• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZEHrajme si...
    MINEA
    MINEA --- ---
    MINEA: je to klary nejoblibenejsi hracka, ale asi se nevyplati ji kupovat, kdyz uz je takhle velkej, je spis pro mensi, brzy by z ni vyrostl
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    MINEA: a svítí to hodně?
    MINEA
    MINEA --- ---
    TERRYNKA: my mame dve svitici, blikajici, hrajici hracky od baby einstein
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    Jenda z Honzíkových TOP hraček posledních dnů - svítítko z Ikey





    nemáte někdo tip na nějakou výrazně svítící hračku? Světýlka ho fascinujou a u tohohle se furt bojím, že z toho vypadne baterka, kterou samosebou zdlábne, takže ho s tím nemůžu nechat ani chvíli bez dohledu
    MINEA
    MINEA --- ---
    holky, jste fakt sikovne. ja nejsem ani na marmelady, dorty jako markytkak.. ja jsem tak na na napsani knihy.. tak zacnu psat nejakou pro deti, at taky nejsem out :D
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KEYA: krása... :)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    TERRYNKA: :D tak my se zacneme tesit treba na kravičku :-)
    KEYA: nádherný!

    holky jste neskutečně šikovné. Já jsem spíš na ty marmelády, dorty,...
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    GORK: mě z druhého psa taky vyšlo prase :) Naštěstí byl šitej pro holčičku, takže růžovej, tak jsem z něj udělala prase ofic - s rypáčkem, krouceným ocáskem... Jen musím najít něco na očička, protože z knoflíků, co měly plnit tenhle účel, jsou nozdry rypáčku :) pak ho vyfotim, až ho dodělám
    GORK
    GORK --- ---
    psa jsem usila, ale nepochopila jsem jak se dela ten tvar ty hlavy? Vypada to jako prasopes
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    KEYA: motýlek je fakt nádherný, já sice umím háčkovat ale ne tak dokonale :-) takže se do toho pouštět nebudu, ale ukážu to mámě :-))))
    KEYA
    KEYA --- ---
    Tak mám hotovou novou barevnou variantu motýla:
    Zdroj Hračky

    Momentálně pracuju na hadovi podle téhle knížky: http://knihy.abz.cz/prodej/pleteme-vesele-hracky-1
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    pejsci jsou naprosto překrásní, díky za tip, už vím, co si udělám za dodánka na kolej:)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ORIKA: já ti nějakýho pošlu :-)


    CHERRYN: ty kuličky mě taky napadly, do příštích verzí .-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    COCINELLA: TERRYNKA: no tak dámy, to je paráda!
    TERRYNKA: fakt? že bych poslala ponožky? ;)
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    TERRYNKA: teda, je fakt nadherny! Ja si vzala sebou ty vyplnovaci kulicky, ze neter ho bude chtit usit a neprojevila nijak zvlastni zajem, to me zklamalo :-)
    GORK
    GORK --- ---
    tak to asi nechám na příští tejden, až bude školka. Přeci jen jedno dítě je docela pohoda a víceméně nuda :-D
    GORK
    GORK --- ---
    TERRYNKA: no hele dneska to asi fakt nestihnu :-)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    GORK: jasně, máš málo práce se dvěma dětma, prací, domácností a chlapem, co musí mít vyžehlený málem i ty ponožky, vzhůru do toho :-P :-D
    Ty jsi magor :-)
    GORK
    GORK --- ---
    no tak já se do toho snad večer dám taky
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    COCINELLA: přesně :-) samá černá a mých je mi moooc líto :-)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    COCINELLA: já vlastní zrdoje zavrhla, moje teplejší ponožky se pohybují v odstínech růžové no a přeci jen, bóóóžinka z něj dělat nechci :)



    GORK: :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam