• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GRANTORINO: to mi nikdy jako rozdíl moc nepřišlo, rozpatlat/roztýct se to může stejně v papírovce jako v látkovce, aspon u našeho dítěte :-)

    ad ta naše velikost - asi hrajou roli i jiný faktory, pokud se nepletu Frennet je taky malá (?, kdyžtak se omlouvám, jestli se pletu), asi mi chybí ještě jiný skills, ale fakt mi to nešlo, zkoušela jsem, chtěla jsem omývat primárně vodou, fakt jo... :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SEBIEN: mimochodem... v tech latkovkach se to tak casto nedeje se mi zda, prece jen ta popin plena to tak nějak s tema dvema vlozkama pobere lip a neklouze to po tom zadku, jak je to takovy jak frote... ale to uz jedne velka ujetost na detail :-D a jeste to otru nez ji do umyvadla vrazim od toho nejhorsiho
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: ale jsem celkove "linej " rodic... jdu po nejjednodussi variante, takze to za komplikovany nemam:-) a to jsem mala a dite uz ma taky tech sest ilo cca
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SEBIEN: to se mi zatim moc nestava,... ale kdyz ano, tak si ji prehodim na toho konicka a umeju ji nahore a pak zas na budhu a stejne ji to omeju dole jako obvykle...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    SEBIEN: Jo, přesně tak jsem to myslela. Když si představím, že bych takhle měla držet Malvínu v jejím "nejtekutějším" období, tak bych pak opravdu mohla svoje oblečení rovnou naházet do pračky.

    SEBIEN: A to je druhý důvod. Já bych si ji musela opřít až o rameno, abych dostala její zadek nad umyvadlo.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GRANTORINO: Inushka spíš myslí situaci, kdy má zapatlanej zadek (až na záda) - jak to dítě pak takhle držet a neušpinit se?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    INUSHKA: já jsem to taky vzdala, imho nám malým možná krom jinýho chybí nějakej ten decimetr, abychom dítě mohly držet fakt nad umyvadlem a ne ještě řešit, jak ji tam nasoukat. plus teda já mám malý a krátký i ruce a prsty a dlaně, takže plno věcí, co běžně lidi zvládnou jednou rukou, já potřebuju dvě...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    INUSHKA: proc? ja se neuspinim :-) je prece namirena zadkem do umyvadla, davala si nekdy dite uz vycurat? je to stejny... nohy ti nepocura, miri dopredu... oprena je jen zadama, ne zadeckem...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    GRANTORINO: A po přebalení hážeš svoje oblečení rovnou do pračky? :-D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: http://barboraberlinger.cz/jak-miminko-podrzet/ podobne jako tady, ale drzim jednou rukou obe chodidla, olena do stran a zadama je o me oprena a hrudnik, hodne jista pozice a ditese citi dobre, ze jen tak nevisi ve vzduchu

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADD: to delam taky, ale beru obe nohy teda :-D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ja ji pri myti zadku vyhnuju body jen do pasu a drzim ji " na budhu" celem dopředu jako kdybych ji chtela nechat vycurat vykadit, /coz se obcas i prihodilo ze začátku ;-) /je to dobry, ze na to staci jedna ruka, kterou je obepnu a chytim za obe nozky spis do polohy motyla, a druhou omyvam a navic ona pritom cumi na me do zrcadla a tlemime se na sebe :-) takze to ma rada a nevrti se... a je to pevne chyceni takze se citi dobre a obcas ji tak i nosim, kouka kolem sebe
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    :-)
    ADD
    ADD --- ---
    BUBLINKY: Kdybys mě viděla, jak mi brečí dítě na druhé straně postele a já si ho přitáhnu za nohu... :-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BUBLINKY: deti jsou z vetsi casti gumove ;)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    BUBLINKY: Tak si uvědom, čím musí mimino projít při porodu... Oni nejsou zas tak křehoučcí, jak vypadají ;-)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    BEBERA:
    FRENNET:
    já jsem si právě koupila Něžnou náruč rodičů a četla a dívala se na video, ale beztak mám strach, ale snad když se tedy nebudu bát a budu trénovat...:-) Totiž, mně přijde, že jak ho držím za hrudníček, že mu ho moc mačkám, ale asi to je jenom subjektivní pocit, když dítko neřve a žije. :_)
    ADD
    ADD --- ---
    FRENNET: Přesně tohle. A tvé použití i/y je vskutku rozkošné. ;-) (Příšerně mě bolí hlava, protože jsem spala v cca sedmiminutových blocích - prostřední nemocnej doma a kojence zřejmě bolí břicho - tak jsem ráda, že nejsem sama, kdo dneska bude perlit. :-))
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BUBLINKY: BEBERA: ja se na to ptala sestricky v nemocnici, jak ji drzet pri miti zadku. Tak to nazvala "do vydlicky", t.j. palec na rameno a dlan na bok hrudnicku. Telo samotne je polozene na predlokti. Pri myti je trosku oprena kolenama o umyvadlo a nevyklouzne, kdyz uz je domyta, tak ji prehodim rucnik pres zadek obejmu ji a jde se na prebalovak (dva kroky od umyvadla).
    takhle (opet keidronova)
    Mladá žena » Maminka » Mateřství » Seriál: péče o kojence» Koupeme se
    http://mladazena.maminka.cz/scripts/detail.php%3Fid=366983
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam