• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVETARakousko - Salzburg
    vse, co nas zajima o kraji
    rozbalit záhlaví
    IVETA
    IVETA --- ---
    GABBIANO: a jak se vam tu libilo? byli jste v patek ci sobotu na Krampusech?
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Tak jsme se právě vrátili : Penzion Jahn Salzburg, za dvoulůžák s koupelnou jsme platili 68 eur, snídaně a parkování ve dvoře v ceně. 5 minut od hlavního nádraží, 15 minut pěšky do centra. http://www.pension-jahn.at/english/
    IVETA
    IVETA --- ---
    no najet si na odkaz, co tu jeden uz nechaval na ty prazdinove byty....
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Ahoj, vím, že se to tu už řešilo, ale nenašla jsem žádnou kloudnou odpověď. Sháním ubytování v Salzburgu, na dvě noci, o víkendu a přímo ve městě, ne v okolí. Nevíte o něčem?
    IVETA
    IVETA --- ---
    www.careesma.at www.karriera.at tady nabidky praci....
    IVETA
    IVETA --- ---
    vždyt jsi chtěla do Švýcarska.....


    THERESA:
    THERESA
    THERESA --- ---
    HLEDÁM PRÁCI NA ZIMU V ALPÁCH, NEJRADĚJI JAKO AUPAIR ...ale mám dlouholeté zkušenosti z gastronomie

    za jakkékoli info do pošty díky
    IVETA
    IVETA --- ---
    MIMISEKU: pokud ti v něčem můžu být nápomocná, ráda... ale jinak spíš Salzburg-Land....
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    IVETA: chápu, měla jsem na mysli, zda je to tu i pro Rakousko v širším pojmu, nebo jen čistě tato oblast, přišlo mi založení takové diskuze až moc úzce vymezené, ale proč ne, takových diskuzí přibývá.
    IVETA
    IVETA --- ---
    MIMISEKU: Vzhledem k tomu, že Rakousko se dělí do 9 splkových zemí: jako třeba Wien, Niederoesterreich, Oberoesterreich, Salzburg Land, Innsbruck, Kaerten.......... Patří Korutany do diskuse Kaerten a Tyrolsko do Innsbrucku...

    Stejně tak, jako kdyby jsi se ptala v diskuzi Mnichov, zda do této diskuze patří Berlin nebo Hamburg...
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    Tyrolská a Korutanská (horská) oblast asi do této diskuze nepatří, že? Dost úzké vymezení - Salzburg.
    DOGITO
    DOGITO --- ---
    asi do stredy, jeste nevime, podle dovolenych vsech zainteresovanych :)
    IVETA
    IVETA --- ---
    za málo, taky se tam chystám..:-)) a na jak dlouho zůstáváte?
    DOGITO
    DOGITO --- ---
    IVETA: vypada nice, thx! budeme tam nejak po 19.9.
    IVETA
    IVETA --- ---
    http://www.salzburger-saalachtal.com/de/Ausflugsziele/Saalachtal/Vorderkaserklamm/Vorderkaserklamm.htm

    pod obrázkama máš ještě další Klammen tak mrkni

    kdy tam budete?
    IVETA
    IVETA --- ---
    DOGITO: jasný... ted jsem si našla pár Klammu u Lofru, když jedeš na Saalbach.. tady odkaz:
    DOGITO
    DOGITO --- ---
    nejake tipy na par vyletu poblize Loferu?
    IVETA
    IVETA --- ---
    Saalbach-Panorama Alm... nádherý výhled na Rakouské hory, takže dobrý tip na výlet...trvá asi 2 hodiny výšlap nahoru, ale vyplatí se.

    DSCN5248.JPG (1014378 B)
    IVETA
    IVETA --- ---
    http://www.myvideo.de/watch/4949446/Eishoehle_Werfen

    tento výlet nás čerká v příštích dnech, už se moc těším!! Je to asi dobrá 40 minutka od Salzburgu směrem na Villach..
    IVETA
    IVETA --- ---
    Koenigsee - matří mezi nejčistější jezera Německa.. nachází se asi 20 km od Salzburgu.

    IVETA
    IVETA --- ---
    Koenigsee

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam