• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    Vše o mobilních operačních systémech
    rozbalit záhlaví
    TR1
    TR1 --- ---
    SYKES:
    Me rano probouzi kokrhani a byt to skutecny kohout asi bych mu pokazde zakroutil krkem :). Ptacci by nejspis nedopadli lepe :))
    SYKES
    SYKES --- ---
    TR1: super, dokonce je to freeware, paráda! Jenže SPB Time mě dostalo těmi "bio" budíky, které mě budou probouzet výrazně příjemněji: nejdříve probudí telefon a nechají ho svítit, pak mi pustí zpěv ptáčků a až poté se nastartuje budík - to zní úplně skvěle a myslím, že bez toho už nedokážu žít :) Jen mě štve, že kvůli tomu musím pouštět program a není to holt přímo přístupné z Todaty page, no...
    TR1
    TR1 --- ---
    SYKES:
    ja pouzivam: http://project.ionized.googlepages.com/pdc to by mohlo tve pozadavky splnovat a pripadne nahradit ten SPB time.
    SYKES
    SYKES --- ---
    Tak jo, díky všem za pomoc, dnes jsem tomu dal dalších pár hodin a už běžím 6.5ky :) Základem u mě bylo kašlat na spojení přes ActiveSync, ono to jde i bez toho...

    Připojím rovnou dotaz: používal jsem jakýsi program, co mi umožňoval nahradit výchozí datum na Today stránce za čas + datum a rovnou jsem se odtamtud dostával k budíkům. Byl to tuším SPB Time - no a nyní jsem jej stáhl ve verzi 3 a nejsem schopen tento plugin pro Today stránku najít... kde jsem co vytratil?
    TR1
    TR1 --- ---
    SYKES:
    timhle jsem odemykal me HD a slape to bez problemu.

    www.volny.cz/dd.bystrany/hd.zip
    THOMASC
    THOMASC --- ---
    SYKES:
    1) Mas ho nejspis SIM locked, proto ti nejede radio na custom ROMkach, zkus nejdriv procist a pripadne aplikovat tohle: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=521206

    2) pak zde ohledne HSPL, je tam vse, vcetne troubleshootingu
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=505377

    3) A nebo si vrat Stock SPL a pouzivej USPL, ktery musis nahrat pred kazdym flashem, ale pak ti zustane puvodni SPL...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SMRGL: Pockej tohle je aktualizace pro zmenu letnho casu v brazili, to si asi poslal spatnej soubor
    http://support.microsoft.com/kb/975353
    SYKES
    SYKES --- ---
    TR1: jasný, češtinu mě ani nenapadlo řešit - rozhodně to chci englicky :)
    Nástroje na odemknutí, nějaký popis k tomu, to bych užil, to jo!
    TR1
    TR1 --- ---
    SYKES:
    copak ROMky o ty nejde, taky je mam nejspis ze stejneho zdroje jako ty. Mel jsem spis namysli spravnou verzi odemknuti/zamknuti SPL.

    Odsud mam Miri a odsud original

    Jen te musim upozornit ,ze ta Orig ROM WM 6.1 neni ceska. Cestina se nejak dohrava zvlast ale to jsem neresil, protoze ji nepotrebuji.
    SYKES
    SYKES --- ---
    TR1: pokud bys mi zítra (nebo někdy) poslal to, co ti tam chodilo (tu 6.5 anebo i tu 6.1) tak bych ti byl vděčen! Pže už mě to fakt prudí, na zejtřech nabíjim hloupou nokii :)))
    TR1
    TR1 --- ---
    Zkus zarizeni znovu zamknout a pak nahrat original ROM. Ja uz si to vazne nepamatuji, je to rok, co jsem se s tim pral ale problemy byli podobne jako mas ty a myslel si, ze to tez nedam dokupy. Ted jsem v praci ale muzu ti az budu zitra doma, poslat moje verze Olinexu a pod. Jinac do konce listopadu jsem jel na MiRi 6.5 tusim verze 32 a jak rikam, nejmensi problemy a nemel jsem je ani s zadnyma jinyma ROMkama, ktere byli na mem HD testovany.
    SYKES
    SYKES --- ---
    TR1: hmm, mě se tam teď nedaří ty 6.1 nacpat zpět, jsem to pěkně pokonil, zdá se. Pořád píše chybu 202/connection a nejsem schopen to obejít. Každopádně po nejnovějším OliNexu kouknu... i když myslím že ho mám aktuální.
    TR1
    TR1 --- ---
    SYKES:

    mel jsem kdysi stejny problem a uz si presne nepamatuji ale myslim, ze to vyresil novejsi OliNex. Jinac s WM 6.5 jsem nemel zadne problemy, presto jsem se vratil pred mesicem zpet k WM6.1
    SYKES
    SYKES --- ---
    Máte někdo zkušenosti s Windows Mobile 6.5 na HTC Touch HD? Nějak je tam nejsem schopnej regulérně nacpat. Použil jsem HSPLWrapper Blackstone 156OliNex, pak Miri WM65 Premium (a pak i standard) a po instalaci mi displej běží asi v 16 barvách - ale což o to, to se vypnutím/zapnutím spraví, ale spíš mě štve, že mi není ochoten vůbec pustit mobilní komunikaci/rádio - zacyklí se na dotazu, jestli chci zapnout radio... takže volání fakt nehrozí.
    Jinak systém vypadá fakt o kus líp a je i rychlej, ale děsně se seká... no je to naprosto nepoužitelné.
    Podařilo se někomu na TouchHD 6.5 rozchodit?
    Řešil někdo podobné potíže?
    Za rady předem dík!
    AGOG
    AGOG --- ---
    SMRGL: Aha, díky :)
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    SMRGL: SKAFF: AGOG: připojil jsem se telefonem přímo na stránky microsoftu(defaultní odkaz v touflo od HTC) a stáhnul nějákou nabízenou aktualizaci pro WM 6.1... zlepšilo se to o cca. 80-90%, takže spokojenost.. spíš mě zarazilo, že jsem to při hledání na PC nenašel a že windows update na htc nefunguje (vždy to vyhodí nějákou chybu)

    jo a jinak je to aktualizace windowsmobile-kb975353.cab (příloha)

    windowsmobile-kb975353.cab (33722 B)
    AGOG
    AGOG --- ---
    SMRGL: To mi dělá občas na Diamondu, ale na druhou stranu mi to dělala i Nokie takže u software to možná nebude.
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    mňo, jen pro diamond 2... takže zatím nic...
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    SKAFF: asi zapátrám, přímo u mého typu není ;)
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Zdravím mam takovej hloupej dotaz.. Mam wm 6.1 na HTC Touch Cruise (09) a občas mi dost silně blbnou sms.

    Tzn. odešlu sms a ona neodejde (podezření na neodesílání) a pak mi také sms nechodí (třeba až za půl hodiny, hodinu....). Vždy to vyřeší prozvonění z mé strany, nebo ze strany toho druhého (při zvuku vyzvánění najednou dorazí doručenky a sms)..

    Předpokládám, že je to nějákej konflikt telefonu a O2 , nebo možná tím, že mám skoro 10let strarou simku...

    Setkal jste se s tím někdo?
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    ACE: Ja mam nejaky Lingea Pocket Lexicon
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam