• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZEHrajme si...
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    ILLUZE: dík za tip
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KEBAB: teď nově - pokud žijete poblíž Sobína - v Hostivici postavili nové velké hřiště - jak je ul. Sadová, tak za těmi novými domy podél pole - směrem na Sobín - dá se tam i odtamtud dojít od Sobína po cyklostezce
    zatím se to tváří uzamčeně, pravděpodobně to otevřou na jaře
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    s dovolením .. tramtadadááá .. hračka dne:
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KEBAB: je to u cesty do Hostivice po levé straně
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    ILLUZE: Kde v Sobíně? Je to někde na ráně?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MAKU: tak v Sobíně je také moc hezké hřiště a nikdo ho ani nedevastuje...
    ale to je možná spíše záležitost menších měst a vesnic...
    GORK
    GORK --- ---
    ale je to hodně podobný jako Gutovka, tak nevěšte hlavu :-)
    TUTIK
    TUTIK --- ---
    MAKU: Luxembourg je uzasny v mnoha smerech. Moje nejoblibenejsi mesto, ktere jsem navstivila. Kde je to hriste, prosli jsme to tam krizem krazem a hriste si nepamatuju.
    MAKU
    MAKU --- ---
    Takové povzdechnutí - takhle vypadá veřejné, neoplocené dětské hřiště v centru Luxembourgu - když vynechám ty super atrakce pro děti, vše je čisté, funkční, nezničené. Dovedu si představit, jak by u nás dopadlo třeba to hřiště u Hlavního nádraží v Praze, kdyby nebyl kolem plot :-/






    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    tip na zábavu pro větší než malý prďoly:
    vystřihovánky

    pexeso

    a omalovánkový kalendář

    (http://kalendar-tradic.aspone.cz/Omalovanky.aspx + http://kalendar-tradic.aspone.cz/Dalsi-Produkty.aspx) + bude se nejspíš prodávat tuhle sobotu v Praze na waldorfským jarmarku
    TUTIK
    TUTIK --- ---
    MISCHA: ja ho videla v novem Tesco letaku. Ten vanocni letak to je, myslim.
    MISCHA
    MISCHA --- ---
    TUTIK: jj to je ono co máme;)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    TUTIK: no jo, ale ja ho nenasla:( BOhuzel:( Kdybyste ho tam nekdo nasel, dejte vedet:)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    GORK: no Matymu se taky moc nechtelo,a le ted uz objevil to kouzlo chuze a desne ho to bavi:) Mam docela radost, uz jsem byli celkem dlouho bez pokroku. Uz v pohode prejde celou mistnost. No v pohode, vrklave:-D a obcas hodi solidni drzku.

    Aspon za nim nemusis behat a mas jeste chvili klid:)
    GORK
    GORK --- ---
    to jo Kristy, Tonik bravurne stoji, ale ne a ne udelat krok sam :-) pridrzuje se okoli a chodi s oporou, hrdina.
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    GORK: tu jsme zkouseli vkrame a vubec ho nezajimala. Ono ho ted stejne nejvic zajima jak se co nejrychleji naucit chodit:) ale diky za tip

    jo a pianko v tescu jsem nenasla.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    SEVERINE: potvrzuji :-)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    kdyby se vám nudila pasoucí se mimina, tak doporučuju cokoli zabalit do košilky a položit vedle (a ještě líp - tvářit se, že to uvnitř, je důležitej dokument)
    GORK
    GORK --- ---
    Kristýno, objednala jsem Toníkovi tohle, v rámci velkýho nákupu fusaků, tak jsem mu tam přihodila tuhle baterku a můžu jí jen doporučit, ten velkej zelenej knoflik je výzva a je to dobrý v noci do postýlky, je to takový noční světýlko :-) Furt to zapíná. Třeba by to Matíka taky bavilo. Jinak super hračka je u nás prodlužka s kolíbkovym vypínačem. Zaslepte mu zásuvky a nechte je zapínat a vypínat, ono to svítí a prostě je to baví.
    http://www.malvik.cz/Detske-hracky/ostatni-hracky/Baterka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam