• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEZINKABusking ::::::: Pouliční hraní
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    SHADOWALKER: Pardon... datum mi vyklouzlo. Je to v neděli 8. září.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SHADOWALKER: planujeme cestovani v tomto tydnu a mozna i trochu pristiho, tak by nas zajimal take termin. diky
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    SHADOWALKER: a jinak doporučuju ptát se zde: https://www.facebook.com/groups/buskerville/
    já budu mít spoluhráče zpět z cest až 4.8. a odjíždíme 14.8. takže leda mezi tím.
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    SHADOWALKER: a kdy ten jarmark bude?
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    TSKA_RESETKA: na výdělek asi nic extra, ale jinak místo je to hezký. jak to dopadlo?
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    Ocením nějaké doporučení na kapelku nebo jednotlivce pro vystoupení na jarmarku v Poříčanech. Je to na návsi bez ozvučení. Hledáme něco veselého, loni nám hráli s velkým úspěchem Pero za Kloboukem. To jen pro představu jakým směrem bychom se rádi ubírali.
    TSKA_RESETKA
    TSKA_RESETKA --- ---
    co myslíte Vyšehrad - u metra - je to fklidu místo? chci tam dělat Hadí ženu.. 8)
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    OLIAS: Jo, potbrzuju :)
    takhle včera jedu na kole pěší zonou - podotykam, uz v kostymu (stribrna socha, ci spise mim). zastavi mě ženska s chlapem, ukazou prukaz - aha, tajný :) a že není allowed cyklistit v pěší zoně. seskocim s provinilym vyrazem ve stribrne nabarvene tvari z kola a omlouvam se. Az se zacli skoro smat. Tak se jich ptam, zda jsou povolene poulicni kejkle. A prej, ze jen s povolenim, ale vzhledem k probihajicimu festivalu ve meste, vlastne muzu i bez nej (jakoze primhourej oko). A normalni cajti si me klasicky ani nevsimli. Tajny se pak prisli podívat :)
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    DUBPRINCESS: Já doporučuju normálně se zeptat policajtů na místě. Když jsme se takhle ptali v Oslo, řekli nám, že povolení sice oficiálně potřeba je, ale že ti lidi tam tak prostě jsou a oni je nechávají bejt..
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    Ahoj,

    mam dva dotazy:

    Jednak, je zde nekdo se zkusenostmi se street performance v Dansku? Konkretne oblast Zeeland a pak Kodan? Je treba povoleni?

    A dale, pred lety, kdy jsem se street performance venovala kazde leto, jsem pouzivala takove buskerske forum, nepamatuji si vsak jiz nazev webu, natoz adresu. Poradite nekdo mezinarodni forum, z nehoz lze cerpat informace o mistech a pripadne potrebe povoleni a dalsich vecech, souvisejicich s buskingem?

    Diky a zdravim z danska...
    RAFEK47
    RAFEK47 --- ---
    OBRAZEM: Umělci pomáhali v ulicích Brna obětem povodní - Brněnský deník
    http://brnensky.denik.cz/...gion/obrazem-umelci-pomahali-v-ulicich-brna-obetem-povodni-20130613.html
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    Svátek hudby 21.6. 2013 - podrobnosti o tom kdy, kde a co... | Busking.cz
    http://busking.cz/clanky/svatek-hudby-216-2013-podrobnosti-o-tom-kdy-kde-co
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    mapa míst v centru. červeně zakázané je pro hudební produkci, modře zakázané zcela ( s vyjímkou Karlova mostu, který je special case a musí si to člověk jít probrat se sdružením výtvarníků Karlova mostu)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    jasne , sociologicky se to jako reprezentativní vzorek brát nedá. na druhou stranu je to docela velkej počet, většina řekla, že jim pouliční umění nevadí, nebo že dokonce obohacuje kulturu.
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    ALUCARD153: Já nikdy ankety neberu moc vážně...hehe
    ALUCARD153
    ALUCARD153 --- ---
    OLIAS: Deformace ze školy, prostě z hlediska selektivnosti použitého vzorku by se to nedalo považovat za objektivní. To nic, ale nemění na tom, že nechápu o čem to má vypovídat.
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    ALUCARD153: No hele Seznam je ještě furt nejpoužívanější českej portál, nebo ne? Tagže o co jde..Já souhlasim s jezinkou, chodí tam všichni různý lidi..
    ALUCARD153
    ALUCARD153 --- ---
    OLIAS: Tím jsem vůbec nenarážel na čtenáře, byla to jen reakce na to "dobrej vzorek" který právě není dobrý tím, že je omezen jen na tuto stránku a jestli musíš mít ještě email na seznamu, tak se to degraduje ještě o něco víc.
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    ALUCARD153: Hele, já sem tam taky hlasoval v tý anketě, vo čem to vypovídá? Že jsem čtenář novinek? A dál? Že mám email na Seznamu, to jo...A dál??:-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam