• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROMANONWindows mobile
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Jeste ze jsem vcera ten update neudelal.... ach jo.. jestli to bude pokracovat takto tak potes koste s tim MS...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    DEMONOFANARCHY: závislí je to počítam na LiveID
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ADAMFC: kdyz nastavis jako region UK tak funguje ale teda nemuzes platit na to potrebujes UK kreditku
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    jak vůbec funguje v čechach marketplace pro ty sedmičky? Jsou s tim nějaký problémy?
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    DEMONOFANARCHY: jj, na sirku to zatial nejde, ale update to ma vraj vyriesit...aj copy paste
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    JOSLIACKY: no to je dalsi vec , navigace me osobne nepali ale chapu jeji potrebnost... ja bych si vystacil s google maps.. protoze ten bing je k prdu...

    +nevim zda jen muj telefon nebo vsechny VM7 ale nejde zadat adresa internetova pri otocenem telefonu na sirku....

    No chybicek stale hodne...
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    DEMONOFANARCHY: ...ja si vystacim s facebook-om :-) mna skor stve absencia nejakej GPSnavigacie
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Já mam už od prosince LG quantum
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    JOSLIACKY: ja mam uz 2 any omnii a celkem spokojen...lec stvee me absence kecalku zadne ICQ,jabber,Skype nic
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    DEMONOFANARCHY: HTC HD7...cakajuci na update
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Nekdo se sedmickama?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    aneb radeji to budu resit pul dne na nyxu, nez abych postupoval podle tech blbuvzdorne popsanych kroku v navodu :)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Kdyz jsem je naposledy pred cestou potreboval tak jsem podle jednoho z tech navodu postupoval a do 20minut bylo naimportovane cele Norsko. Slozite to nijak nebylo.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    NIXIMOR: ano, to si dokážu představit, nicméně většinu návodů píšou lidi, kteří asi rozumí crackování a podobným blbostem, ale ne psanému projevu. proto se ptám, jestli to tady někdo neumí...
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    V tom pripade plati druha cast meho prispevku. Proc by vsechno muselo byt jednoduche a na jedno kliknuti? Proste ty mapy jsou zamcene, je potreba je odemknout, na to potrebujes unlocker, a na to potrebujes ID zarizeni, ktere ti vygeneruje XT v PDAcku. Jednoduseji to proste nejde.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    NIXIMOR: ano, čekal jsem moralizování. mobile xt už koupit nejde, tak mlč, pokud radu dát neumíš...
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Chces-li jednoduchy navod, tak si to od Garminu kup a mas to na par kliknuti. Chces-li to krast, tak musis byt pripraven, ze to nepujde tak hladce.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    umíte někdo do do WM nainstalovat cracknuté garmin mobile xt s topoPRO?
    všechny návody, co jsem našel jsou složité jak dvoják žebř...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MELOP: dík, už to šlape!
    MELOP
    MELOP --- ---
    PISTA1: Nope, vanilla 6.1 nemá nic, tohle byla "lidová tvořivost" programátorů HTC a asi se jim to nechtělo portovat na 6.5.

    FILTHY_SAD_EMO: Dej "copy" a při "paste" do cílového adresáře zadej aby to místo kopie udělalo shortcut.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam