• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZEHrajme si...
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    COCINELLA: to jepravda. I kdyz takova fazole by mohla bejt taky dost nebezpecna. Matese jednu dobu dokonce strasne bavil sacek s rejzi.
    COCINELLA
    COCINELLA --- ---
    KRISTYNKA73: :) no me hlavne uklidnuje, ze kdyz to nahodou rozebere a sni tak se nic nedeje narozdil od umelohmotnych kulicek v jinych hrackach :)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    COCINELLA: to je stary:) u nas vedou fazole - ty nadelaj vic ramusu:)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    COCINELLA: ty jo, to je dobrej nápad :)
    COCINELLA
    COCINELLA --- ---
    tak jsme vyrobili novou hracku :D do prazdne pet lahve jsme nasypali trochu ryze... dela to prima ramus a je to ted TOP :D
    KISSA
    KISSA --- ---
    KEYA: postavicky me jeste bavily ;) kulisy uz moc ne, jeste je musim vyztuzit a vymyslet, jak budou stat... jeste mame kulisu s vlkem v posteli ;)
    KEYA
    KEYA --- ---
    KISSA: Máme podobné vystřihované divadélko, ale koupené a musím říct, že tvoje postavičky jsou daleko lepší...
    To naše dostala Anička jako dárek a občas ho vytáhnem a zahrajem si... Nebo si s tím hraje i sama...
    KISSA
    KISSA --- ---
    ILLUZE, CHERRYN: je pravda, ze by to mohlo byt propracovanejsi, ale prave ze jsem pocitala s tim, ze to bude zabava na par dni a tak se musim priznat, ze jsem to trosku odflakla......
    nejvic malou (2) ale bavilo kreslit se mnou postavicky a rikat, co maji mit na sobe :) a kdyz jsem ji pujcila stetec s cervenou barvou, tak byla v sedmem nebi :) ja potom pri uklizeni taky ;)


    SEVERINE: dekuju :)
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    ILLUZE:
    KISSA: je to moc hezké, ale máma od manžela taky vyrobila takové divadýlko pro dceru sestry a dopadlo to podobně jak píše Illuze... tak ať se to doma chytne na delší dobu! :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KISSA: Kamarádka takhle s manžela strávila 2 měsíce malování a stříhání - vyrobili dětem loutkové divadlo k Vánocům - no a děti zajásaly, jeden večer hit a pak si holt další večery hráli sami pro sebe :))
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    KISSA: jednoduchej a účinnej nápad, hezký!
    KISSA
    KISSA --- ---
    tak uz mam hotovou prvni pohadku z naseho divadla, zatim melo divadelko uspech... takze si doma hrajeme ;)

    KEYA
    KEYA --- ---
    KRISTYNKA73: To by bylo fajn, jenže mi to trvá tak dlouho a ty bavlny jsou tak drahé, že se to fakt nevyplatí :-(. Ale aspoň mám letos vymyšlené dárky pro většinu dětí, co známe :-).
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    KEYA: by ses tim mohla zivit:)
    GORK
    GORK --- ---
    KEYA: ten je nádhernej!
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    KEYA: takovýho bych taky chtěla! moc pěknej je.
    KEYA
    KEYA --- ---
    Dlouhý je asi 90 cm... :-). Taky chystám ještě tu šitou variantu... přece jen mi zabere trochu míň času...
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    KEYA: jůůůů, je moc hezký! Já vždycky hada šila ze zbytků látek, ale uplíst mě to nenapadlo :-) Jak je dlouhý? Fakt se vyvedl! :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    Nám se zase domácnost rozrostla o jednoho hada:
    Zdroj Hračky

    Líbí se oběma dětem a Anička s ním momentálně spí...
    MINEA
    MINEA --- ---
    CHERRYN: :))))))))))))))))))))))))))
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    GORK: má pupík, musí mít, Honzík ho hledal u toho prvního :-DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam