• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAINBOFpoškozený HardWare: získání či poskytnutí: HDD, LCD, CD/DVD, digiťáky... Bastl-Komunita
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyby nekdo touzil po kindle 3G s kruplym LCD. tak v brmlabu jeden na darovani mam. bohuzel amazon 3G vypnul v prosinci takze spis raritka ze to ma klavesnici.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    DATELON: to byvalo nejak i poctem cipu na ramce, ne? ze kdyz jich bylo malo/moc tak pc "videl" jen pulku... kdyz bys mel spravnou ram (ale uz sem to 20 let nevidela tak si to nepamatuju) tak by ji to melo umet "celou" ne? (100 by pak mozna byla funkcni?). nevim, mozna mam jen uplne mimo myslenkovy pochody ale vzpomela sem si, ze s tim byvaly potize, rada se necham i dovzdelat
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Aha ssd misto hdd jsem myslel. Podivam se ti po ramce.
    DATELON
    DATELON --- ---
    RAINBOF: je to starej sampler a ma tam na to komurku, ssdčko bych tam asi ani nenacpal
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DATELON: no to bude nejaka P2/P3 neni lepsi tam dat swap na SSD ?
    DATELON
    DATELON --- ---
    RAINBOF: 128bm taky dobrý.. ale ta mašina do který to chci umí tofužel používat jen půlku, proto bych raději 256 a je to zároveň i strop
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    DATELON: a opravdu potrebujes tak velky ? malejch do 128mb je celkem dost. vejs uz je to trosku blbe sehnatelny.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    CPU i5 po delidu za odvoz [Procesor i5-3570K delid]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OMI: to netusak ale bude dualni.

    apropos jsem nerekl ze jsem ti spravce dal.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no me rajcuje tech 5V a 12V vis. mohl bych tam procpat raspi 4
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    RAINBOF: mám doma víc rámečků na 3,5" SATA a všechny chcou 12V 2A
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BODY: pokud mas jakoze i zdroj to bych byl mc rad, mohl bych upgradnout nasku z krabice od bot na vopravdickou krabicku. panecku :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Hlavne 5v a 12v takze bych mohl do toho dat disk. :)
    BODY
    BODY --- ---
    RAINBOF: Podivam se, to by mozna nekde mohlo bejt
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    OMI: konektor je tam ctyrpin...
    OMI
    OMI --- ---
    RAINBOF: nevidím pořádně ten konektor, ale není to 9V, trafo veliký jako pěst?
    OMI
    OMI --- ---
    RAINBOF: : když jedinej seznam lidí tady vidím v "práva" a tam je jedinýjméno -- moje.
    Nikde jinde.
    Hele, já ti to zkusím věnovat... a když mne pro památnu dáš jako správce, budu rád.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BODY: me by spis zajmal zdroj k tomu :)
    BODY
    BODY --- ---
    Ahoj mam tu tri hezky krabicky od externich disku Lacie, asi do toho v brzky dobe nic nenabastlim, tak nabizim.
    Treba za 150 vsechny tri? Praha. Flora.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam