• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ZBYNEK: Nechci ti do toho mluvit ale on nemluvi o slozce... To ma samozrejme active sync taky a zadarmo...
    On mluvil o rozsirenych polich kontaktu...
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    KROMANON: Spíš bych hledal náhradu active sync... Viděl jsem nějaké placené, kde sis mohl bez problému vybrat složku, se kterou má synchronizovat (Nokie to měla už před hodně lety) a spousta dalších užitečných nastavení.
    Hledal jsem to ale před rokem a nakonec jsem nic nekoupil, takže ti název aplikace neřeknu
    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    Zdravim. Lze nějak připojit ActiveSync přes BT automaticky? Tzn. abych nemusel jít do aplikace ActiveSync na PPC a tam volit připojit přes BT, ale aby stačilo pouze zapnout BT.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Patrne "lama dotaz", ale jak zjistim ve Windows Mobile verzi .NET, pokud tam teda vubec je?
    U PC/ntb bych vedel. Kouknul bych do Pridat odebrat programy, nebo do systemroot%\Microsoft.NET.
    Ale bud ho nemam, nebo to na WM takhle nefunguje.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    NIXIMOR: OK, diky, takze holt budu muset prepsat kontakty v kompu, njn
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    KROMANON: Jestli takovy najdes, taky bych mel zajem :) (cimz zaroven tedy odpovidam: netusim)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    NIXIMOR: coz sebou nese zopakovani meho dotazu. Je nejaky program, ktery plne nahradi, nebo aspon dobre nahradi outlook mobile?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    CPT_PLESARD: Neprehlidl, v ActiveSyncu nejde nastavit vubec nic, krome celkoveho vypnuti prenosu kontaktu. Jestli to jde v Outlooku nevim, ale dost pochybuju, ten je vlastne jen "provider", a vubec se nestara o to, ktere aplikace s nim komunikuji, no a v telefonu to zas urcite nejde, tam taky nejake nastaveni synchronizace zcela chybi.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    KROMANON: - v MS Office Outlook je v kontaktu k dispozici asi 20 kategorii/druhu/pojmenovani telefonniho cisla (Asistent, Zamestnani, Zamestnani2, Fax, Domu, Domu2, Jine ....)
    - v TP2 je tehle kategorii jen asi 10
    - a pokud mam u nekoho telefon treba v kategorii JINE, tak se mi do TP2 nedostane, protoze tam zadna takova kategorie neni
    - takze bych rad vedel, jestli je nekde nejaka moznost, jak tomu synchronizacnimu softu rict, ze treba kategorie JINE v PC je to samy, co treba AUTO v TP2
    - co jsem mel predtim SE Z600, tak v tom SE synchronizacnim softu podobny manipulace s polozkama kontaktu byly mozny, tak bych rad vedel, jestli jsem to v ActiveSync jen nenasel, nebo jestli to opravdu nejde
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    CPT_PLESARD: uplne nerozumim tvemu dotazu. Ja zapichnu TP, za cca 50s mam presne to co v outlooku i v TP. Treba OTEC: mobil, pracovni, soukromy. Pokud si to dam v resco contacts tak to mam zobrazene krasne pod jednim jmenem, pokud zobrazeni klasicky z ROM tak kazde zvlast
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Mam dotaz.
    Pri synchronizaci Kontaktu ve WM 6.1 s Kontaktama v Outlooku se neprenasi nektery polozky.
    Nikde jsem nenasel moznost nastavit, ze treba polozka JINY TELEFON z Outlooku bude treba CISLO DO AUTA v Kontaktech WM.
    Opravdu to v ActiveSync 4.5.0 a/nebo WM 6.1 neni? Nebo jsem slepej a/nebo neumim hledat?
    Dik.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BLACKHAFANEK: Tak jim rekni ze kdyz nebudou tak jim vratis ten jabko bazmek a koupis si neco standardniho s windows:)
    BLACKHAFANEK
    BLACKHAFANEK --- ---
    Zdravím, rozumí tu někdo problematice synchronizace MobileMe s Windows Mobile 6.1? Na oficiálnim supportu od Apple mi řekli že by to mělo jít, ale rozhodně se se mnou o tom nebudou bavit, protože windows :)
    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    ZBYNEK: To právě nejde, navíc ta defaultní T9 vypadá jinak.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ZBYNEK: Pssst nemuzes takhle radit lidem, bude si pripadat jak obycejnej looser user ze ani necte co tam sam ma napsanyho :))
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    SEALSKEJ: Zkusil bych tlačítko nad shiftem...
    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    Nějakou záhadou se mi do telefonu dostal našeptávač slov viz na obrázku a přestala mi fungovat klasická T9 s češtinou. Netuší někdo, co je to zač a jak to odstranit? Prohledával jsem snad vše, dokonce jsem i odinstaloval pár programů, kdyby to bylo součástí nějakýho a nic nepomohlo.

    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    Podařilo se někomu nastavit automatickou synchronizaci Windows live tak, aby se po ukončení datového přenosu přístroj automaticky odpojil?
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    KROMANON: zkus modaco_nodata
    FIFO
    FIFO --- ---
    KROMANON: noData
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam