• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    SYKES
    SYKES --- ---
    CPT_PLESARD: soft postačil... tipuju to na kouslou aplikaci na pozadí...
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    SYKES: SR, nebo HR?
    SYKES
    SYKES --- ---
    SYKES: aha, takže jsem asi našel problém: byla spuštěná nějaká aplikace, co žrala energii i při vypnutém stroji. Přes noc jsem přišel o 60 % energie, po restartu stroje to drží. Už jen přijít na to která to byla :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    OK. Dík.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: tohle mi odvetil znamy, ktery wm 6.1 uziva: zkusil bych nejdříve nastavit ve vlastnostech Wireless LAN->Power Mode->Power Save Mode->Best Performance
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    mno tak pak bohuzel. ja kdyz dam wifi tak mam na vyber bud wireless network coz me dostane do moznosti adapteru jak rikas ty, nebo advanced kde je ten power mode. Ale urcite nejsi bez spetky intuitivnosti a po te co projdes vsechny moznosti nastaveni wifi a najdes advanced tak zvladnes i najit ten power mode.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KROMANON: Když dám start - settings - connections - wifi, tak se dostanu do toho Configure network adapters.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: no a? tak start, settings, connections, wifi, advanced, power mode
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KROMANON: Jenže já když dám Start, tak vidím maximálně Setting a nebo Wireless Companion. :-) Connections ne.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KROMANON:


    Má to dotykovej displej a MS WM 6.1. :-)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: proste start, pripojeni, wifi a tam se urcite nedostanes do nastaveni adapteru:-) i v sestce je to stejne http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/help/v6-0/adjust-wifi-power-mode-settings-touch.aspx
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: ty pouzivas touch flo? Nebo co to za potrat:-)?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Problém je v tom, že ikdyž postupu podle návodu pro WM 6.1, tak na svém přístroji vidím něco jiného. :-) Když kliknu ve Wirelless manage na Wi-fi settings, tak se dostanu do Configure Network Adapters, kde má na výběr The Internet/Work a potom asi 10 adaptérů. Na tom zakysnu. :-)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    na wm 6.5 je to connections -> wifi -> advanced -> power mode (ten nastaveny na best performance)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    DARUMA: mi to kdysi delalo na kaiseru protoze tam u wifi bylo nastaveno, ze se ma brat v potaz sporeba pri jejim zaplnuti. bylo treba to dat na volbu at si vezme maximum, jinak jsem mel tyz problem. 6.1. win nemam ale to tam nekde najdes:-)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Chtěl bych se zeptat, jak přesně nastavit v MS Windows Mobile 6.1 připojení k internetu a síti přes WIFI. Vypadá to, že jsem připojený k access pointu bo mi WIFI svítí ON, ale nemůžu se dostat na žádnou webovou stránku. Mám tu DHCP server. Nevíte kde by mohl být problém? Dík.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    filmy s titulky na pda bez sekani a rozumne (pekne) kvalite obrazu? Jak to resite? Dik
    SYKES
    SYKES --- ---
    Nepřijde vám, že provoz WM 6.5 je vykoupen vyšší spotřebou? Mě to oproti 6.1 přijde znatelné, předtím jsem baterku za den nevytřískal... (HTC Touch HD)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    KROMANON: jo wim media player má nohovno ty knihovny... já používám core player a přijde mi super... i na ty mp3... výběr je tam opravdu jednoduchej
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    Hoj. Jaky programek na pocitany odeslanych a prijatych sms/mms +prehravac na audio? idealne moznost oznacit jednoduse tu a tu splozku a apustit.. Format mp3/mp4. Win media player mi prijde dost nedomrdly...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam