• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAINBOFpoškozený HardWare: získání či poskytnutí: HDD, LCD, CD/DVD, digiťáky... Bastl-Komunita
    DATELON
    DATELON --- ---
    RAINBOF: je to starej sampler a ma tam na to komurku, ssdčko bych tam asi ani nenacpal
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DATELON: no to bude nejaka P2/P3 neni lepsi tam dat swap na SSD ?
    DATELON
    DATELON --- ---
    RAINBOF: 128bm taky dobrý.. ale ta mašina do který to chci umí tofužel používat jen půlku, proto bych raději 256 a je to zároveň i strop
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DATELON: a opravdu potrebujes tak velky ? malejch do 128mb je celkem dost. vejs uz je to trosku blbe sehnatelny.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    CPU i5 po delidu za odvoz [Procesor i5-3570K delid]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OMI: to netusak ale bude dualni.

    apropos jsem nerekl ze jsem ti spravce dal.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no me rajcuje tech 5V a 12V vis. mohl bych tam procpat raspi 4
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    RAINBOF: mám doma víc rámečků na 3,5" SATA a všechny chcou 12V 2A
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BODY: pokud mas jakoze i zdroj to bych byl mc rad, mohl bych upgradnout nasku z krabice od bot na vopravdickou krabicku. panecku :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Hlavne 5v a 12v takze bych mohl do toho dat disk. :)
    BODY
    BODY --- ---
    RAINBOF: Podivam se, to by mozna nekde mohlo bejt
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OMI: konektor je tam ctyrpin...
    OMI
    OMI --- ---
    RAINBOF: nevidím pořádně ten konektor, ale není to 9V, trafo veliký jako pěst?
    OMI
    OMI --- ---
    RAINBOF: : když jedinej seznam lidí tady vidím v "práva" a tam je jedinýjméno -- moje.
    Nikde jinde.
    Hele, já ti to zkusím věnovat... a když mne pro památnu dáš jako správce, budu rád.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BODY: me by spis zajmal zdroj k tomu :)
    BODY
    BODY --- ---
    Ahoj mam tu tri hezky krabicky od externich disku Lacie, asi do toho v brzky dobe nic nenabastlim, tak nabizim.
    Treba za 150 vsechny tri? Praha. Flora.

    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    DOKKTOR: mne by to napadlo jako prvni. Ucim se ze zkusenosti
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SORROW: OT, ale chodil jsem před lety do hyperbarický komory, což není vyloženě riziková věc, ale kdyby se nečekaně vypustila, tak můžu dostat dekompresní nemoc. A když jsem v půlce napouštění uslyšel zvuk varování z Windows 7, tak mě to fakt neuklidnilo :D. Ale ve skutečnosti tam měli widle jen na pouštění rádia dovnitř a monitoring, takže nakonec to bylo zařízený rozumně.
    SORROW
    SORROW --- ---
    DOKKTOR: paráda!

    (no a teď si představ, že jdeš na operaci a vidíš Microsoftí logo na obrazovce nějakého důležitého přístroje)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam