• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TULENI2 (3,4...)v1 aneb Fotky těhotných žen
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    SINSEMILLA:
    MARKYSHA: No jsem přibrala hrozných 30 kg, taky jsem se děsila, jak s tím budu fungovat, ale kojila jsem jak šílená a to pomohlo fakt hodně, protože jsem do toho hodně jedla, ale váha nešla nahoru, ale pořád dolů. Po kojení jako když utne a já jsem zase začala kynout :( Taky dalo váze na frak i to, že jsme měli strašný stresy s malou, 2x pobyt ve špitále a jiné lahůdky...
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    EUCHENIE: jojo, dřepy, to je jasná věc, nejvíc jich udělám při uklízení myčky... ale hodí se to..
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    SINSEMILLA: ja ho zacinam nosit na levy, pod zadeckem, a moc nevydrzim. delam drepy, kdyz je v satku a potrebuju neco zvednout. ono i nohy budu mit dost "zrucny", po tech detech.))
    PABLINKA: ze!.))
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    EUCHENIE: je fakt, že před dítětem jsem si na bowlingu brala koule 7, po nějaké té praxi s dítětem pak už koule 10 a 11... ono se to nezdá, ale ty ruce jsou namakaný dost :-D
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    EUCHENIE: tak já mám víc na levý, jsem pravák.. a k tomu zvedám činky a dělám kliky...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    musite vic houpat ditka!.)) to mi prijde jako dobrej telocvik, kdyz u toho jeste covek zatina zadek.. a ty svaly, co budeme mit! vic teda na pravy ruce, no.)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    QASHQAI: taky tady slzím, ale já nabrala 30 a mám dole zhruba polovinu za půl roku.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    QASHQAI: tak to seš šťastná osoba, buď fakt ráda. taky mi všichni říkali, jak to bude hned dole a není...
    QASHQAI
    QASHQAI --- ---
    ZUZIPA: Váhu neřeš, to pak půjde dolů ani nebudeš vědět jak :) Hned v porodnicic necháš cca 9 kg. Já jsem měla v den porodu 102 kg prosím a taky jsem to do půl roku shodila.
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    30TT rosteme;) Pokořila jsem váhu 90kg což mě docela děsí, ale co se dá dělat no;)
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    S tchánem jsme porovnávali bříška kdo má hezčí :)

    Ale já tam mám ten nejlepší poklad :)
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    už se pupík malinko rýsuje :-) 12. tt :-)

    LILY
    LILY --- ---
    ZUZIPA: hezký pupíček, tipovala bych to tak na pátý měsíc :)
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    KOCKUT23: No já si taky přijdu jako malej hroch;) Mam přes pupek cca 110cm;)

    Jinak děkuji je pravda že jsem teď v 8měsíci a jsem absolutě bez potíží (ťuk ťuk) a většinou i nadstandartně dobře naladěná až je mi to podezřelý;)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZUZIPA: ale svědčí ti to, krásný úsměv:-)
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    ZUZIPA: máš hezký a malý pupík na 7 měsíc :) to já jsem jak hrošítko! :))
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    Tak jeden asi 3 týdny zpět (čili někdy kolem 7měs) pupkoun;)
    KLAAARA
    KLAAARA --- ---
    tak proto jsem neměla tak mega pupek :)
    KLAAARA
    KLAAARA --- ---
    já teda pálení žáhy neměla,přežírala jsem se......ale malej měl jen 2700g...
    ZUZIPA
    ZUZIPA --- ---
    LILY: Super! Už sem si myslela že mam v 7m největší buben na světě a ono ne;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam