• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAGoogle Analytics
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Zakládal jsem nový účet a u měřícího kód vidím text:
    Tento měřicí kód lze použít v doméně A.cz nebo libovolné subdoméně domény A.cz (www.A.cz, blog.A.cz apod.).

    Což jsem udělal. Ale pak v přehledu nevidím na které subdoméně k prokliku došlo. Pochopil jsem špatně ten text nebo se dají někde filtrovat statistiky per (sub)doménu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    kua... toto me fakt trapi. Znovu jsem to hledal a nenasel jsem zadnou moznost jak toto vratit zpatky...

    napadlo jme podruhe na tento link kliknout ale zobrazi se jen ze link expiroval a nejak nechapu zda se da nebo neda dale neco delat... pripadne jak...

    https://www.google.com/...XIt_g.BqjGcjNoCqzrCJc_uD19AA&email=jan.kocmanek%40ha-velfamily.cz&hl=en_US
    FUMO
    FUMO --- ---
    KOC256: čeče, tak to vubec nevím... asi teda zkusít jinej mail, ale to je, jak to říct... nesystémové řešení, no.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    viz: OTÁZKA + ODPOVEĎ:
    ptal jsem se proto, že jeden adresát omylem klikal na odkaz, kde potvrdil, že již tyto maily nechce dostávat.

    V dané posílané šabloně stále ale figuruje. Tak jsem smazal šablonu a vytvořil novou. Stejně mu ty maily nechodí. Dá se to někde resetovat?
    JIRNET
    JIRNET --- ---
    BUMBO: dékuju. Mrknu na to po dovolené.
    BUMBO
    BUMBO --- ---
    JIRNET: A co to zkusit zjišťovat přes Custom Variables:
    if (document.location.search.indexOf('utm_source=affil') !== -1) {
    _gaq.push(['_setCustomVar',
    1,
    'Affil Partner',
    document.referrer.split('/')[2],
    2
    ]);
    }
    Je třeba to dát před _gaq.push(['_trackPageview']);
    FUMO
    FUMO --- ---
    KOC256: tak paráda ;-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FUMO:
    jo to je presne ono... diky...
    FUMO
    FUMO --- ---
    KOC256: Čau, je to v Admin, PERSONAL TOOLS & ASSETS, Scheduled Emails a nebo jsem nepochopil co hledáš.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kde najdu spravu zasilanych reportu mailem? Pise mi zakaznik ze se omylem odhlasil z odberu ale nechce se mi zakladat nove posilani a to soucasne nemohu najit... odesila se na vice osob.
    JIRNET
    JIRNET --- ---
    FUMO: asi tak, děkuju .)
    FUMO
    FUMO --- ---
    JIRNET: Asi bych to udělal tak, že kde bych věděl tam bych připravil ty jednotlivé URL, kde se to mění nebo nevím přesně, tam bych nedal to Affil, tím ybch dokázal rozeznat aspoň něco a zároveň bych je mohl filtrovat všechny dohromady. No... jako asi to není ideální... ale co je ;-)
    JIRNET
    JIRNET --- ---
    WIRUZIK:
    FUMO: Děkuju za odpovědi. Jsem nevěděl, jestli to popisuju jasně. To že je parametr source povinný jsem právě nevěděl, tím se mi to vysvětluje. Takže počítám, že tam tedy nejde dát nějaká proměnná, která by nechala source, jak by byl bez zadaného parametru, to by jste mi to tu už poradili.
    Tak to udělám jak píšeš Fumo a budu sledovat jen část lepších partnerů asi. Škoda. Ale díky .)
    FUMO
    FUMO --- ---
    JIRNET: chce to prostě připravit víc parametrů pro víc webů a nebo se smířit s tím, že uvidíš Affil a hotovo, no :-(
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    JIRNET: utm source je povinna polozka, bez ni to vsechny ostatni utm parametry v url ignoruje..
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    JIRNET: asi jsem nepochopil, co si chces zobrazovat ve statistikach. Taky pouzivam utm, a nikdy jsem si na to nestezoval .. ale mozna mi to dojde za par hodin ;)
    JIRNET
    JIRNET --- ---
    FUMO: Ale já je ani všechny neznám a průběžně přibývají.
    Jde o to, že když tam mám utm source i medium, tak mi to přepisuje obojí. Ale když tam dám jen medium, tak se mi nepřepíše. Tomu nerozumím, proč to tak funguje. Jestli se nedá dát nějaká přednastavená proměnná do utm source, aby nechal původní web a změnil medium...?
    FUMO
    FUMO --- ---
    JIRNET: připrav víc UTM parametrů? unikátní pro každý affil web?
    JIRNET
    JIRNET --- ---
    Ahojte, po příchodu návštěvníků z partnerských webů přidávám utmka, aby jsem měl lepší přehled ve statistikách. Mají všichni stejný parametr pro affil, tak pokud se v adrese vyskytne, tak se automaticky doplní utm.

    Když máme &utm_source=affil&utm_medium=affil, tak je zdroj/médium v analytics affil/affil
    Když nechám jen &utm_medium=affil, tak se dozvím z jakého to bylo přímo webu (zdroj), ale medium se mi nepřepíše a zůstane referral. A pak si nemůžu vyfitrovat affil weby.

    Nevíte někdo prosím, jak bych to mohl upravit, aby jsem měl ve finále ve statistikách
    zdroj/medium - prichoziweb/affil
    Děkuju.
    EDASX
    EDASX --- ---
    VASHA: no to by snad ani nevadilo, ponevadz to muze koupit nase americka pobocka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam