• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    FEKASON: U lipolek normalni vec ze odejde naraz.
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Zdravicko ma mensi problem s wm 6.1 smartphonem. Mam ho neco pres rok, a s vydrzi den pri velkym zatizeni sem byl smirenej, ale behem jednoho tejdnu sem se dostal z ty jednodenni vydrze na vydrz vyndam plne nabitej ze zasuvky, poslu dve sms a telefon se vypne ze battery is at critical level. Zadny mezistupne, i v setting to pise 100% a pak 0%. Softwareove to nebude, udelal sem factory settings, a na uplne cisty romce to je stejny. Baterku uz objednanou novou mam, nicmene mi prijde jako blbost aby se baterka takhle vykur..la za tejden. Tak jenom jestly nekdo nema podobny zkusenosti, pripadne cim by to krome baterky mohlo bejt :) Dik
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    VOJTA01: Pigeon vypada dobre.
    Jen se mi nepodrilo zjistit, kdyz mam 2 ucty ICQ, jak nastavim status pro kazdy z nich zvlast. Na jednom napr. On-line a na druhem invisible. Netusite?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JEREMIUS:
    aha sry myslel jsem že jsme v jiném auditku ;-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    KOC256: Miranda snad neexistuje pro WM, nebo se pletu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JEREMIUS:
    miranda i kdyz posledni dobou taky s ni bojuji... ale to spise ze se v tom nechci vrtat...
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    JEREMIUS: Já mám Pigeon.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jakého ICQ klienta doporučujete? QIP mi přestal fungovat (hlásí, že mám starou verzi, novější ale neexistuje) a hledám něco, co primárně
    -bude fungovat
    -historii zpráv bude ukládat v nějakém čitelném formátu (txt, xml)
    Jako bonus uvítám podporu Jabberu
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Prevzal jsem klub po puvodnim majiteli nebot mi prislo lito nechat ho smazat. Mam prvni telefon s WM takze zkusenosti male.

    Momentalne se mi nedari sehnat program ktery by mi do bluetoothoveho handsfree precetl jmeno volajiciho coz je feature co mi hodne chybi. Nema nekdo nejaky tip?
    MELOP
    MELOP --- ---
    WIL_M: I "originál" Acrobat Reader 2.5 nemusí být na PDF špatná volba - je to ovšem jedno velké ale!
    Ne každý build umí "reflow".
    Na xda-dev šla najít tzv. Diamond edition (původem nejspíš z HTC Diamond :-) ), která reflow umí.
    (originál píšu v uvozovkách, protože poslední verze, která byla doopravdy od Adobe, byla verze 2.0 a s tou jsem nikdy neměl dobré zkušenosti - narozdíl od verze 1.0, která se chovala veskrze mravně a spolehlivě).

    A obecně, PDF prohlížeč bez reflow funkce je v kapesním zařízení na dvě věci...
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    NIXIMOR: díky!
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    WIL_M: MobiPocket. Z PDFka (a MS Office) umi udelat svuj format, tj. primo je nepodporuje, ale pokud mas moznost ty PDF pred tim prohnat jeho softem na PC, nebudes mit problem.
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    MEDWYN: pdb je pro mně primární, na pdf holt vezmu foxit, díky :)
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MEDWYN: Ale PDF teda asi neumi
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    WIL_M: Haali reader, je vynikajici.
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    helou, sháním nějaký freeware program na ebooky zvládající formát pdf a pdb samozřejmě češtinu. máte někdo tip, prosím?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Měl bych dotaz k WM 6.1.

    Nemáte někdy problém s přístupem ke sdíleným adresářům na síti? Používám mašinku od Motoroly a když se chci přes wi-fi připojit do sítě ke sdílenému adresáři, tak to po mně chce jméno a heslo, které zadám a vše funguje. Ale při opakovaném pokusu o zalogování se to chová dost podivně. Někdy se mi adresáři nic nezobrazí, jindy to po mně chce zase jméno a heslo...

    Nevíte jestli ve WM 6.1 existuje nějaký správce hesel, kde bych si mohl ověřit, že například to heslo je v PDA uložené? Popřípadě není na to nějaká utilitka? Díky.
    LEF
    LEF --- ---
    pouzivate nekdo weatherBug? nechce mi to najit v lokacich prahu. na webu maj u vetsny malej sedivej napis ze jen USA, ale na ewebu je praha dohldatelna. dik
    MELOP
    MELOP --- ---
    THOMASC: Windows Mobile není totéž, co Windows Phone 7 (jestli to dobře nebo špatně bych pro tuto chvíli ponechal stranou), takže pro WP7 bych to viděl na novou diskuzi a WM diskuzi bych nechal pro legacy zařízení, nehledě na to, že už existuje i přímý nástupce WM a sice Windows Embedded Handheld (jestli se uchytí, toť otázka č.2).

    KROMANON: Když se fakt nikdo lepší nenajde, tak mi to dej, protože by to byla škoda tu nemít WM diskuzi (Palm OS ji má +/- dodnes), protože já plánuju s WM vydržet až do hořkého konce, byť připouštím, že nejsem zrovna typický "HTC+WM-gusher" (spíš naopak).
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    ja nikoho hledat nebudu, ja se na to proste vyseru:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam