• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    SYKES:
    1) Mas ho nejspis SIM locked, proto ti nejede radio na custom ROMkach, zkus nejdriv procist a pripadne aplikovat tohle: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=521206

    2) pak zde ohledne HSPL, je tam vse, vcetne troubleshootingu
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=505377

    3) A nebo si vrat Stock SPL a pouzivej USPL, ktery musis nahrat pred kazdym flashem, ale pak ti zustane puvodni SPL...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SMRGL: Pockej tohle je aktualizace pro zmenu letnho casu v brazili, to si asi poslal spatnej soubor
    http://support.microsoft.com/kb/975353
    SYKES
    SYKES --- ---
    TR1: jasný, češtinu mě ani nenapadlo řešit - rozhodně to chci englicky :)
    Nástroje na odemknutí, nějaký popis k tomu, to bych užil, to jo!
    TR1
    TR1 --- ---
    SYKES:
    copak ROMky o ty nejde, taky je mam nejspis ze stejneho zdroje jako ty. Mel jsem spis namysli spravnou verzi odemknuti/zamknuti SPL.

    Odsud mam Miri a odsud original

    Jen te musim upozornit ,ze ta Orig ROM WM 6.1 neni ceska. Cestina se nejak dohrava zvlast ale to jsem neresil, protoze ji nepotrebuji.
    SYKES
    SYKES --- ---
    TR1: pokud bys mi zítra (nebo někdy) poslal to, co ti tam chodilo (tu 6.5 anebo i tu 6.1) tak bych ti byl vděčen! Pže už mě to fakt prudí, na zejtřech nabíjim hloupou nokii :)))
    TR1
    TR1 --- ---
    Zkus zarizeni znovu zamknout a pak nahrat original ROM. Ja uz si to vazne nepamatuji, je to rok, co jsem se s tim pral ale problemy byli podobne jako mas ty a myslel si, ze to tez nedam dokupy. Ted jsem v praci ale muzu ti az budu zitra doma, poslat moje verze Olinexu a pod. Jinac do konce listopadu jsem jel na MiRi 6.5 tusim verze 32 a jak rikam, nejmensi problemy a nemel jsem je ani s zadnyma jinyma ROMkama, ktere byli na mem HD testovany.
    SYKES
    SYKES --- ---
    TR1: hmm, mě se tam teď nedaří ty 6.1 nacpat zpět, jsem to pěkně pokonil, zdá se. Pořád píše chybu 202/connection a nejsem schopen to obejít. Každopádně po nejnovějším OliNexu kouknu... i když myslím že ho mám aktuální.
    TR1
    TR1 --- ---
    SYKES:

    mel jsem kdysi stejny problem a uz si presne nepamatuji ale myslim, ze to vyresil novejsi OliNex. Jinac s WM 6.5 jsem nemel zadne problemy, presto jsem se vratil pred mesicem zpet k WM6.1
    SYKES
    SYKES --- ---
    Máte někdo zkušenosti s Windows Mobile 6.5 na HTC Touch HD? Nějak je tam nejsem schopnej regulérně nacpat. Použil jsem HSPLWrapper Blackstone 156OliNex, pak Miri WM65 Premium (a pak i standard) a po instalaci mi displej běží asi v 16 barvách - ale což o to, to se vypnutím/zapnutím spraví, ale spíš mě štve, že mi není ochoten vůbec pustit mobilní komunikaci/rádio - zacyklí se na dotazu, jestli chci zapnout radio... takže volání fakt nehrozí.
    Jinak systém vypadá fakt o kus líp a je i rychlej, ale děsně se seká... no je to naprosto nepoužitelné.
    Podařilo se někomu na TouchHD 6.5 rozchodit?
    Řešil někdo podobné potíže?
    Za rady předem dík!
    AGOG
    AGOG --- ---
    SMRGL: Aha, díky :)
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    SMRGL: SKAFF: AGOG: připojil jsem se telefonem přímo na stránky microsoftu(defaultní odkaz v touflo od HTC) a stáhnul nějákou nabízenou aktualizaci pro WM 6.1... zlepšilo se to o cca. 80-90%, takže spokojenost.. spíš mě zarazilo, že jsem to při hledání na PC nenašel a že windows update na htc nefunguje (vždy to vyhodí nějákou chybu)

    jo a jinak je to aktualizace windowsmobile-kb975353.cab (příloha)

    windowsmobile-kb975353.cab (33722 B)
    AGOG
    AGOG --- ---
    SMRGL: To mi dělá občas na Diamondu, ale na druhou stranu mi to dělala i Nokie takže u software to možná nebude.
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    mňo, jen pro diamond 2... takže zatím nic...
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    SKAFF: asi zapátrám, přímo u mého typu není ;)
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Zdravím mam takovej hloupej dotaz.. Mam wm 6.1 na HTC Touch Cruise (09) a občas mi dost silně blbnou sms.

    Tzn. odešlu sms a ona neodejde (podezření na neodesílání) a pak mi také sms nechodí (třeba až za půl hodiny, hodinu....). Vždy to vyřeší prozvonění z mé strany, nebo ze strany toho druhého (při zvuku vyzvánění najednou dorazí doručenky a sms)..

    Předpokládám, že je to nějákej konflikt telefonu a O2 , nebo možná tím, že mám skoro 10let strarou simku...

    Setkal jste se s tím někdo?
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    ACE: Ja mam nejaky Lingea Pocket Lexicon
    ACE
    ACE --- ---
    potreboval bych nejaky kvalitni slovnik pro windows mobile na cesty. predevsim fr, de. freeware kapesni slovnik pro wm je kvuli nizke slovni zasobe nepouzitelny. stejne tak veskere produkty, vyuzivajici google translate, rad bych neco offline. poradi nekdo?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    MEDWYN: Diky, to je presne ono :)
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    NIXIMOR: Saman SMS Dr Fix
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Mam dojem, ze se to tu nedavno v nekterem klubu resilo, ale nemuzu to najit... Jde nejak u Win Mobile nastavit jiny zvuk (a vibraci) pro SMS a jiny zvuk (a vibraci) pro dorucenku? Resp. rad bych vibraci i zvuk u dorucenky vypnul, ale u SMS nechal zapnute.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam