• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    jo laxni,ale je to stejne asi jedno kdyz to od zitra prechazi na placene,tak ted se rozhodnout jestli si to koupit kdyz nevis jestli to bude lepsi nez dota nebo na to srat a vratit se zpatky na dotu )
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    taky máte po patchy lagy?
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    STRANGERD: tyjo pravěže klasicky rejoiny logouty restarty a reinstall klienta jsem zkousel a dela to jenom me,vsicni kamosi kdyz hrajou z domova problem nemaji a joinujou do kazdyho gamu v poho,me se to ted nejak zesralo uplne ze do pub gamu proste nejoinnu vubec (stejna hlaska)ale pres frienda v klidu pokazdy,fakt divny
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    JIRRA: problem maji asi vsichni, reseni je se hned odpojit kdyz se nic nedeje dyl jak 3 sekundy a dat rejoin, casem to naskoci prakticky okamzite...
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    Zdravim,hraju klasicky free betu a mam problem,u public gamu mi to tak u 9/10 her napise no response from server,ale kdyz joinuje nebo zaklada nejaky kamos tak joinovat za nim mi jde bez problemu,nekdo ma stejny problem nebo tusi co s tim?
    WRATA
    WRATA --- ---
    SMALLRICCIO: 30$ neni tolik :)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    poslednich 14dni bety HoN...
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    z fora:
    5:00am - 9:00am EDT tzn. asi 11:00 - 15:00 naseho casu
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    dneska je planovana nejakej downtime ne?
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    STRANGERD: no z Lolu na HoN to musíš bejt jak alenka v říši divů :)
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    hraju ranked hry, a když vám někdo leavne je to nahovno, nejde rmk a přijdeš o body za prohru, včera nám leavnuli 3, hráli jsme já (pesti) a slither proti 5 ze začátku jsme si to šefovali ale v polovině hry už jsme neměli šanci
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    LASICE78: tak jednou za cas klinout krizek > zaplatit tricet babek vid - navic nebudu platit za neco, cemu evidentne do dodelani jeste nakej ten mesic (bo rok) chybi... ale je to fajn hra, to zas jo :)
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    STRANGERD: získáš minimálně to, že ti nebude vyskakovat to okno:) já si to zaplatil podpořil jsem tím autory skvělé hry která si to zalouží
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    STRANGERD: to ti prijde jen na zacatku, pak uz to je normalni dota :))
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    cau, zacal jsem to parit (btw oproti lol a dote mi to prijde tezsi, ale akcnejsi), vite nekdo, jak to ted funguje s placenim/klicem? normalne hraju, ale porad na me vyskakuje okno zaplat, u kteryho ale ani neni napsany co zaplacenim ziskam :)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    musim rict ze Chipper je super zabava a v early game dava jako svine :D v late game je to s nim horsi.. ale zase kduyz se postavi afghanistan tak ma dva plosny slowy a jeden i se slusnou DMG a range, a ultimatka s CD 25s je v pohode i na farmeni... od pozdejsi faze hry jenom kupuje wardya a hazi slowy ale i tak bych rekl ze je to dobrej hero... hlavne je s nim krasny hrat protoze ma 3 finty a jedno ochrany kouzlo..
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    DEMENCE: já hrál ranked tak možná proto
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    a jak to vyvolám ručně? mě to totiž po relogu na jinej komp tu nabídku ani nedalo
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    DEMENCE: To mi právě nešlo.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    WRATA: :D

    vcera jsem hral Thunderbringera... phaze boots, barbed armour, null stone a behemoth's heart... tankuju si a s BH perma castim malej blesk cd 2.1 velkej blesk 5s ... krasa.. mass fight vypada jako malej velkej malej ucko malej velkej malej behem 8s jenom za pasivku si dostal vsechny souperovy hrdiny na pulec nehlede na dmg od spellu :D nezachranily je ani hoodka potazmo totemy...

    a solnul sem si s timhle setupem v 56 minute slusne nafarmeneho slithera.... myslel si ze pojdu ze zmackne uckoa ja se z toho utecu home a on si me doplive.. tak sem zapnul barbed armour a stoupnul si vedle nej... :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam