• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZEHrajme si...
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    ILLUZE:
    KISSA: je to moc hezké, ale máma od manžela taky vyrobila takové divadýlko pro dceru sestry a dopadlo to podobně jak píše Illuze... tak ať se to doma chytne na delší dobu! :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KISSA: Kamarádka takhle s manžela strávila 2 měsíce malování a stříhání - vyrobili dětem loutkové divadlo k Vánocům - no a děti zajásaly, jeden večer hit a pak si holt další večery hráli sami pro sebe :))
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    KISSA: jednoduchej a účinnej nápad, hezký!
    KISSA
    KISSA --- ---
    tak uz mam hotovou prvni pohadku z naseho divadla, zatim melo divadelko uspech... takze si doma hrajeme ;)

    KEYA
    KEYA --- ---
    KRISTYNKA73: To by bylo fajn, jenže mi to trvá tak dlouho a ty bavlny jsou tak drahé, že se to fakt nevyplatí :-(. Ale aspoň mám letos vymyšlené dárky pro většinu dětí, co známe :-).
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    KEYA: by ses tim mohla zivit:)
    GORK
    GORK --- ---
    KEYA: ten je nádhernej!
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    KEYA: takovýho bych taky chtěla! moc pěknej je.
    KEYA
    KEYA --- ---
    Dlouhý je asi 90 cm... :-). Taky chystám ještě tu šitou variantu... přece jen mi zabere trochu míň času...
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    KEYA: jůůůů, je moc hezký! Já vždycky hada šila ze zbytků látek, ale uplíst mě to nenapadlo :-) Jak je dlouhý? Fakt se vyvedl! :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    Nám se zase domácnost rozrostla o jednoho hada:
    Zdroj Hračky

    Líbí se oběma dětem a Anička s ním momentálně spí...
    MINEA
    MINEA --- ---
    CHERRYN: :))))))))))))))))))))))))))
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    GORK: má pupík, musí mít, Honzík ho hledal u toho prvního :-DD
    GORK
    GORK --- ---
    CHERRYN: nádhernej! a má pupík, nebo se mi to zdá? :-)
    MINEA
    MINEA --- ---
    ORIKA: to znam, u nas je to taky jako na houpacce

    na vareni trida nejsem, ale hlady neumirame.. kdyz to ale donutilo i muze jednou uvarit, tak to asi nebude zadna slava :D
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MINEA: jo tak na vaření jsem třída, ale z pečení dělám akorát tak domácí perník, bábovku a jogurtovej koláč, dorty apod. jsou pro mě nepředstavitelný :)
    MINEA: tak asi do 3 měsíců arimu hudba nevadila, naopak jsem mu určitý věci pouštěla na uklidnění když měl hysterák, ale pak se to zlomilo a teď má období, kdy mu to vyloženě vadí
    MINEA
    MINEA --- ---
    ORIKA: ja pect i varit umim, ale predstava, ze bych pak mela myt nadobi me odrazuje od jakychkoliv aktivit.. to uz musi bejt! :)
    ORIKA: vidis, ja myslela, ze to takhle maji vsechny deti.. a to ja nejsem zrovna typ, ktery by si poustel muziku. asi je po tatinkovi :) ma rada vaznou, ale ne smutnou
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MINEA: nejsi sama, šití/pletení/háčkování jde mimo mě, jsem na to totálně levá, max tak přišiju knoflík nebo zašiju dírku a dort jsem dělala jen jednou a to ještě ze sáčku ;)
    MINEA: ty jo, tak to u nás naopak, když si ari sám pustil na houpačce hudbu, začal vždycky spolehlivě do 2min řvát, páč ho to iritovalo...pískací hračky v pohodě, ale hrací nebere
    MINEA
    MINEA --- ---
    TERRYNKA: CHERRYN: tak me ted klaru probudili vrtanim.. a jak v noci spatne spi, tak pres den to neni lepsi... takze ja nestiham ani uklizet pradlo.. a taky si asi spatne organizuju cas, protoze nestiham nic
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    MINEA: když prcek spí :-)
    Já když šila prvního, Honza měl nějakej záchvat spavosti a spal celé dvě a půl hodiny, co jsem se s tím babrala a druhého (tedy druhé, prase) mě taky nechal ušít skoro celého(celé :-) )
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    MINEA: když prcek spí :-) dává pořád přes den 2x hodinu a půl a někdy i dvě :-) kdybych byla doma tak to nestíhám, ale jsem u rodičů na Moravě a vím že nemusím k němu letět jen já :-)
    MINEA
    MINEA --- ---
    CHERRYN: a jeste jeden dotaz.. KDY?! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam