• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKIMkrádeže, loupeže, zloději, lupiči
    KUBUS
    KUBUS --- ---
    ahoj dnes mi nekdo primo z domu ukradl kolo (holesovice) jiz drtuhe tento rok a tak se tez ptam, nemate nekdo tip na provar bazar? konevova, husitska, seifewrtova, florenc proverena (cca 25 bazaru). dle panu policistu se vsak vyplati jit kontrolovat az tak 3 az 5 den po kradezi...
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    Nějaký tipy na oblíbený čorkařský bazary někdo? Díky.
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    Ve čtvrtek, dne 16.6.2011 mi bylo ukradeno dámské kolo GT Avalanche Expert 09
    na nám. Jiřího z Poděbrad. Díky za jakoukoliv pomoc!
    [ UKRADENÝ KOLO / ostatniother / 16.6.2011 / CR - Praha ]
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    Přišel jsem o většinu desek.
    Měl jsem je u kámoše v autě a najednou tam nejsou.
    Prosím všechny o pomoc.

    Desky jsou v červené tašce přes rameno.

    Jsou to desky převážně od autoru jako jsou:

    CRYSTAL DISTORTION
    POPOF
    NOISEBUILDER
    BEUNS
    TEKNAMBUL
    METEK
    LES BOUCLES ETRANGES
    FKY
    DSP atp.

    Labely:
    ACID ANONYMOUS
    AJAX RECORDS
    AUDIOTRIX
    AXIUM
    BARBARA GOULD
    DSP RECORDS
    DUAL CYKLO TRIAL
    EXPRESSILLON
    GAZOLE RECORDS
    HERETIK
    HUMUNGUS
    CHRONOBRAIN
    INFRABASS
    KAMEEZOL RECORDS
    LABRAT AUDIOCHEMICALS
    LINE-IN
    MODULAR
    MST RECORDS
    NETWORK REPRESS¨
    NEUROTROPE
    PASSE-MURAILLE
    PERCE-OREILLE
    PROTOPROD REC.
    QUANTIKKONFUSION
    RANDOM RECORDS
    SUBSOUNDS
    TNL RECORDS
    TOOLBOX KILLERZ
    WAKO


    vložil: MILTEX
    PIVOMILTUPLAK
    PIVOMILTUPLAK --- ---
    po četných zkušenostech: jste-li na kaši, jezděte tágem! maximálně vás obere taxikář o pár drobných, ale nemusíte řešit: provolaných 3500 do vietnamu, vyřizování nových dokladů, nebo bonus-bez bot ap., .....vyplatí se to!
    DICK85
    DICK85 --- ---
    Dnes mi bylo odcizeno kolo. Bylo to na praze 7 . Jedná se o tohle kolo : [ OFFERINGNABÍZÍM: Author A-Gang 7mm / Praha ]
    LURA
    LURA --- ---
    LURA: A vtipné je, že Hamé sama nedávno podala stížnost na ruskou firmu, která napodobuje její výrobky:


    LURA
    LURA --- ---
    Ukrást se dá ledacos:
    Zaujalo mě na nákupu: vidím červenobílou konzervu, na které jsou čínské (nebo jakočínské) znaky a nápis Ha Ming. A říkám si - to už jsem někde viděla. A vybavím si, že na té, kterou naše maminka kupovala, bylo napsáno Ma Ling. A ona je to "vtipná" kopie od firmy Hamé, proto Ha ming. Tak jsem zapátrala po netu a tady fotky pro srovnání:
    Originál Ma Ling:



    Ha Ming:

    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    kamos mel snuru usinani v tramvaji a 3x kratce po sobe mu ukradli mobil. pak prisel na to, ze ac usnuti v podnapilem stavu zabranit nemuze, tak kdyz si pred tim strci ruce do kapes, tak zabrani kradezim ....
    ARNEE
    ARNEE --- ---
    ANDONE: přesně, absolutně to nechápu... kopačka do ksichtu hned
    ANDONE
    ANDONE --- ---
    ARNEE: ja jednou takhle vytuhlej přišel v autobuse o celou peneženku :) sou to zmrdi, ja nekoho videt jak nekomu spicimu hrabe v kapse tak ho prohodim voknem ven :D
    ARNEE
    ARNEE --- ---
    V pátek mi v trmavaji číslo 55 okolo 2 hodiny někdo z kapsy u kahot vytahnul IPhone 4 s IMEI 012536008911652. V kapse sem ho měl ještě, když sem nastupoval do tramvaje. Usnout v tramvaji se nevyplácí. Teď spoléhám na horlivou práci policie, která mi telefon začne v pondělí vyhledávat a taky na nutnou dávku štěstí v podobbě v ČR zapnutého telfonu se simkou. Je to hlavně moje blbost, ale to nemění fakt, že ostatním je jedno, že někdo se hrabe v kapse jiného člověka. Pro někoho, kdo si jej koupí v bazaru někde na Národce bude Štědrý den skrývat nemilé překvapení. Je mi to líto. Líto mojí blbosti i blbosti toho kdo si ho koupí. Člověka, který mi telefon odcizil nelituji. Lituji pouze toho, že nebude potrestán.
    DICK85
    DICK85 --- ---
    MARKONE : co se týče felicie tak tam zaleži na dvou věcech. jakej je tam typ vložky a to je tam bud tak zvaný zubový klíč nebo s vnitřní či vnejší vlnkou teď si nejsem jistej. podletoho se jednotlivá vložka dá otevřít bez klíče. Jsou v podstatě dvě metody to takzvaný vyplanžetování vložky. Nebo mechanickym poškozenim daté vložky. Co se týče otevření dveří tak tam opravdu stači drát popřípadě u některejch vozu i kanička a seš v autě. Pak je problém odblokovat volat a nastartovat auto. Když je to starší vůz tak je vhodně si tam nechat za pár s tovkem dodělat imobilizer( odpojení přivodu paliva nebo napětí zapalovací cívky) jde to udělat i na "skrytý vypínač". Co se týče mechanického zabezpečení napříkladu volantu tak je to v podstatě k ničemu. Velká vetšina takových to pák na volant se velmi lehce odstraní pomocí kladívka a šroubováku bez nějákéhé vyjmečné brutality a ještě ktomu za pár vteřin.
    RASTAJOHN
    RASTAJOHN --- ---
    Caute. 8.zari nekdy v noci mi nejaka corka prestipla velkyma nebo hydraulickyma stipackama zamek a ukradla kolo. Stalo se to na mikulandske ulici na Pze 1, kousek od narodniho divadla. Takovych ramu moc neni, tak kdyby nekdo nekoho nekde videl, dejte mi vedet. Kolo vypadalo nejak takhle, jen cerny ram a vidla s ChromMolybdenovyma sloupkama(takovety zlate). http://sport.hyperinzerce.cz/jizdni-kola/inzerat/1446105-rb-monster-ht-asi-pul-roku-stare--nabidka-zlin/
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    vcera sem letel z prahy do milana. kdyz sem vecer vybaloval batoh, tak sem zjistil, ze mi tam chybi celkem nemala cast moji fotovybavy. Jsem si dost jistej, ze to nekdo sebral v praze pred nalozenim do letadla. Mate predstavu, jestli to muzu nahlasit cesky policii kdyz nejsem v CR?
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Včera jsem přijel s novým (ojetým) autem domů. Ráno k němu přijdu a koukám že poklice jsou pryč. Buď si potřeboval nějaký feťák přivydělat, nebo se hodí sousedovi...
    Není to žádná velká škoda, ale mám z toho divný pocit.. :-/
    WEWA
    WEWA --- ---
    malinký OT..odrecitovávat to už po xtý se mi nechce :( ...i Vás ale prosím o pomoc!
    [ ! UKRADENÉ KOLO ! / ostatniother / 31.3.2010 - ČR ]
    TERBOOK
    TERBOOK --- ---
    Ahoj, tak v sobotu večer se nám pokusili 4 trinactilety az patnactilety kluci vybrat byt, kdyz jsme nebyli doma, prohodili amatersky oknem kameny a zamek, takze sousedi zavolali policajty, ty je chytli, takze nastesti nestihli nic vzit. Do toho nam v ty dobe praskla hadice od pracky, takze vsechny ty strepy plavaly ve vode. Super. Byl to: Licartovsky, Grunza, Chadima a Klempar. Nektery z nich znamy firmy, bydli na Zizkove a jeden tam chodi krast az z Kacerova (dojizdi do prace ;), vzhledem k veku byli uz ten vecer na svobode (zatimco ja do dvou do rana uklizela strepy a dalsi bordel), dle skeptickych policajtu je rodice urcite poslali zas vcera vecer znovu shanet penize. Davejte si pozor, citila jsem se v bezpeci a takhle to dopadlo. Doufam, ze se nam to podari lip zabezpecit a budu moct brzo zas v noci spat. Jo, nektery z nich byli cigosi a jeden ne, ale myslim, ze je asi jedno, jaka narodnost vas vykrade...
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    JOPS: jo zarval jsem heei, ale bal jsem se podnikat vic. Nejsem sebevrah ani bojovnik. O zbrani premyslim, je krize a pocet corek se rapidne zvysi. Dnes si jdu pro videozaznam. Dobejvali se prej pred tim i do vedlejsich baraku, ale neuspesne. :(
    jeden z nich byl opalenej..
    JOPS
    JOPS --- ---
    FRESHAIR: no ty voe, to netusim co bych delal. Se mnou by to nejspis svihlo.

    A nedej boze kdybych mel zbran.... Tak myslim, ze tam by to litalo


    a technickej, ty jsi na ne neco pres dvere zarval ?? nebo jak, ze utekli ??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam