• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Mam dneska radost, jak se nase holcicky k sobe celou noc tulily :-)
    A zeptam se, odlifroval jste nekdo deti z manzelsky postele do jedny spolecny detsky? Zatim je mimino maly, ale predstavuju si, ze tak po prvnich narozeninach bych ji se segrou dala do jedny velky detsky postele u nas v pokoji. Ze by mohly kdykoliv prijit k nam a byly na doslech, ale... uz se tesim az budu spat taky nekdy jenom s muzem.
    _PU
    _PU --- ---
    Kojení není alternativní | A2larm
    http://a2larm.cz/2016/08/kojeni-neni-alternativni/
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    BEBERA: Filli budou snad od podzimu delat větší čísla.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    BEBERA: barefoot matky tyhle pediped boulder považuji za kompromis s tím, že jsou měkčí než klasické pohory.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    BEBERA: To by mě taky zajímalo :-) Dcera má velikost 30, a nad 30 ten výběr hodně klesá. Do 30 ještě docela dobrý (Livie a Luca, Vivobarefoot, Kidofit třeba), ale větší, tak je to fakt omezené hodně. Je tam taková nepochopitelná díra mezi dětskými a dospěláckými velikostmi (které začínají na 36 někde). Filii když přišly, tak už bohužel dcera měla větší než 26, tak to se nestihlo vyzkoušet, jinak se mi taky líbí.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    A ještě by mě zajímalo, proč dětské barefoot boty často končí velikostí 26... Dnes jsem dokonce i tady v LBC v normálním obchodě s obuví narazila na Filii, barefootové, ale maximální velikost 26. Dokonce i ty pružné Adidas tenisky v Deichmannovi jsou největší ve velikosti 27... Pak už dělají jen klasické neohebné...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    TORUVIEL: DD Step mi dnes tady v Lbc paní ukazovala a moc mě neuchvátily...
    Ty Primigi loni byly za 1800, membránové - neměly propouštět vodu. Při prvním výletě v podzimních Jizerkách měl syn durch mokrou nohu, zjistila jsem, že na rozdíl od Superfitů, které jsou pod zapínací částí uzavřené a tudíž voděodolné, tyhle mají díry na tkaničky a to stačí na to, aby si děcko namočilo nohy... To se nám nestalo ani u Fare za 1100, a to tehdy synek prošel hlubokou kaluží...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    BEBERA: U Primigi jsem měla oblíbený jeden model, dcera v nich začínala chodit, takové sice kotníkové, ale pěkně ohebné a s měkkou a tenkou podrážkou a hodně širokou špičkou. Ale zase, to byl asi jeden z mála dobrých modelů a vyhmátla jsem ho náhodou v kamenném obchodě. Je to vždycky o štěstí, u těchto značek...
    Podobně třeba DD Step, zimní boty naprosto bezvadný, ohebný, široký, tak jsem nadšeně pořídila kecky na jaře a jsou daleko horší, z podrážky jsem vyoperovala nějaký kus železa, no comment...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    TORUVIEL: Dík
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    TORUVIEL: tak asi zůstaneme u Superfitů a nebudu riskovat další provar jako loni s Primigi...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    BEBERA: Měla jsem pro dceru jen jednou Pediped (jiný model), a moc spokojená jsem nebyla, ohebnost nic moc, tlustá podrážka. Superfit mi přijdou lepší, co se týká té ohebnosti. Ale může to být model od modelu, třeba jsou tyto dobré...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Měl jste prosím někdo v ruce tyto boty? http://www.pediped.cz/nepromokave-detske-boty/boulder-navy-1.html Mají měkkou pružnou podrážku, nebo jsou to klasické pohory? Hledala jsesm reference na netu, ale většinou se všichni vyjadřují jen k botám pro malé děti, tam se i firma honosí pružností, tady u těch není ani slovo. Na tyhle bych se musela jet podívat do Prahy, tam se dostanu bohužel až za dlouho... Chystala jsem se původně koupit nepromokavé Superfity, jelikož se loni osvědčily, ale narazila jsem na Pediped s komentářem, že nejsou úplně barefoot, ale lepší než normální, jen teď nevím, jestli to platí i pro pohory...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    CHANA
    CHANA --- ---
    Rozhodla jsem se prodat svůj letní šátek, koukněte, jestli o něj někdo nebudete mít zájem:
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Světlý letní plátěný šátek na nošení dětí 5m dlouhý, tenký, skladný / Praha / 500 CZK ]
    Ráda ho i vyměním za nějaký tenký letní v teplejší barvě nebo za pevnější pružný na malé miminko.
    CHANA
    CHANA --- ---
    KLEVKA:
    OXIS: Děkuji za tipy.

    OXIS
    OXIS --- ---
    CHANA: za mě Angel Wings, tenhle jsem měla na sobě, krásný, teplý, lehoulinký, materiál příjemný. Bohužel jsem si ho nekoupila protože už neměli moji velikost. https://angelwings.cz/cz/detail-produktu/zimni-kabat--bordo_490/
    A letos budou vlněné a elegantní, viděla jsem fotku, vypadají skvěle. A reklamační servis výborný, kdyby náhodou. A taky ho pak určitě v pohodě prodáš dál.
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    CHANA: Tady s touhle paní jsem si psala, je příjemná, reagovala rychle. Výrobky jsou nádherné....
    Kabáty na nošení dětí
    http://www.vilibaldo.cz/category/noseni-deti/kabaty-na-noseni-deti/23
    na zimu bych brala ten vlněný...
    CHANA
    CHANA --- ---
    Prosím o Vaše zkušenosti a doporučení. Chci si dopřát nový nosící kabát (který se dá nosit i bez dítěte).
    K prvnímu dítěti jsem si koupila bundu Susses Kinder a byla jsem s ní absolutně nespokojená (barva, kvalita, pocit jak v igeliťáku, ani stopa elegance), k dalšímu dítěti jsem si koupila na Aukru polodlouhý kabát za 10 Kč, vyměnila zip a ušila si vsadku. Žádný Versace, ale připadala jsem si snesitelně mezi lidmi. Po dvou dětech se kabát rozpadl.
    Nechala jste si některá šít nosící svršky u nějaké české švadlenky? Ideálně chci celý kabát ne jen vsadku, protože momentálně nemám žádný oblíbený kabát/bundu.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    NYA: tak já třeba úplně malé mimino cca do jednoho měsíce dávala jako v poloze na kolíbku, ale úvaz jsem používala ten, který se používá pro vertikální polohu....akorát jsem tam dítě dala naležato do jednoho z těch pruhů a bylo to super pevné a stabilní (na rozdíl od klasických kolíbek)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam