• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZEHrajme si...
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    KEYA: jsi šikulka, já to háčkování moc nedávám :-)

    Nic méně když jsme u těch doma dělaných, tak já se zž půl roku chystám vyrobit pejska z ponožky, ale ne a ne se k tomu dostat :-)
    http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28943
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KEYA: Včera jsme se s Keyou náhodně potkaly a Eli právě dostal tenhle motýl, je na něm rolnička a na kočárku byl připevněný umělohmotnými kroužky, motýl v krásných výrazných barvách - přesně vychytávky, po kterých děti jedou a naše Eli z něj byla unešená :))
    KEYA
    KEYA --- ---
    Tady jsou dvě fotky našeho motýla:

    Zdroj Hračky
    Zdroj Hračky

    Momentálně ho vyrábím ještě v růžovo-zelené kombinaci pro starší dcerku... Kdyžtak bych mohla dát dohromady tak nějak zhruba návod, kdyby byl zájem :-).
    COCINELLA
    COCINELLA --- ---
    MARKYTKAK: no drahy to je... ale co nadelas kdyz nektery veci proste nutne potrebujes :D :D
    DITKA
    DITKA --- ---
    ILLUZE: No možná když jí pořídíme minikolo, tak třeba překvapí :-D Ale asi zatím zůstaneme u autíčka.
    Je teď hrozně vtipná - já jsem uklidila kočár do sklepa, jako že je na něj Eli už velká, ale očividně jí to ježdění chybí - stále leze do vozíku na trávu, do kolečka, do kočárku pro panenky, na kolo... a je zoufalá, když se nikam nejede :-)
    Jo a dnešní hraní - jely jsme tedy pro změnu (jako každý den) na projížďku na kole a zastavily u lesa. Říkala jsem si, že jí nechám trochu prostoru pro volnou hru. Ovšem kolo je kolo a tak se nehnala, podle očekávání, do lesa, ale na ozubené převody odloženého bicyklu :-/ No tak jsem jí začala házet na hromádku žaludy - ještě i s "čepičkama" a to ji docela dost uchvátilo. Ať žije příroda!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    DITKA: :-)))))) no fakt jsem zvažovala, jestli...
    a popravdě řečeno, v případě Honzíka Cherryn s něčím podobným tak nějak rovnou počítám :)
    DITKA
    DITKA --- ---
    ILLUZE: jakože na sedačce za mámou ;-)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    taky bych byla rada, kdyby si malej zacal hrat - zatim snad objevil sve ruce :-)
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    CHERRYN: nejdříve to zvednul a chtěl odnést, tak jsme mu vysvětlili že se to nenosí, ukázali a prstama mačkali ty tlačidla, to pochopil rychle a hned to začal zkoušet, ale tím kladívkem mu to nejde, ví že s ním má prásknout, ale neumí se trefit, prstíkem to jde líp :-) mi se to líbí, je tam i hudba a na tu dělá tany tany :-))))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    CHERRYN: co na to malý? :)
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    U nás je jedna nová hračka od Fisher Price, která se jmenuje mluvící nářadí.. jsem zvědavá jestli kdy to padne za vlast :-))

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    DITKA: počkej, ve 14ti měsících kolo? :)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    COCINELLA: to je krasny, ale pekna raketa :-)
    DITKA
    DITKA --- ---
    Fajni klub! Přidávám se :-)

    U nás - věk 14m - jest oblíbený kolo a výlety na něm :-) I když to není hračka, tak je prostě na prvním místě, tož jsem ho musela uvést! Malá vstává s "BRRRM BRM" a plácá se do čela = helma, takže je jasný, s ším si chce hrát :-D

    Pak nádobí (vyházeT z linky a napěchovat psíma granulema a ty pak roznášet po bytě...) a výše zmíněné granule, pak jakékoliv knížky, dále vybalování krabic, krabiček, šuplíků...a pěněženky :-) No zkrátka věci běžné denní potřeby. A pak občas nějaká hračka - na chvíli :-D

    Když byla ještě mimčo, tak u ní měl velký úspěch "upravený" kapesník - látkový kapesník, kam jsem vystříhala pár otvorů a našila a přišila rolničky a knoflíky a další různé zajímavosti... paráda. Ten ji fakt bavil. Prohlížet, okusovat... Můžu doporučit ;-)

    Jo a říkanky jsou dobré i zde: www.znakovanismiminky.cz
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    TERRYNKA: to mi nedělej s tou ikonkou :-))))
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    COCINELLA: jooo, kartáčky u nás taky frčej :-) jak růžová rukojeť, tak zelená :-)
    koupila jsem je kamarádce pro holčičku a taky úspěch :-)

    a aktuálně ho dost berou kolečka od žildle, dá se do nich plácat a taky jsou asi hodně chutný :-)
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    Přeci je jen jedna z hraček se kterou si Honzík hraje když na to dojde a je to tato od Fisher Price http://www.fisher-price.com/cz/infanttoys/product.asp?s=bubrilliant&id=41167
    Musím říst, že jsme ji dostali od babičky a já si říkala co s tím bude dělat a nejdříve jsme to skládali různě my dva s Honzou a nakonec z toho fakt vyplynulo že to s ním roste, protože jako úplně malý si hrál pořád s tou rolničkou, chrastil s ní a předával si v ručičkách, když se začal plazit, tak tu rolinčku honil po podlaze a ty půlkoule okusoval, když mu to začala brát hlava, tak jsme mu pod to schovávali menší hračky a on je hledal, dobře se to dítěti drží, jdou z toho poskládat jednolivé barevné koule, nebo jedna těžká velká, je to zároveň spektrum barev a jsou fakt nádherné a na tom jsem poznala že pozná barvy :-) tak tuto bych doporučovala, protože jsem si ji nikdy na pultě nevšimla.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    u nás vedlo akvárko - je vedle přebalováku, zvolna ho dohánějí hračky Lamaze a chřestítka .. věk: 6,5 týdne
    COCINELLA
    COCINELLA --- ---
    u nas taky PET lahev, jednorazove pleny se pred pouzitim musi radne ozuzlat, zmuchlanej papirovej kapesnik je hodne vtipnej, malej se vzdycky strasne smeje kdyz ho vidi.
    Ted miluje z DM ty jakoze kartacky na zuby,vydrzi si "cistit zuby" i trictvrte hodiny.
    a maminka si preje k vanocum tohle: http://www.zlatarybka.eu/detail.php?zbozi=426599
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LUCYA: žiši, jak jsem TOHLE mohla do ankety zapomenout?!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam