• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERAtletika - je jako život sám - poražení a vítězové, nakonec všechno co zní dostane je přimo úměrné vašemu úsilí
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    KEVIN182: Ke konci pořád běžel ukázkovým stylem, jenom pomalu. Podle mě marathon pro něj prostě není, je to rychlostní a silový běžec. Třeba by ještě mohl zkusit půlmarathon a startovat na MS v půlmarathonu. Ale marathony už asi nemají smysl.
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    Ale na Běhej srdcem psali, že je nejlepší...a Martin Kennymu moc přál čas pod 2:03....Život není fér :(
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    Tak to je konec. Uznávám, že by měl už skončit, tohle nemá cenu.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Už zítra v 9:30 oujeeee
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    GLACIER: určitě!
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Kenny za měsíc v Amsterodamu poběží 2:03 a lépe. Moc mu to přeju ;)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    A jinak teda nemám nic proti postiženým lidem, ale ten idiot co se tam eliudovi motal poslední dva kilometry pod nohy a v cíli ho málem srazil je fakt mega KRIPL!!!
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Chválit vše je zbytečné. Norský klan dovedl k medailím drsnou cestou | Forbes
    http://www.forbes.cz/chvalit-vse-je-zbytecne-norsky-klan-dovedl-k-medailim-drsnou-cestou/#citat-dne
    KRUDD
    KRUDD --- ---
    mají i tv dokument :)
    NRK TV – Team Ingebrigtsen
    https://tv.nrk.no/serie/team-ingebrigtsen
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Věřím že není tak blbej jako Lance co už v 17 byl prosypanej až na půdu ;)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Ale nad mistrem mistrů z Norska jsi tu onanoval:)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Jediný kdo mi udělal radost byl Hodbod a tomu věřím že je čistý jak okveti čisté lilie. A ano, nikdo jiný z české výpravy mi radost neudělal...

    To co předvedla štafeta na 4x400 bylo asi to nejhorší co jsem kdy viděl...
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Teď jsi nějak sám proti sobě. Na jednu stranu tvrdíš, že berou všichni, na druhou stranu se odmítáš uspokojit bronzem Vrabcové, protože ona je ta prosypaná na půdu. To znamená, že tě teda žádná medaile nikoho netěší, protože všichni, kdo něco znamenají, jsou prosypaní na půdu?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Tak se podívej na video co jsem poslal níže, tam to říká ;).

    A proč ne, určitě jede v něčem taky...

    A ano jsem přesvědčený že na něčem jede nejen ty co jsem jmenoval, ale i Hejnova s Maslakem av podstatě každý, kdo něco znamená. Myslíš že to vy l bylo jenom Rusko? Se podívej na Kipropa...

    A řeknu jednu pamatnou větu za kterou Nibaliho doteď nenávidí xy cyklistů vrcholových. Když se ho zeptali na doping tak řekl, že všichni bojují stejnýma zbraněma. Pokud nejsi úplný moula tak víš, co tím myslel...

    MR
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    GLACIER: Trenér ji poslal na diamantovou ligu a ona nevěděla, co to je?

    Já mám podezření z dopingu na někom ne kvůli tomu, jak vypadá (pokud teda nevypadá jako Kratochvílová), nebo jak mluví, ale podle toho, jak se zlepšuje.
    Vrzalová s Vrabcovou se zlepšujou rychle, ale vzhledem k tomu, že obě začaly s vrcholovou atletikou celkem nedávno, to je celkem normální. Jednou jsi tu psal, že ti někdo řekl, že i Holuša na něčem jede. Holuša má naprosto plynulé zlepšování, byl mistr už od juniorů, není na tom nic podezřelého. Navíc pořád mění trenéry.

    Kdo mi naopak přijde podezřelý, je ten tvůj mistr mistrů z Norska. Ještě před měsícem měl osobák na 1500m asi 3:39. 3 týdny nazpět v Monaku snil o tom, že by se rád zlepšil někam k 3:35, ale běžel 3:31. Samozřejmě, je mu (za měsíc) 18, v tomhle věku se člověk může zlepšovat rychle, ale stejně nevím o nikom, kdo by se zlepšil mezi 17 a 18. rokem z 3:40+ na 3:30. Když se navíc vezme v potaz, že Norsko je dopingově kontroverzní země vzhledem ke svým lyžařům, starší bratr Henrik podle údajů fancy bears nejspíš dopuje, tak bych prostě řekl, že letos v létě tatínek Ingebritsen řekl, že syn už je dost starý, aby si něco dal. A voila, přišlo zlepšení o 10s na 1500m a tituly mistra Evropy.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAKOSHARK: Tak to byl asi vtip, stejně jako petr napsal že dvořák nás něčem jede neasi. Pokud řekne že ji trenér poslal na nějakou diamantovou ligu na milí a že vůbec neví o co jde, tak mám právo pochybovat o tom že je buď extrémně hloupá, nebo na něčem jede ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam