• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    B4NANQUANTUM59 obuvnická poradna
    mwahaha!
    AKCE / PAŘBY / KALBY
    KDY CO KDE KDO  
    nikde nic nebude
     
    27.6.
     
    4.7.
     
     
     

    rozbalit záhlaví
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    DUALCHANNEL: trochu nadhledu ;) sem si ale vygooglil, ze na Oculus uz je emulator Virtual Boye :D jinak me to teda nechava uplne chladnym. me staci ADOM :)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    KCHARI: twl ty ses asi uplne posral srovnat tohle!! .D kemo, tak to googli a poradne..
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    DUALCHANNEL: jen aby to s Oculusem nedopadlo jako s Virtual Boyem, kterej se dal pouzivat jen asi 4minuty nez ses poblil :)) a ja se tesim spis na Titcoiny, Bitcoin je mrtvej :)
    DUALCHANNEL
    DUALCHANNEL --- ---
    Twl nestacim zasnou, VR Oculus od cervna za cenu stolniho monitoru, zbozi z amazonu do 30min quadrokopterou az do pokoje a ted tohle!!!.. http://ekonomika.idnes.cz/...rtualni-menu-bitcoin-fw0-/ekonomika.aspx?c=A140527_141330_ekonomika_fih
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    TIP: fuuuuuuuuuuu!!!
    já ti udělám nějakou víc kchůl, chceš?
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    TIP: pockej uz ji ma dlouho, to sis nikdy nevsim? Ja sem ti uz několikrát malem psal do posty co to meles za hovna a pak sem si vsim ze to nejsi ty... Ma ji rok minimalne..
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    TIP: To mu nedaruj :DD Vyřiď ho!
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Ozval se mi kluk, Slovák, který mě svezl stopem do Čech, jestli bych mu nepomohla sehnat podnájem. Stěhuje se s přítelkyní do Prahy. Chtěli by jednopokoják/dvoupokoják něco malého, v cenové kategorii okolo 8 000. Nevíte o něčem?
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    ROMANITO: fotky trochu soc, ale:
    neena | Robodock 2012 – rajce.net
    http://neena.rajce.idnes.cz/Robodock_2012/
    QYDO
    QYDO --- ---
    nekdo vecer na pivko na zizkove?
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    MACCINO: cerveno-bílé konce... :) hele mame ji od falanxu, kde zbyla na hromadne palete se ztratama a nalezama a ja ji zbalil s mylnou predstavou, ze to Dzony pujcoval z wd luxu... Od ty doby ji nikdo nechtěl, tak sme ji pred celkem nedavnem znarodnili... ;)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Chci, aby to na příští rychtě vypadalo takhle!
    DJ Snake & Lil Jon - Turn Down for What
    https://www.youtube.com/watch?v=HMUDVMiITOU
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    TIP: no tak super! tak mi ji striknem na R2;)
    ještě ji muzu pro jistotu popsat...: černej kabel a červený konce ;)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    OTZ: ja sem byl volit Usvit prime demokracie Tomio Okamury. se mi nak zalibili ty jejich fajn billboardy. takovy primy, zadny vokolky. to i Vandas je proti nim hovnar
    OTZ
    OTZ --- ---
    BTW byl tady nekdo volit, nebo jste vsichni anarchisti?:)
    OTZ
    OTZ --- ---
    SIMSALABIM: spis tentyz: "je to levny, tak toho koupim hodne, nazeru se a zbytek kdyztak vyhodim.."

    kdyz to tak vezmes, tak na taliri mas celej svet a to ze vsech hledisek. ted me nenapada jedinej faktor, smer nebo aspekt lidsky cinnosti a jeho vliv na prirodu, kterej by se do toho jidla nepromital. a ted zdaleka nemyslim jenom to "halo" kolem masa.

    vybornej serial na tohle tema je "Gastronomie krize"

    Tomáš Uhnák – a2larm.cz
    http://a2larm.cz/author/tomas-uhnak/

    P.S.: dneska jsem zahlid na nejakych pseudo-gastro casaku pojem "sexy salat"..to podle me spis hodi jako nadavka :))
    QYDO
    QYDO --- ---
    KCHARI: v tom případě jsem. Mam dokonce i tablet :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    QYDO: ty jen zavidis! taky bys chtel bejt digitalni nomad! (teda uplne nechapu co to znamena, ze jako mas v aute notebook?)
    SIMSALABIM
    SIMSALABIM --- ---
    MACCINO: jestli ji postradate od falanxu, tak to je ona, ale jinak jde o jinou... ;)
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Ahoj,
    při uklízení skladu jsme zjistili nemilou ztrátu...
    Redukce cca 1m dlouha z 380V 63A na 32A samec...
    Nemáte náhodou z nějakýho společnýho dýchánku?
    QYDO
    QYDO --- ---
    DUALCHANNEL: minus za debilitu toho článku a nazýváni karavanistu digitalnima nomadama
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam