• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    LEF
    LEF --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: najes tam aplikaci Spravce uloh. tam muzes bud prepnout na vybranou aplikaci, nbo ji ukoncit. ja pouzivam nejakou aplikaci na obrazovce dnes, kam si muzu nasazet nekolik zastupcu a mam tam i toho spravce, takze ho otevru z hlavni obrazovky a muzu resit (nepouzivam zadny Touch flow, sensens atd).
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ahoj, mám asi triviální dotaz. mám htc s win mobile 6.5professional. dal jsem přehrát novým oficiálním ROM, vše proběhlo v pořádku. (nejsem si jistý, možná tam předtím bylo win 6.1) ale nějak mi zmizela ikonka, která se objevovala místo křížku vpravo nahoře, a sloužila k přepínání mezi aktivními aplikacemi a k jejich zavíraní. lze ji tam nějak vrátit? nebo jak lze přepínat mezi aplikacema? help je k hovnu.
    dík moc.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Na WM 6.1 pouzivam synchronizaci s Outlookem. Problem je v tom, kdyz mam nastaveny u tasku reminder. Ten mi zacne zvonit, ale je zde jen jedna moznost odlozit "snooze". To je ale vzdy jen na 5 minut :-(
    Da se nejak nastavit, abych si mohl zvolit, za jak dlouho chci task pripomenout znovu?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    NIXIMOR: ad klavesnice to vim.) díky za odkaz
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    RAMJAH: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=500690
    A ta klavesnice co se objevi se nejmenuje "quer", ale "qwerty" podle prvnich 6ti tlacitek v horni rade pismenek.
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    zdravim, na netu nikde nemužu najít aplikaci pro wm6.1, jedná se o psaní sms, kdy místo quer klavesnice se objeví velká numerická, nevíte někdo o něčem, díky
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    JEREMIUS: To ne, ale v pripade ze chces overeny napis do posty ja to vytahnu z archivu.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NINE_OF_NINE: A ze stejneho zdroje?
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    JEREMIUS: Ja jsem tedy instaloval ceskou T9 do ceske Touch2(nebylo soucasti dodavky) a bez problemu.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Mam HTC HD s WM6.1. Je to britska verze, do ktere bych rad nahral cesky slovnik (T9). Nemate s tim nekdo zkusenosti? Zde jsem nasel nejaky instalacni soubor, ale zase nerad bych instaloval neco, kvuli cemu bych musel delat hard-reset.
    Mnohem radeji bych jen nekam rucne nakopiroval soubory. Jde to i nejak takto?
    MELOP
    MELOP --- ---
    FEKASON: Nojo, to tak zhruba odpovídá, byť tedy je to na dolní hranici obvyklé životnosti (dva roky by to vydržet mělo, protože např. operátoři dávají -nebo aspoň jednu dobu dávali- u brandovaných zařízení na baterku plnou dvouletou garanci) .
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    jo takhle :) Hp ipaq voice messenger, releasnutej byl na konci 2008, takze tak nejak asi i vyrobenej :)
    MELOP
    MELOP --- ---
    FEKASON: Myslel jsem typ zařízení... :-)
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    MELOP: typ sem tam opravdu nenasel. ale jinak je to standartni 1260 mAh Hewlett Packard Li-polymerova baterka
    MELOP
    MELOP --- ---
    FEKASON: Jak už tu zaznělo... Li-Pol (i Li-Ion) po nějaké době prostě umřou.
    Na 99% je to baterkou.
    Co je to za typ? (a ideálně i rok výroby, ale ono se to dá odhadnout podle typu)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    FEKASON: U lipolek normalni vec ze odejde naraz.
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Zdravicko ma mensi problem s wm 6.1 smartphonem. Mam ho neco pres rok, a s vydrzi den pri velkym zatizeni sem byl smirenej, ale behem jednoho tejdnu sem se dostal z ty jednodenni vydrze na vydrz vyndam plne nabitej ze zasuvky, poslu dve sms a telefon se vypne ze battery is at critical level. Zadny mezistupne, i v setting to pise 100% a pak 0%. Softwareove to nebude, udelal sem factory settings, a na uplne cisty romce to je stejny. Baterku uz objednanou novou mam, nicmene mi prijde jako blbost aby se baterka takhle vykur..la za tejden. Tak jenom jestly nekdo nema podobny zkusenosti, pripadne cim by to krome baterky mohlo bejt :) Dik
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    VOJTA01: Pigeon vypada dobre.
    Jen se mi nepodrilo zjistit, kdyz mam 2 ucty ICQ, jak nastavim status pro kazdy z nich zvlast. Na jednom napr. On-line a na druhem invisible. Netusite?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JEREMIUS:
    aha sry myslel jsem že jsme v jiném auditku ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam