozumnější (až na to, že byla dost nervózní) než Mezulianíková, která byla typická blbka ("snažím se vždy závodit s novým účesem")
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PLUTO: Podle mě to bylo kvůli tomu že si chtěl dát evian :D
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    PLUTO: Nejlepší je jak se ho snažili dotlačit k tomu že to stálo úplně celý za vyliz prdel, ale neřekl k tomu vlastně vůbec nic ;). Jinak velmi doporučuji podívat se na video ty 5 naší z 1500. Ta podle mě v té trafice co dělá jede na pervitinu určitě...

    Ještě v rozhovoru pro sport řekla, že je hrozný, jak tam mluví všichni anglicky. Samozřejmě, když anglicky neumí. Co já vím od holek tak je bohužel i dost hloupá, jako že fakt hodně...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Není jediný, chtěl jsi jedno konkrétní jméno, máš ho, můžu ti sem dát xy dalších ale bylo by to úplně zbytečné. Věř, čemu chceš věřit sám...
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Takže ten drb, že Vrabcová je prosypaná, je od cizího trenéra ve stylu "žádná moje svěřeňkyně užívající moje metody tak rychle neběhá, takže tahle musí být prosypaná"?:)

    GLACIER: No byla anorektička, když končila s běháním na lyžích. Každopádně tím naznačuješ co? Anorexie není zrovna něco, co by zvedalo výkonnost:)
    PLUTO
    PLUTO --- ---
    Včera super šampionát. Maratonkyně co si splete směr, ta závodnice na 5000m co se raduje kolo před cílem a doběhne až čtvrtá, 17 letej floutek co skáče jako Bubka, naše reprezentace co ani neodstartuje do finále, němci co si tam dělají kotrmelce, rekord mistrovství v kladivu žen, jedna diskvalifikace za druhou a nakonec tomu dal korunu Dvořák kterej vypadal, že na něčem jede.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: A mimochodem ta tvoje slavná vrabcova je ještě jako bonus anorekticka to víš?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: To bylo jasný hned od začátku. Chtěl jsi jméno člověka s kterým jsem se otevřeně bavil o stavu české atletiky tak si najdi jméno Miloslav Semerád
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    Jinak Dvořák mi přišel v závěrečném rozhovoru ve studiu celkem arogantní. Narážkám, že to mistrovství se úplně nepovedlo, se posmíval a nechtěl o tom bavit.
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Co máš na mysli? Na letsrunu jsem většinou četl hlavně Canovu. Zbytek tam jsou většinou blbečci.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Říká ten co si vždycky něco přečetl na letsrunu a okamžitě říkal že to tak je? ;)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Problém je, že ty snadno uvěříš všemu, co ti kdo řekne:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam