• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS: ještě chvíli vydrž, možná budu mít vrácený svůj, je to sice sedmička, ale na dvojčata by podle mne taky šel a nic moc nepřebývalo, tak můžu půjčit a případně se ti ještě zeptám. jak moc spěcháš?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    SUCUBIS: ty mas caboo? Jak jsi v tom to dite prosim Te nosila? Do kolibky nebo na vertikalu? Ja ho mam taky a nejak se s nim nemuzu stotoznit. Na vertikalu je podle mne az pro deti drzici hlavu a na kolibku mi zas vadi ty kruhy na nohy.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SUCUBIS: medley nebrat.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SUCUBIS: Na Medley jsem slyšela samé negativní reference. Cena odpovídá (ne)kvalitě :-( kamarádka od nich měla elastický šátek - to bylo tak tenoučký, že v tom šlo nosit jen úplné novorozeně, i tak se to vytahávalo, řezalo to do ramen. Látka kvalitou dobrá tak na tričko :-(
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: hele, kdybys nic nesehnala do pátku, můžu půjčit, než něco seženeš, ten můj je podle všeho z těch větších a širších
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    pripadne tento ?
    Šátek - Medley - Praha - východ, prodám
    http://deti.bazos.cz/inzerat/47998345/Satek-Medley.php
    popravde uz v patek potrebuju satek, takze zacinam plasit :D
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ANNAWA: ajo, jsem si nevsimla :/
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SUCUBIS: vatanai tibet je úplně ok. ale je teda menší než jsi chtěla.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ja zatim nasla
    Vatanai tibet vel 4, vatanai - 700 Kč | Dětský bazar | Modrykonik.cz
    http://www.modrykonik.cz/market/satky-nosice-klokanky/ohp7/vatanai-tibet-vel-4/
    Baby šátek n17 zaffiro, womar - 950 Kč | Dětské shopy | Modrykonik.cz
    http://www.modrykonik.cz/shops/satky-nosice-klokanky/mu84/baby-satek-n17-zaffiro/
    Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Obláček
    http://sanami.eu/satek-na-noseni-miminek-a-deti-sanami-oblacek-p656
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SUCUBIS: v nižší cenové relaci nejsou špatné Little Frog, ale s hedvábím se asi rozluč, případně mrkni ještě na bambus, ale je to prostě drahý a z druhé ruky nebývají levnější
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SUCUBIS: Tak hledej spíš bavlněný, s hedvábím bývají dražší :-/
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    RYBKA: to je skoro polovina rodicaku, opravdu nad moje moznosti :/
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SUCUBIS: Projdi si ten bazárek, jeden s hedvábím, vel. 6, 2400 Kč (což nevím, jestli už není nad tvou finanční představu), je hned na první straně, když si zadáš filtr prodej a šátek. Třeba tam budou i další.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    RYBKA: takovej jsem snad nezahlidla ani v tom shopu, vsude pisou 100% bavlna :) a tem inzeratum proste nerozumim, satky proste neznam a nevyznam se v tom
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SUCUBIS: Jinak co vím, tak na léto jsou dobré šátky s příměsí hedvábí.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SUCUBIS: Koukni tady http://www.nosenideti.cz/bazar.php tam se dá často najít fajn nabídka, případně tam zkus zadat poptávku.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    zdravim, mam za sebou kurz satkovani a ted schanim satek (dokonce i vojtu bych melaumet uvazat bezpecne), satek by mel byt ve velikosti 6, ale nemam na to moc penez .... jakou znacku by jste doporucily ? ted na leto hlavne (nebo neprodava nekdo, nevideli jste dobry inzerat) ... ten caboo co mam je na kluky uz zly (elasticky, jsou moc tezci)
    NEMESISS
    NEMESISS --- ---
    BADIANE: já si zpětně uvědomuju, že to zní až moc sluníčkovatě to moje vyjádření. Asi na tom mají trochu podíl kojící hormony. Já než jsem otěhotněla jsem měla sama se sebou dost problémů (trochu nezřízený život a vůbec jsem v tu dobu nevěděla moc kudy kam) a nedovedla jsem si představit se najednou vzdát všeho, co bylo součástí mýho života po x let a svym zpusobem mi to tak vyhovovalo.
    Nebyla jsem vubec ready na to bejt matka, měli jsme poměrně traumatickej porod. Pak jsem taky měla pocit, že jsem otrok, doted mam pocit, ze nemam dostatek casu sama na sebe. Pak se to nejak vyvijelo a ja zpracovavala to trauma, ktery zdaleka nebylo zpusobeny jen spatne vedenym porodem a neco se ve mne rozsvitilo. To ale neznamena, ze jsem stale v pohode, musim rict, ze me dost drzi partner. Kdyz jsem v prdeli, proste ho zaukuluju a on funguje. Napr. casto jsem v prdeli z nevyspani, brzo rano se on tedy stara o dite. Nevim, jak bych to davala jako svobodna matka, ale treba by se mi zas libil a nabijel me ten pocit nezavislosti, ten se mi libival vzdycky v minulosti...
    Nevim, jak to mas se zazemim v rodine, zda Ti nekdo muze pomoct s beznejma vecma, at uz jde o prani pradla, nebo chvili hrani s ditetem. To pomaha dost.
    Ne vsichni musi byt nutne nadseny rodice, stejne tak jako ne vsechny zeny nutne maji mit dite, nemusi mit vsichni x potomku, to jsou jen spolecensky tlaky, ktery fakt nepomahaj...
    Pred tydnem byl syn poprvy nemocnej, zvracel, nejaka viroza to byla. Min pil z prsa...malem jsem prisla o mliko. Hned jsem si vybavila, jak jsem silela prvni mesice jeho zivota, protoze on byl porad prisatej na prsu, prislo mi, ze jsem proste kojila 24 hodin denne. Ted, kdyz jsem mela najednou min mlika a okoli mi rikalo - "vzdyt to je normalni, on se uz bude prirozene odstavovat" atp., najednou jsem si uvedomila, ze tech 9 mesicu byl jak mzik. Strasne rychle to utece... Az bude Tvuj syn o par let starsi, taky budete zit jiny veci a je jisty, ze bude cim dal tim nezavislejsi a Ty budes mit cim dal tim vic casu a prostoru pro sebe... Vsichni trvdi, jak to utika, ale malokdo je schopnej si uzit to co je TED...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MEDVED007: ja ji nutim. Balim do novoskladu a ve stoje mi to jde blbe. Ruzny AIO, SIO a podobne davam ve stoje a nekdy i ten ctverec, ale nerada.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MEDVED007: Já jo. Jako když o to hodně jde, přebalím i ve stoje, ale většinou mám pocit, že jsem to třeba ne úplně dobře narovnala, a bojím se, že i přes plínu bude mokrý všechno. Vleže mi to jde líp a rychleji a ve výsledku je to i pro to dítě menší stres a narušení. Občas je musím přeprat, ale většinou funguje zabavit něčím zajímavým a rychle přebalit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam