• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZEHrajme si...
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    TERRYNKA: n fakt to bylo příšerné šití a dělala jsem to celé v ruce, protože by to stroj asi nepobral :-) ale jak jsem to četla že jsi dělala růžového a bylo z toho prase, tak to je bomba nápad, už jsem to v hlavě doladila jak tomu zkusit udělat čumák, ale musím sehnat růžové ponožky :-)
    Teď si tak zvaně rvu vlasy, protože se líbí neteři a když jsem je kupovala, měli tam růžové s puntíkama, ten by byl pro ni jak vyšitej :-)

    MINEA: prvního jsem šila základ na stroji, teď celého v ruce, je to makačka :-) a plním to EPS kuličkama :-)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    CHERRYN: ovšem je nádhernej :-)

    (jen jsem zvědavá, jak dlouho pejsci z těhle ponožek vydrží, právě vzhledem k pelichavosti materiálu)
    MINEA
    MINEA --- ---
    TERRYNKA: u nas zase jedou hraci hracky.. porad tady neco musi hrat
    CHERRYN: fakt jste holky sikovny! a co do toho davate? a to sijete v ruce?
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    CHERRYN: tak přesně z těhle spacích růžových jsem vyrobila to prase :-)
    materiál na šití je to příšernej, táhne se to jak plíce a pelichá to jak čert
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    Tak mi to nedalo, koupila jsem "spinkací" ponožky(jak mě poučila paní prodavačka) :-) a včera jsem to stvořila.... ale řeknu vám, že je to ale materiál, pode mnou zůstala halda modrých kousků a natahuje se to do všech stran, ovšem výsledek je takový, že jak to uvidělo naše mimi, tak se ihned tulilo a je o to dokonce boj v rodině :-)))



    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    MINEA: díky za tip, někde to zčíhnu :-)
    jeho fascinují světla odmalička, čučí do lampy, do bodovek v přízemí, loví světýlku harddisku na počítači, včera slintal na notebooka, když si všiml, že tam blíká diodka atd. No a tuhle jsem ho v noci přebalovala, na což si svítím tím "bublikem" na fotce, on mi ho ukradl a od té doby ho miluje :-)
    MINEA
    MINEA --- ---
    TERRYNKA: barevne blika do rytmu melodie. klara ta svetylka chyta. ale kdyz je hodne svetla, tak to vypada spis jako barevny fleky, kdyz je pochopitelne svetla min, sviti to hodne
    MINEA
    MINEA --- ---
    MINEA: je to klary nejoblibenejsi hracka, ale asi se nevyplati ji kupovat, kdyz uz je takhle velkej, je spis pro mensi, brzy by z ni vyrostl
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    MINEA: a svítí to hodně?
    MINEA
    MINEA --- ---
    TERRYNKA: my mame dve svitici, blikajici, hrajici hracky od baby einstein
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    Jenda z Honzíkových TOP hraček posledních dnů - svítítko z Ikey





    nemáte někdo tip na nějakou výrazně svítící hračku? Světýlka ho fascinujou a u tohohle se furt bojím, že z toho vypadne baterka, kterou samosebou zdlábne, takže ho s tím nemůžu nechat ani chvíli bez dohledu
    MINEA
    MINEA --- ---
    holky, jste fakt sikovne. ja nejsem ani na marmelady, dorty jako markytkak.. ja jsem tak na na napsani knihy.. tak zacnu psat nejakou pro deti, at taky nejsem out :D
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KEYA: krása... :)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    TERRYNKA: :D tak my se zacneme tesit treba na kravičku :-)
    KEYA: nádherný!

    holky jste neskutečně šikovné. Já jsem spíš na ty marmelády, dorty,...
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    GORK: mě z druhého psa taky vyšlo prase :) Naštěstí byl šitej pro holčičku, takže růžovej, tak jsem z něj udělala prase ofic - s rypáčkem, krouceným ocáskem... Jen musím najít něco na očička, protože z knoflíků, co měly plnit tenhle účel, jsou nozdry rypáčku :) pak ho vyfotim, až ho dodělám
    GORK
    GORK --- ---
    psa jsem usila, ale nepochopila jsem jak se dela ten tvar ty hlavy? Vypada to jako prasopes
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    KEYA: motýlek je fakt nádherný, já sice umím háčkovat ale ne tak dokonale :-) takže se do toho pouštět nebudu, ale ukážu to mámě :-))))
    KEYA
    KEYA --- ---
    Tak mám hotovou novou barevnou variantu motýla:
    Zdroj Hračky

    Momentálně pracuju na hadovi podle téhle knížky: http://knihy.abz.cz/prodej/pleteme-vesele-hracky-1
    LICINDA
    LICINDA --- ---
    pejsci jsou naprosto překrásní, díky za tip, už vím, co si udělám za dodánka na kolej:)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ORIKA: já ti nějakýho pošlu :-)


    CHERRYN: ty kuličky mě taky napadly, do příštích verzí .-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam