• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAGoogle Analytics
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    ahoj, možná trošinku OT, ale používá tady někdo Adsense ? Potřebuju jestli by mi někdo neporadil... nemůžu najít odpovědi na své otázky...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JEREMIUS:
    tak at si ho udela sam ne? kdybych byl necita tak mu proste reknu mas smulu a starej se ;-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    WIRUZIK: Ja vim. Ale nejsem si vedom, ze bych rekl neco, co by bylo v rozporu :-)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    JEREMIUS: Kdyz mas v jednom uctu nekolik webu, tak pak chces treba 2 z nich propojit s Adwords.. jenze Analytics ucet muze byt provazan jen s jednim uctem Adwords, kdyby si chtel provazat pak dalsi Adwords s nekterym z dalsich webu v danem uctu, tak ti to nepujde..
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    WIRUZIK: "kazdy analytics ucet muze byt provazan jen s jednim adwords uctem.." Nechapu, v cem ma byt ten problem :)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    JEREMIUS: ani to nemusi byt reseni.. kazdy analytics ucet muze byt provazan jen s jednim adwords uctem..

    ucite bych v tuto chvili vytvoril novy ucet, upravil merici kod tak, aby statistiky daval do dvou uctu zaroven a tak bych to prozatim nechal.. v jednom uvidi prehledy (kontinuita) a kdyz pak pozdeji bude potrebovat propojit napr. s Adwords, tak snadno prejde na druhy ucet..
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jen to prodluzujes. :-) Driv nebo pozdeji to treba bude chtit provazat se svym uctem AdWords a stejne mu budes muset dat admina
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Zatim jsem mu tam nastavil co potreboval a neresime to... :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    KOC256: Njn, ale neznalost se neomlouva ;)

    1) Das mu admin.
    2) Nedas mu admin:

    2a) nebudes to dal resit
    2b) zridis mu novy account a prubezne na nej prejdete, pripadne budete trackovat na oba ucty. On bude mit svuj admin a i pristup k historickym datum
    FUMO
    FUMO --- ---
    KOC256: tak to seš v pr..

    doporučuju, aby si nový borec založil nový account a ve starém jsou mu administrátorská práva stejně k prdu tak tam mu nech jen nahlížet.

    V zásadě je chyba, že to máš všechno v jednom accountu. Jestli tě to uklidní taky jsem tuhle chybu udělal... řešil jsem to asi před rokem... elegantní řešení to nemá :-(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JEREMIUS:
    coz je trochu neprijemne...

    Mam situaci kde jsem zacinal jako one man show v jednom projektu. ted ho v podstate uplne rpedavam ale nasledujici subject nechce prijit o historii uctu a potrebuje admin pristup. Coz je zapeklita situace. A nenapadlo me od sameho zacatku jednotlive weby davat pod samostatne ucty :(
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    KOC256: Samozrejme admin uzivatel ma pristup ke vsem profilum v ramci accountu.
    Presouvat profily mezi accounty nelze.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    tak jeste jeden...

    pokud potrebuji nekomu dat spravce pro jednu domenu tak mi to hlasi toto:

    Upozorňujeme, že správci účtů mají přístup ke všem přehledům a profilům ve vašem účtu. Chcete-li odebrat správci účtu přístup, musíte smazat uživatele v nastavení Správce uživatelů.

    nechápu. Vytvořil jsem si druhý účet ale nevím jak stávající doménu z jednoho účtu premigrovat na druhý ucet.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    da se nejak nastavit abych na uvodni strance GA mel vsechny weby? nebo alespon default z 10 zvednout na 50?
    FUMO
    FUMO --- ---
    EDASX: jak myslíš :-) já bych to zkusil
    EDASX
    EDASX --- ---
    FUMO: jen mi prijde, ze to dava google horem dolem kolem a diky tomu omezeni na novy acc. toho sem tam nekdo muze mit prehrsel - kazdopadne vysvetlovat to primo do googlu asi nema cenu =))
    FUMO
    FUMO --- ---
    EDASX: dobrej pokus, ale nemám. Onehdy byla nějaká akce ne? nové účty blablabla... btw jestli je to neziskovka a může to dokázat tak by dokonce od googlu mohli něco dostat zadara, ne?
    EDASX
    EDASX --- ---
    nemate nekdo voucher na adwords? chtel bych si o vanocich pohrat s jednou neziskovou webkou =)
    GWIST
    GWIST --- ---
    FUMO: UR n1 ;] diky, jdu to prozkoumat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam