• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    RENFRI: to je (horky) dukaz toho, ze se attachement parenting stava mainstreamem :(
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    http://www.vbavlnce.cz/

    V noci z pátku na sobotu byla VYKRADENA naše ostravská prodejna. Vše už jsme uklidili a napravili, takže prosím, pokud se k nám chystáte na nákup, určitě to nerušte! Potřebujeme vaši podporu více než dřív.
    Také vás žádáme o pomoc. Zloděj ne
    byl profík a věděl co krást - kradl vlněné věci - kukly od Manymonths (pochybuji že by obyčejný člověk věděl k čemu ta podivnost slouží), capáky a rukavice od Disany, merino body od Moiry a také novou kolekci od Johy, kterou myslím jen tak někdo v ČR mít nebude. Taky ukradl kojenecké plavky, pleny Sweet Monkey AIO nebo Zdravé lahve. Prostě o tom sortimentu musel něco vědět. Jelikože je prodejna omřížovaná, stálo mu za to sehnat si speciální kleště. Kamerový systém byl zapnutý a budeme jej vyhodnocovat my i policie. Každopádně pokud byste na internetu narazili na tyto věci s podivnou cenou (nejspíše v ostravské lokalitě) nebo pokud pro nás máte jakýkoliv jiný tip, napište nám. Budeme vděčni za každou informaci. A budeme moc rádi, když nás podpoříte nějakým vánočním nákupem. Nějaké zboží nám naštěstí zbylo!
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ADD: my jsme na pravidelne denni spanky pouzivali od 3 do 5 mesicu pravidelne, potom asi do 6-7m jen kdyz se zadarilo a kdyz u nej nekdo byl, jinak by vylezl...
    ADD
    ADD --- ---
    BEBERA: Tak to jo, já se bála, že tam normální dítě má být jen v šestinedělí a že jsem něco nepochopila. :-)
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ADD: smankote, omlouvam se, videla jsem 8 mesicu a rikala jsem si, ze to uz je dost pozde na zacinani...
    ADD
    ADD --- ---
    ADD: Mimochodem, jak se tu řešily alternativy merina pro lidi s extrémně citlivou pletí, tak na www.factoryoutlet.cz (prodejny v Modřanech a Bohnicích) mají skvělá hedvábná trika (100% nebo 72% hedvábí), střihy použitelné i do kanceláře. Báječný materiál se skvělými vlastnostmi.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    SEVERINE: právě že i tu podložku z ovce má ta z fleru, mám to z druhé ruky mít ....
    no náš "materiál" se projevuje tak, že vypadá už v 8týdnech i podle doktorky, že její hlavní mise je začít co nejdřív chodit, ale zas tím jak fungujou všechny houpaco-drncající metody (v šátku spí fakt do dvou minut i uprostřed strašlivýho hysteráku) tak věřím, že se vyplatí na uspávání minimálně. A vypadá to, že tahle je dost hluboká i pro lezouny ...
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    LAMIA: mám tu od pecha a klidně bych brala tu druhou (podle mě sou obě stejně kvalitní, jen ta z fleru mi přijde o dost frajerštější) - (jestli dobře vidím, tak je bez podložky, tahle je s podložkou - http://www.fler.cz/zbozi/hacka-latkova-kolebka-komplet-s-podlozkou-1471090 ) a dala si do ní třeba ovčí kůži (co mi tu jinak stejně jen tak leží) v polštáři .. jinak první synek v ní byl od 3 týdnů do 3 měsíců 2x denně, druhej maximálně 7x (já je uhoupávala ve chvíli, kdy už nic jinýho na klid nezabíralo) - ale ani jeden mi tam nevydržel dýl, než do toho 3 měsíce, protože pak se začli otáčet a dělat různý špumrnágle .. ale kamarádky holčičky se v ní houpaly do 9 měsíců - jde o to, co máš doma za matriál ..
    ADD
    ADD --- ---
    LAMIA: Dobře udělaná hacka se využije dlouho, vždyť je to vpodstatě taková látková houpačka. :-)
    A já děkuju za odkaz na ty fler hacky, asi si objednám tu merino vložku, jen tak jako kobereček. Merino u nás frčí, tohle zpracování jsem neznala.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    ADD: diky
    merino ma ta od pecha-pise merino vlozka, ta druha asi taky kdyz pise ovecku, jestli to chapiu dobre:)
    takze nejaky zasadnejsi rozdil v cvockach a zavazovackach neni? nebo nejake pech vychytavky?

    me je taky sympaticka vic ta homemade

    a jak jsme pochopili hacka se da pouzivat min do 9mesicu.

    mala je jako doma v satku, ted prisel obri uspech na usinani staricke kolibky na chalupe, takze verim v uspech hacky na doma...
    ADD
    ADD --- ---
    BEBERA: V osmi týdnech? To by se skoro nikomu nevyplatilo ji pořizovat, kdyby nešla používat déle než dva měsíce, ne?
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    LAMIA: Vydrzi ti tam dcera? Syna jsme do hacky v tomhle veku uz nedavali, protoze by z ni vylezl/vypadl...
    ADD
    ADD --- ---
    LAMIA: Já bych brala tu s podložkou. Merino podložka je skvělá věc. Také nemám ráda materiály, které Pech používá, jsou pro kojence zbytečně hrubé.
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    ahoj, mate zkusenosti ci neresil se tu rozdil mezi hackami? mam nabidku z druhe ruky od pecha - babyvak na tkanicky a druhou odtud http://www.fler.cz/puskvorec na patentky s ovci podsadkou jako ta od pecha... je v nich jeste nejaky zasadnejsi rozdil? ... ta od pecha je cervena coz ma vic evokovat delohu. ale holce uz je 8t, takze nemyslim, ze by to melo byt zasadni pro vyber uz...diky za rady
    TULENI
    TULENI --- ---
    dovolim si hodit odkaz na mikcu co jsem sila pro ID Monia a jejiho kloucka..mozno nosit s prckem i bez:)
    [ MONIA @ Šijeme dětem ]
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    EWICZZZKA: moje dcera ze zacatku v kocarku jenom rvala, stacilo ji do nej dat a uz byl ohen na strese - manduca mi v prvnich dvou mesicich zachranila dusevni zdravi :-) ale pak jsme se prestehovali na venkov a zacli jezdit po sterkovych drncacich cestach a jako zazrakem byl kocarek nahle ok, dokonce se v nem naucila usinat (pac ve dne v postylce neusne). takze ja bych jeste pred sportakem zkusila par terennich vyjizdek, jestli to treba nezabere...


    EWICZZZKA: autosedacka byla taky fajn, je to dalsi misto kde je dodnes schopna spolehlive usnout (autem jezdime skoro denne - to je ta vesnice). obcas jsem ji pouzivala jako nouzove uspavadlo, kdyz uz proste jinde nezabrala, ale jinak jsem se snazila aby v ni moc casu netravila
    KATIA
    KATIA --- ---
    ORIKA: taky mi přišlo podezřelé, takže moc díky za ujištění.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KATIA: chicco nebrat, ti nemají s ergo nosítkama nic společnýho :)
    KATIA
    KATIA --- ---
    TAPINA: dík, chtěla jsem se jenom ujistit, že neplaším. zkusíme nějaké z doporučených ;-)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KATIA: No podle těch fotek jo. Kolena by mělo mít výš, než zadek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam