• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAGoogle Analytics


    S Google Analytics se da udelat/zjistit spousta veci.

    Klub by mel byt sbernou tutorialu, zkusenosti a moznosti Google Analytics.
    rozbalit záhlaví
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    JEREMIUS: Ale to bylo na otazku, jak nekomu zajistit pristup ke statistikam tak, aby on nevidel moje a ja jeho, ne? :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    CYBERWOLF: Už jsem zažil i situace, kdy vyjádření Googlu bylo, ať se radši založí nový účet :-)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    KRALIK: GA nejsou windows - smazat a znova nainstalovat problemy neresi :)

    Nicmene ja jsem zadny problem nezaznamenal (ale taky nezakladal ucty)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nemate dneska nekdo problem s GA? snazil jsem se zalozit novej ucet a vyskocil na me internal error, pricemz stav trva...
    ucet se vytvori, ale nejde napr. zalozka Tracking Code (ne ze bych tam potreboval), coz nevim, jaky nasledky by mohlo mit. zkousel jsem vsechno smazat a vytvorit znova. vysledek stejny.
    BUMBO
    BUMBO --- ---
    Hledám parťáka, kterého baví hrabání se v Analytics nebo pokročilejších nástrojích, umí alespoň základy JavaScriptu a chce se rozvíjet v rámci nově vznikajícího oddělení Et netery, které si zakládá na svobodném přístupu k zaměstnancům.

    Jestli to někoho zaujalo, ozvěte se mi na lukas.zaplatilek@etnetera.cz, zajdem na pivko a pobavíme se o tom více.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KAATHA: zatim to tam neni, bude to tam brzy..
    KAATHA
    KAATHA --- ---
    FUMO: och diky captain obvious ;) tak to samozrejme mam, zajima me jak/jestli to resi nova verze
    BAHI
    BAHI --- ---
    Ahoj,

    zrovna si projíždím google univerzitu na GA. Google Analytics IQ Lessons

    Nejak jsem to tu nikde nenašel. Tak pro všechny zájemce kdyžtak postuju odkaz.

    Contact Us - Conversion University Help
    http://www.google.com/support/conversionuniversity/bin/request.py?hl=cs&contact_type=indexSplash&rd=1
    FUMO
    FUMO --- ---
    KAATHA: přepnout do starého, nastavit, přepnout zpět?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KAATHA:
    Dají se tam nastavit volitelné upozornění. A asi by to šlo uměle navátaz na nějaký 100% ukazaltel jako min 1 navštěva v týdnu...
    KAATHA
    KAATHA --- ---
    Pozivate nekdo tu novou verzi Google Analytics?
    Kde se tam da nastavit to automaticky zasilani reportu na mail ?
    Bud jsem slepa (60% sance) a nebo to fakt zmizelo (40%)..
    VASHA
    VASHA --- ---
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    Tak tu mame zase par novinek.. :)

    Google Analytics Blog: Introducing Google Analytics Premium
    http://analytics.blogspot.com/2011/09/introducing-google-analytics-premium.html

    Google Analytics Blog: What’s happening on your site right now?
    http://analytics.blogspot.com/2011/09/whats-happening-on-your-site-right-now.html
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    VASHA: seo pohledem je ti fuk, jestli mas 1 nebo 10 domen, kdyz ti 9 bude redirectovat na tu echt spravnou.
    VASHA
    VASHA --- ---
    FUMO: ja na to koukam seo pohledem :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    VASHA: já ale mluvím o tom, že bych chtěl obě varianty, protože investice do toho je minimální a efekt může být zajímavý ;-)
    VASHA
    VASHA --- ---
    FUMO: ja na to koukam trochu jinak, podle mne domena druheho radu by mela spise obsahovat KW (zalezi na dostupnosti), pokud se jedna o znacku nebo nazev spolecnosti tak je to jina.
    SOLDIERSNIPER
    SOLDIERSNIPER --- ---
    JEREMIUS: Ja resim jenom SEO (resp. jeste jsem ani nezacal) a ani nemam pristup k tomu ftp, takze jsem poslal autorum script, ktery maji umistit beze zmeny na stranky. A dopadlo to jak to dopadlo... Pripisuju to jejich totalni neschopnosti (spolecne s chybejicimi ukoncovacimi tagy jako head, kodem jako prase a tim, ze to cely vypada uplne debilne). Nad tim, ze nemaji domenu bez pomlcky jsem ani nepremyslel, protoze jsem na tomhle projektu jeste nezacal pracovat, nicmene dekuji ti za upozorneni.
    FUMO
    FUMO --- ---
    VASHA: domena s pomlčkou svádí k tomu, že ji tam člověk zapomene ideálně bych chtěl obě domény a jednu měl přesměrovanou... za těch 250Kč ročně to stojí. ;-)
    VASHA
    VASHA --- ---
    CYBERWOLF: byly trosku zmeny v algoritmu v mereni u GA, takze se navstevnosti trosku zmenila.


    JEREMIUS: na domene s pomlckou neni nic spatneho, ale je pravda ze u tehle domeny je to zbytecne
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Tak mam letos nejak legracni navstevnost. Zacaly letni prazdniny - navstevnost klesla. Skoncili letni prazdniny - navstevnost klesla. Nechci videt, co udelaji vanoce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam