• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    MEDWYN: Diky, to je presne ono :)
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    NIXIMOR: Saman SMS Dr Fix
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Mam dojem, ze se to tu nedavno v nekterem klubu resilo, ale nemuzu to najit... Jde nejak u Win Mobile nastavit jiny zvuk (a vibraci) pro SMS a jiny zvuk (a vibraci) pro dorucenku? Resp. rad bych vibraci i zvuk u dorucenky vypnul, ale u SMS nechal zapnute.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Tak dneska sem nainstaloval po dlouhém rozhodování SPB Mobil Shell 3.5 a plná spokojenost... jen mi chybí větší výběr widgetů... nevíte někdo kde se dají nějaké najít... teda mluvím o konkrítním linku protože na XDA sem nic nenašel... ale možná jen neumím hledat (chtěl bych hlavně hodiny jak z HTC Hero joko i s počasím)
    LEF
    LEF --- ---
    RAMON23: nemel bych to asi rikat moc nahlas, ale mam nelegal, ale pssssst
    RAMON23
    RAMON23 --- ---
    KROMANON:
    LEF: jak u toho funguje licencovani? da se pouzit i "nezakoupeny" sw?
    LEF
    LEF --- ---
    RAMON23: ja na TP2
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    RAMON23: mno, ja s tim jedu na Kaiseru:-)
    RAMON23
    RAMON23 --- ---
    KROMANON:
    LEF: pro Windows mobile zarizeni s integrovanou GPS? (zapomnel jsem dodat :) )
    LEF
    LEF --- ---
    RAMON23: mam garmina i s topo czech, ale jeste jsem v terenu neotestoval. na silnici v pohode
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    RAMON23: na toto asi jedine garmin, ma super topo
    RAMON23
    RAMON23 --- ---
    cau, mate nejake zkusenosti s GPS navigacemi + turistickymi mapami pro CR?
    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    Existuje nejakej log datovych pripojeni, pres ktery bych mohl sledovat, kdy se mi telefon pripojuje a jaka aplikace to vyvolava? Mam problem, ze se mi telefon automaticky pripojuje a vubec netusim, kterou aplikaci je to inicializovane.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    THOMASC: Díky, zkusím
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KROMANON: určitě zkus... ale záloha je potřeba mě to po restartu smazalo nějaký věci v phoně...
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    KAZATELL: mno asi spacham zalohu a zkusim to taky:-)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KROMANON: reaguju na příspěvek z androi fóra... já to zkoušel ale nepodařilo se mi to rozchodit... vždy sem se zasekl na bootovací obrazovce u tučňáka a dál to prostě nejelo... :-( chtěl sem aspoň vidět jak to šlape
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    SAMMAEL: Settings -> Sounds and Notifications -> Event: Messaging: New text message - a odskrtnout Display message on screen ...to bz melo byt ono
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    rošku zvláštní dotaz, ale budiž: Tušíte někdo, jak donutit 6.1 aby neukazovaly náhled příchozí sms? Nastavením telefonu to nejde.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    ty po nekolikanasobnem restartu to funguje vyborne:-) kdyby byly dekovne hlasy tak uz jeden mas:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam