• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZEHrajme si...
    GORK
    GORK --- ---
    to jo Kristy, Tonik bravurne stoji, ale ne a ne udelat krok sam :-) pridrzuje se okoli a chodi s oporou, hrdina.
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    GORK: tu jsme zkouseli vkrame a vubec ho nezajimala. Ono ho ted stejne nejvic zajima jak se co nejrychleji naucit chodit:) ale diky za tip

    jo a pianko v tescu jsem nenasla.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    SEVERINE: potvrzuji :-)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    kdyby se vám nudila pasoucí se mimina, tak doporučuju cokoli zabalit do košilky a položit vedle (a ještě líp - tvářit se, že to uvnitř, je důležitej dokument)
    GORK
    GORK --- ---
    Kristýno, objednala jsem Toníkovi tohle, v rámci velkýho nákupu fusaků, tak jsem mu tam přihodila tuhle baterku a můžu jí jen doporučit, ten velkej zelenej knoflik je výzva a je to dobrý v noci do postýlky, je to takový noční světýlko :-) Furt to zapíná. Třeba by to Matíka taky bavilo. Jinak super hračka je u nás prodlužka s kolíbkovym vypínačem. Zaslepte mu zásuvky a nechte je zapínat a vypínat, ono to svítí a prostě je to baví.
    http://www.malvik.cz/Detske-hracky/ostatni-hracky/Baterka
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    TERRYNKA: dneska jsem narazila v hračkářství Pompo na Novém Smíchově na dost podobný foťák, za 199Kč
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    MISCHA: diky moc, asi zajedu do teca to omrknout
    MISCHA
    MISCHA --- ---
    ee, lepší obrázek jsem nenašla, ale takhle cca to vypadá

    MISCHA
    MISCHA --- ---
    KRISTYNKA73: jj, neco takovýho, ale je tam nahoře nad klávesnicí mnohem, mnohem, mnohem více čudlíků:))
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    TERRYNKA: tak ja tam mrknu, az budu mit cestu kolem, diky
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    KRISTYNKA73: tak prý 250,- v Hypernově, ale není si jistej, jestli to nebyla nějaká akční cena
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    TERRYNKA: neco co ho zaujme, Neco co by se mu libilo. KOnkretni predsstavu nema, ale z nabidky hracek je zoufalej. vylozene nic se mu nelibi. Neco co byho oslovilo naprvni pohled. Myslim, ze by byl ochotnej i zainvestovat vetsi peniz, dyby se mu to fakt libilo. Je narocnej:-D Ale musim rict, ze me se hracky co ted vusde nabizej, taky nijak extra nelibej . . .
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    KRISTYNKA73: co shání?
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    TERRYNKA: Je, no to je fakt:) novy jsou ty hracky strasne drahy:( A za chvili je to stejne k nicemu . . . Jojo, ten byl Misi:) tak to dej vedet, hned jak se muz dostavi:) Muj muz uz asi pul rokushani nakou hracku, co byho zaujala, a jeste vubec nic nekoupil. Jen kostky por deti od dvou let. Na krabici je 2+ a M /2 roky a M jako motoric/ a kdyz to prinesl dom, tak mu rikam: "dyt je to az od dvou let." A on: "Nene, od dvou mesicu, dyt je tam 2M." Tak jsem mu pripomnela co vsechno Matzes delal ve dsvou mesicich aze to na kostky fakt nebylo, tak se zasmal a rekl: "A jo:-D"
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    KRISTYNKA73: tak to se neboj, víš, jak jsme spořiví :) 500,- určitě nestál, jak znám svého muže, tak max. 200,- :) Cokoliv nad 250,- kupujeme po někom a tohle je z obchodu :)

    ahá, já myslela, že má Mates ten telefonek ala Sony Ericson, ale on to byl asi Miščin, viď? :)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    TERRYNKA: my mame ale jinej, nez vy . . . Fotacek taky dobry, ale ja mam pocit, ze vsechny tydle hracky jsou strane drahy. Jako 500,- za takovou vec fakt nedam. To bude radsi bez fotacku:-D
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    KRISTYNKA73: Honza krom telefonku, co máte vy,miluje svůj foťáček :) http://www.youtube.com/watch?v=znB6qEBhPHc
    zeptám se Dády, kde ho koupil, protože to má fakt grandiózní úspěch :)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    MISCHA: jasny, Jezisku:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam