• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    LIDA_12: ja davala domaci obleceni, mikinu a bundu jsem zapla pres obe.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    LIDA_12: osobně nevím, jak je teplý ten fusak, ale já děti nechávala v tom, v čem byly doma a na to jsem jim natáhla fleesovou kombinézu....takovou prostě slabší ale celotělovou, aby se to nehrnulo....tak byly zalezlé v šátku, novorozenci i s hlavou a já je měla i s šátkem pod zapnutou bundou....nosila jsem manželovo :-) v teplejších místech ala MHD jsem bundu prostě rozepnula....
    LIDA_12
    LIDA_12 --- ---
    Co mám prosím obléct 3týdennímu novorozenci do šátku? Nemám nosící bundu, jen ten zimní "fusak" na nosítko.
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    LAURA: presne :) dik za tip
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LAURA: A co jsem koukala, uz se delaji tasky i docela pekne. Tak treba nekdy vyuziju. Jestli bude nejaky druhy, chtela bych nepouzivat kocar, hrozne me stval ve meste, zvlast hluboka korba
    LAURA
    LAURA --- ---
    LISTICKA: ta taska ma daleko vetsi kapacitu (nacpala jsem tam vzdycky velky nakup na cely tyden), nehlede na to, ze rozhodne nezabere tolik mista jako kocar, coz ali_en resi kvuli malemu vytahu ;)
    LISTICKA
    LISTICKA --- ---
    LAURA: nebo si vzít nosítko a kočár a do kočáru dát nákup :-) to jsem občas dělala já.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LAURA: To neni spatny napad!
    LAURA
    LAURA --- ---
    ALI_EN: nakupy s nositkem resim ikea taskou s koleckama..
    BERENIKEE
    BERENIKEE --- ---
    Petice proti represivnímu přístupu státu v otázce očkování | e-petice.cz
    http://e-petice.cz/petitions/petice-proti-represivnimu-pristupu-statu-v-otazce-ockovani.html
    KATIA
    KATIA --- ---
    ALI_EN: to je druhá stránka věci, nebo když člověk musí hodně dopravou atp., já jak chodím většinou pěšky, tak mi to přijde dobrý, na zádech už bych asi neunesla ani dítě...
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    KATIA: no, jako souhlasim, jen nas barak je naprosto nevhodnej, bohuzel. dverma neprojdu, kridlo se otvira uplne debilne, do vytahu se vejdu sotva ja a batoh, vetsi nakup s kocarem uz me proto u baraku nekolikrat malem rozbrecel. nebejt tadytech neprijenosti, proti kocaru vubec nic nemam, malyho dost bavi
    KATIA
    KATIA --- ---
    ALI_EN: v tomhle je fakt zlatej ten kočár. věci pro dítě, nákupy, hračky na písek....
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    predtim jsem nosila tasku pres rameno a to jsem myslela ze chcipnu, rozhodne nedoporucuju, se huntujem uz tak dost tim vsim kolem kontaktniho rodicovstvy
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    RYNA: na ergo batoh jde. kupovala jsem si ho mensi, aby se mi tam vesly latkovy pleny a vsechen ten dalsi nezbytnej bordel, ale aby nebyl zbytecne velkej, pac zname se, zeo. ale kdyz jdu nakoupit a tahnu k tomu vsemu jeste tasku..dost uf teda. uz jsem musela prestat nosit domu pivo, pac toho bylo fakt moc
    IORETH
    IORETH --- ---
    RYNA: Když bylo dítě na břiše, měla jsem na zádech batoh a nebyl problém. Když bylo dítě na zádech, tak batoh obvykle nesl někdo jiný, nebo byl batoh na břiše, ale nebylo to tak pohodlné.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KOTENCE: Tak technicky to jde. Ale mám stejný problém s velikostí poprsí. Zajímavé je, že u dítěte to nevadí, naopak slouží jako docela pohodlná opěrka hlavičky :)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    KOTENCE: Asi jak komu. Já při své velikosti poprsí batoh vpředu nosit nedokážu.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Mne teda bagl pres manducu nejde. Pres satek v pohode.

    Co dite na zadech a batoh na brichu, jde to? (nejde o estetickou stranku veci)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    RYBKA: Ledvinku jsem si pořídila taky, ale jen malou. Na menší procházky to stačilo - pití, dvě rezervní papírové pleny, malá svačinka. Nic víc se do ní nevejde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam