• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERTupac Amaru Shakur
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    byl to clovek se vsim vsudy, citlivej i tvrdej jak skala... proste dobra bytost... tot muj nazor...



    kdyztak me vyhrotte at moc nesvinim, tepyc
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    tak s tema basnema to mam(e) jednoduchy;) asi by to chtelo jim taky podekovat, kdyztak pomoc...

    http://www.2pac.cz/main.php?st=23&menu=tupac
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    BABBA: no prave, to je snad nemozny! Stehoval se, hral filmy, vydaval alba, sedel v dire atd... To snad smrtelnik za takhle kratkej zivot nemuze stihnout, he he. Ale zase ty texty--to je to nejlepsi a nutny co clovek dela kdyz treba sedi v base... takze asi klidne. (je studenej;)
    BABBA
    BABBA --- ---
    LUCKILL: on prej mel nevydanejch pres 200 skladeb! stoho se da udelat dost alb :)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    LUCKILL: diky moc!! dam pak na home
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---

    prophet, messenger, saint, artist, writer, actor, homeboy, rapper, activist



    moc hezky vycet! To hovori za vse.
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    zkusim sehnat nejake basne, minimalne ty co mi visej v pokoji ;))

    pak se zkusim vytasit s nejakymi informacemi ohledne studijniho oboru, ktery je inspirovan zivotem a dilem 2paca...

    A je ta smrt vazne potvrzena??? Uz je teda dloohu co jsem se zajimal, ale dostal jsem se k teoriim o fingovani smrti... Makaveli byl udajne italsky (mozna z jine jizni evropske zeme) revolucionar, bo neco takoveho, ktery porazil protivniky nafingovanim sve smrti, udajne behem sedmi dnu... Posledni vydane album za zivota shakura bylo: Makaveli-The Don Killuminati: The 7 Day Theory... je to tak? navic je mnoho svedku, kteri se ruzne rozsiruji o tom ze odprisahnou na svoji mamu, ze ho videli v backstagi, nebo jinde... Navic nechapu jak si mohl udelat tolik materialu do supliku, vzdyt posmrtne vydal (mama?) snad vic alb nez za zivota... he he he minimalne je to vtipny.

    Shakur byl a je freedom fighter, jeden z nejvetsich novodobe historie... ten odkaz je neuveritelnej!

    Oblibeny songy snad ani nemuzu rict, je proste celej nabitej, jedinecna flow i ztvarneni... Ale zabijej me urcite vic nez jiny tyhle: all eyez on my, changes, bab dont cry, dear mama, dear mr. prezident, me against the world a dalsi ktery nevim jak se zovou...


    k nepoznani co? ;)
    TARIS
    TARIS --- ---
    CARTMAN: I kdyby nahrál jenom jeden song dokáže člověk poznat rozdíl ne ? ! :D
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    TARIS: tak ty dve alba to zas neni takovej zasobnik :)

    STEVIE: pokud mate nejakou nevrazivost vuci east side tak se na to radeji nekoukejte .) film se sice snazi byt objektivni je ale bohuzel videt ze se snazi byt spise na strane biggieho. osobne povazuji za zajimavejsi podivanou tento dokument: http://www.imdb.com/title/tt0303356/
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TARIS: tady je kousek z Gridlockd....s tim psem:-)
    http://www.youtube.com/watch?v=27SUnV0lus4&feature=related
    TARIS
    TARIS --- ---
    ONITSUKATIGER: Popravdě řečeno jsem filmy s 2pacem ještě neviděl ! soustředím se spíš na hudbu než filmy...(asi je to i tím že si radši přečtu knížku než abych se díval na film :P ) ...každopádně asi navštívím půjčovnu ,abych si prohlédl i jeho herecký talent ... :)) ...hlavně chci vidět Resurrection,v podstatě se asi nic nového nedozvím pač mám jeho život načtenej ale koukat se v klidu na film tím neopovrhnu.


    STEVIE: Dík za zmínku,vím že už jsem to na čsfd viděl ale taky jsem se k tomu nedostal ! Navíc teď by to bylo i vhodné , protože Biggie vystřídal Tupaca v mé mp3 a vzdělávám se hudbou z Brooklynu :))

    Tím bych asi navázal na otázku co vy a Big Notorious ?? Popř. Bad Boys či celý East Side G-rap ??
    Já jsem jako prvního objevil Tupaca a opravdu jsem se ho naposlouchal tisíce hodin stále a pořád dokola,takže přestup na Brooklyn hudbu byl docela nezvyk.
    Ta hudba se mi zdá mnohem více komorní a působí až syrově oproti energické tvorbě ze západu,což jí ale neubírá na kvalitě,prostě to k ní asi patří a pomalu se dostavá do rovnováhy stou zapadní ( teda alespoň u mě ) jak to vidítě vy?:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    STEVIE: super..dam na home az bude casik:-)
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Jestli jste jeste nevideli tak vrele doporucuju :
    http://www.csfd.cz/film/243678-notorious/

    Je tam par scen i s Tupacem.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TARIS: bylo by to od nej chytry pac sam by byl eliminovanej protoze u t oho byl.. a jak si rikal, sam byl postrelenj..
    LOL: jsem si musela dneska rano vzpomenout na scenku z filmu Gridlockd..byla jsem na poste a dostala listecek a prede mnou miliarda duchodcu a ja tam sedela oprena a zed jak tupac a malem jsem prosvihla svy cislo....tak me napadlo jak ta zenska rikala " pan ezekiel whitemooore"
    jo a taky pokazdy kdyz vidim Rottweilera tak si vzpomenu na Nixona z ty socialky jak jeho majitelovi prdlo v hlave a rval "Jmeno, hodnost, poradove cislo...Jmeno, hodnost, poradove cislo...Jmeno, hodnost, poradove cislo..."
    TARIS
    TARIS --- ---
    ONITSUKATIGER: Jasne,ja si to uvedomil jak jsi to myslela az potom co jsem to napsal ....:]
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TARIS: jasne...ale mohl to "objednat", ze?
    TARIS
    TARIS --- ---
    ONITSUKATIGER: No to si nemyslim , vzdyt ten ridil to auto a byl taky postrelenej [ sice lehce ale byl ] a urcite by prisli na to ze strilel on .....


    CARTMAN: Biggie osobne ne,ale je dost pravdepodobny ze za tim stal on,anebo je pravda takova ze Biggimu se krivdilo a on stim nemel nic spolecneho,bohuzel to uz se nedozvime,protoze je taky mrtvej [ a je tu dalsi spekulace jestli za jeho smrti stala Death Row ... ]

    Je skoda obou ....To co byl 2pac pro West side to byl Biggie pro East Side a obe strany prisli kvuli osobnim problemum mezi nimi o jedny z nejlepsich rapperu co kdy byli.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    CARTMAN: to se prave nevi...ale nekdo rika ze ho strelil Suge Knight...dokonce byla chvilku takova konspiracni teorie ze na zacatku prvni pisnicky na albu The 7 Day Theory "Bomb first" nekdo kratce rekne " Suge shot him"...no je to zvlastni ale ja to tam trosku slysim:
    http://www.youtube.com/watch?v=wh5N4dqIiqk&feature=related

    ale je dost mozny ze to je jenom blbost a clovek tam slysi co slyset chce:-)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    TARIS: zastrelil ho biggie?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam