• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    Vše o mobilních operačních systémech
    rozbalit záhlaví
    RAMON23
    RAMON23 --- ---
    KROMANON:
    LEF: jak u toho funguje licencovani? da se pouzit i "nezakoupeny" sw?
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    RAMON23: mno, ja s tim jedu na Kaiseru:-)
    RAMON23
    RAMON23 --- ---
    KROMANON:
    LEF: pro Windows mobile zarizeni s integrovanou GPS? (zapomnel jsem dodat :) )
    LEF
    LEF --- ---
    RAMON23: mam garmina i s topo czech, ale jeste jsem v terenu neotestoval. na silnici v pohode
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    RAMON23: na toto asi jedine garmin, ma super topo
    RAMON23
    RAMON23 --- ---
    cau, mate nejake zkusenosti s GPS navigacemi + turistickymi mapami pro CR?
    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    Existuje nejakej log datovych pripojeni, pres ktery bych mohl sledovat, kdy se mi telefon pripojuje a jaka aplikace to vyvolava? Mam problem, ze se mi telefon automaticky pripojuje a vubec netusim, kterou aplikaci je to inicializovane.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    THOMASC: Díky, zkusím
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KROMANON: určitě zkus... ale záloha je potřeba mě to po restartu smazalo nějaký věci v phoně...
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    KAZATELL: mno asi spacham zalohu a zkusim to taky:-)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KROMANON: reaguju na příspěvek z androi fóra... já to zkoušel ale nepodařilo se mi to rozchodit... vždy sem se zasekl na bootovací obrazovce u tučňáka a dál to prostě nejelo... :-( chtěl sem aspoň vidět jak to šlape
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    SAMMAEL: Settings -> Sounds and Notifications -> Event: Messaging: New text message - a odskrtnout Display message on screen ...to bz melo byt ono
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    rošku zvláštní dotaz, ale budiž: Tušíte někdo, jak donutit 6.1 aby neukazovaly náhled příchozí sms? Nastavením telefonu to nejde.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    ty po nekolikanasobnem restartu to funguje vyborne:-) kdyby byly dekovne hlasy tak uz jeden mas:-)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    TR1: no prave mi te posun nahoru uplne nevyhovuje a proto se snazim najit tu knihovnu, ktera to umela... Kazdopadne diky
    TR1
    TR1 --- ---
    http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3668

    mne osobne to nejak nefungovalo, system to ignoroval
    TR1
    TR1 --- ---
    KROMANON:
    zkus podrzet par vterin prst na pozadovane ikone. Nabidne to sice jen posun bud na uplny zacatek nebo zas na konec, alespon moje rom to umela. Je to lepsi jak dratem do voka. Jinac jsem na to nasel i nejakaou utilitku (zu si nepamatuji jakou) ale nejak to nefungovalo
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    da se do WM 6.5 doinstalovat nejaky ten plugin na posouvani ikon ve start menu na libovolne misto?
    TR1
    TR1 --- ---
    ARIAEL:
    dulezite je, ze to jde :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TR1: Mozna nejaka kopie od vyrobce... Zadny backup tam totiz neumi sahnout...
    A nebo ten kdo pise loadery si to vytahnul sam. Ta oblast neni bezne dostupna
    TR1
    TR1 --- ---
    ARIAEL:
    cim se zalohuje nevim, zas tak zbehli nejsem ale stahl jsem si original na webu a opravdu jsem to zkousel preflashovat pozdeji zpatky a uvodni obrazovka zavadece mela stejnou verzi i jmeno jako pred celym procesem.

    http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-touch-hd
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam