• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: V 6.1 to byl tenhle task manager soucasi widli v 6.5 udělali ten novej naprd tak ho nekdo udelal uplne stejnej pro 6.5 jak jednoduche a logicke :)

    Btw.
    Mam autoradio s BT A2DP pokazdy kdyz se pripojim tak me v mobilu vyskoci hlaska ze pripojeny BT headset nepodporuje nastavení hlasitosti, de ta hlaska neke vypnout?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KROMANON: to jsem samozřejmě zkoušel. není to v nabídce.
    Jediné, co mi to nabízí je cut, copy, rename, delete, send, beam file.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: windows file explorer, na vybranem souboru chvili podrzet prst/stylus a po vyvolani nabidky zvolit moznost vytvoreni zastupce.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    jo, a ještě mám jeden dotaz: jde nějak v 6.5 udělat .ink? Prostě zástupce. Chtěl bych si udělat zástupce jednoho .exe, který mám na kartičce, do windows/start menu/programs.
    Když se spojím kabelem, tak v počítači po klinutím pravým ta možnost není.
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    tusim touch x taskmanager
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: existuje vyborny task manager integrovany do horni listy s ikonou hodin, bateri, site. Tapnes na ni a muze prepnout program nebo ho ukoncit. A nemas tam krizek k hovnu:-)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    LEF: buď to v 6.1 bylo součástí a vypadalo stejně, nebo jsem tam měl 6.5 s tímhle nainstalovaným.
    právě jsem dokončil instalaci a vypadá i funguje to úplně stejně jako před tou reinstalací ROM.

    btw. iGO primo 1.1 navigace s mapama funguje velmi dobře. (alespoň mně)
    LEF
    LEF --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: vono neco hodne podobneho bylo prave v tech WM 6.1, v 6.5 uz ne.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    PISTA1: jo, to bylo ono. to jsem tam měl pravděpodobně nainstalované...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    PISTA1:
    LEF:
    task manager tam mám. používám ho, ale to mi přijde dost neohrabané. myslel jsem, že to mám nějak blbě nastavené. evidentně ne. nevadí, dám task manager na home a bude. dík za odpovědi.
    LEF
    LEF --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: najes tam aplikaci Spravce uloh. tam muzes bud prepnout na vybranou aplikaci, nbo ji ukoncit. ja pouzivam nejakou aplikaci na obrazovce dnes, kam si muzu nasazet nekolik zastupcu a mam tam i toho spravce, takze ho otevru z hlavni obrazovky a muzu resit (nepouzivam zadny Touch flow, sensens atd).
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ahoj, mám asi triviální dotaz. mám htc s win mobile 6.5professional. dal jsem přehrát novým oficiálním ROM, vše proběhlo v pořádku. (nejsem si jistý, možná tam předtím bylo win 6.1) ale nějak mi zmizela ikonka, která se objevovala místo křížku vpravo nahoře, a sloužila k přepínání mezi aktivními aplikacemi a k jejich zavíraní. lze ji tam nějak vrátit? nebo jak lze přepínat mezi aplikacema? help je k hovnu.
    dík moc.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Na WM 6.1 pouzivam synchronizaci s Outlookem. Problem je v tom, kdyz mam nastaveny u tasku reminder. Ten mi zacne zvonit, ale je zde jen jedna moznost odlozit "snooze". To je ale vzdy jen na 5 minut :-(
    Da se nejak nastavit, abych si mohl zvolit, za jak dlouho chci task pripomenout znovu?
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    NIXIMOR: ad klavesnice to vim.) díky za odkaz
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    RAMJAH: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=500690
    A ta klavesnice co se objevi se nejmenuje "quer", ale "qwerty" podle prvnich 6ti tlacitek v horni rade pismenek.
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    zdravim, na netu nikde nemužu najít aplikaci pro wm6.1, jedná se o psaní sms, kdy místo quer klavesnice se objeví velká numerická, nevíte někdo o něčem, díky
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    JEREMIUS: To ne, ale v pripade ze chces overeny napis do posty ja to vytahnu z archivu.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NINE_OF_NINE: A ze stejneho zdroje?
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    JEREMIUS: Ja jsem tedy instaloval ceskou T9 do ceske Touch2(nebylo soucasti dodavky) a bez problemu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam