• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZEHrajme si...
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    a náš pes domácí, z Dádových ponožek, jednou použitých :-)


    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    COCINELLA: super!!
    GORK
    GORK --- ---
    COCINELLA no ten je krásnej!
    COCINELLA
    COCINELLA --- ---
    COCINELLA
    COCINELLA --- ---
    tak tady je nas pes domaci.. ze stare sukne ;)


    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    na výrobu pejska se chsstám od té doby, co ho prezentovali v Loskutákovi. Jenže co Honza začal vstávat v šest a já dík tomu chodit spát v devět, tak nějak není kdy :(
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    TAYLES: díky :-) je to frája, leží nám na notebooku když na něm nikdo nedělá, tam vyniká, protože je na černém :-) tu ponožku jsem hlavně otočila, je to froté a je to vnitřkem ven :-))) koupila jsem si ponožky na pejsky a pak jsem domazjistila že na patě je velikost vpletená, bych je plácla....
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    CHERRYN: ten Tvůj je ale teda větší fešák..má totiž dobré oči a dobrý šátek a je to hezká ponožka :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    CHERRYN: oh ! :) tak hlavně velkou ponožku :)
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    TAYLES: :-) tady je odkaz s celým postupem :-) [ CHERRYN @ Hrajme si... ]
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    CHERRYN: ten je úplně bezvadnej ! jéééé :) jak se to dělá? :) byl potřebovala návod pro idiota včetně seznamu, co mám koupit na to :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    CHERRYN: umí... :-)))
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    CHERRYN: dobrej!
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    Tak jo, tak jsem měla dneska fakt den D a potřebovala jsem se uklidnit a hlavně dělat něco, co když se mi nepovede, tak to nebude vadit... od rána se mi toho už hodně nepovedlo... prcek spal, kafe na stole a už to jelo :-)

    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    CHERRYN: sem nevedela, ze se prodavaji extra :-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TIMA: ovladač od televize, mobil a tuba s krémem u nás taktéž vítězí :)
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    TERRYNKA: :-D klávesnici od počátače jsme jedu vyřadili a má ji jako hračku a nejlegračnější je když je už nahatý před koupáním večer, vezme tu klávesnici a lítá s ní po baráku :-)) klávesnice o kousek menší než je on sám a běhá s nahatou prdélkou :-)))
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TIMA: kabely u nás taky frčí, tuhle hlodal ten od filtru akvárka a včera vzal zavděk alespoň nabíječkou na telefon. Kterýžto je samozřejmě taky hodně rajcovní hračka :-)
    Klávesnice od počítače je taky příšerně zajímavá
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    TIMA: já už Honzíka chytila u zásuvky, na které samozřejmě nesmí sahat, jak vytáhl kabel ze zásuvky a pokoušel se ho tam dávat zpět... a mobil ho už nezajímá pokud nesvítí a nebo nehraje, jinak mi ho nosí zpět aby svítilo a nebo hrálo :-)

    PETTRUSE: no vidíš, to je ale ňufík :-) mě se líbí, to je nádhera! Se taky musím pokusit, jen najít ten čas, protože já to musím udělat celé najednou jinak mě to nebaví :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TIMA: "hračky" táty, na ty má extra čuch ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam