• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVETARakousko - Salzburg
    DOGITO
    DOGITO --- ---
    IVETA: vypada nice, thx! budeme tam nejak po 19.9.
    IVETA
    IVETA --- ---
    http://www.salzburger-saalachtal.com/de/Ausflugsziele/Saalachtal/Vorderkaserklamm/Vorderkaserklamm.htm

    pod obrázkama máš ještě další Klammen tak mrkni

    kdy tam budete?
    IVETA
    IVETA --- ---
    DOGITO: jasný... ted jsem si našla pár Klammu u Lofru, když jedeš na Saalbach.. tady odkaz:
    DOGITO
    DOGITO --- ---
    nejake tipy na par vyletu poblize Loferu?
    IVETA
    IVETA --- ---
    Saalbach-Panorama Alm... nádherý výhled na Rakouské hory, takže dobrý tip na výlet...trvá asi 2 hodiny výšlap nahoru, ale vyplatí se.

    DSCN5248.JPG (1014378 B)
    IVETA
    IVETA --- ---
    http://www.myvideo.de/watch/4949446/Eishoehle_Werfen

    tento výlet nás čerká v příštích dnech, už se moc těším!! Je to asi dobrá 40 minutka od Salzburgu směrem na Villach..
    IVETA
    IVETA --- ---
    Koenigsee - matří mezi nejčistější jezera Německa.. nachází se asi 20 km od Salzburgu.

    IVETA
    IVETA --- ---
    Koenigsee

    IVETA
    IVETA --- ---
    zaslala jsem Vodopád na Fuschlsee, který sloužil na výrobu mouky tamnějších mlýnů.
    IVETA
    IVETA --- ---
    DSCN4907.JPG (574808 B)
    ROXY
    ROXY --- ---




    MONKOK
    MONKOK --- ---
    slazburg je krasnej i okolni krajina, kdysi jsme tam byli na zatmeni slunce. taborili jsme u mondsee. a a vylezli na nedalekej schafberg.
    RETAL
    RETAL --- ---
    Spíš jsem myslel takovéhle nabídky:
    http://www.traum-ferienwohnungen.de/europa/oesterreich/stadt_salzburg.htm

    Cca 100 Euro za 4 osoby za noc.
    IVETA
    IVETA --- ---
    RETAL: proč to musí být zrovna střed?
    IVETA
    IVETA --- ---
    RETAL: tjo. buď hotely to počítej od 60 Eu na noc nahoru pro osobu nebo by šlo ještě zkusit www.oah-salzburg.at tam si pak dej boerse a wohnungen, třeba se zadaří. Já jsem v Pidingu asi 15 km od středu Salzburgu.. a tady stojí od 12 Eu. BUd můžeš vlakem nebo busem. Mrkni na Freilassing je to kousinek u Salzburgu a ve středu jsi za 5 minut busem.
    IVETA
    IVETA --- ---
    jak to probíhá: najdeš si zaměstnavatele, který by tě chtěl zaměstnat, nejlépe z důvodu malé poptávky rakušáku po tomto pracovním místě. Zaměstnavatel ti vyplní pracovní povolení, se kterým pak pujdeš na pracovní úřad. Nebo se zaměstnavatelem. stojí kolem 19 Eu nevím teď přesně. Kde je také uvedena adresa, kde v Rakousku bydlíš, takže hned po příjezdu musíš jít na Radnici a nahlásit, nejpozději do 7 dnů jinak problém. Potom čekáš tak 7 dní na pracovní povlení. Buď ti ho pan Klein dá nebo ne, rozhodnutí je na něm. Pak musíš pracovat rok a musuíš si vyřídit Papir pro volný pohyh na prac. trhu. To%d vše.
    RETAL
    RETAL --- ---
    IVETA: Na víkend. Určitě chceme být v Salzburgu, ne v blízké vesnici.
    IVETA
    IVETA --- ---
    co by jsi potřeboval?
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Není tady někdo kdo v okolí Salzu dlouhodobě pracuje? Potřeboval bych zodpovědět pár otázek
    IVETA
    IVETA --- ---
    RETAL: na jak dlouho?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam