• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    ja Xardez predpokladam ze ty Xcidar :))
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    XCIDAR: no to ale taky zalezi, jak to hrajes ty. Jakej mas ingame nick?
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    WHITEANGEL: jakej mas ingame nick, mozna by jsme neco dohromady dali, zalezi, jak to hrajes
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    JIRRA: no zatim jsem sam hrat aspon ve 3 by me stacilo
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    WHITEANGEL: jen co se týče klanů tak moje zkušenost je taková že když založíš public game a lidi viděj na tvym týmu 3+ lidi z klanu tak diskonektujou....:)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Scháním hráče na vytvoření klanu pokud máte zájem ozvěte se mě ingame na nick : Xardez
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    SAMIEL: tak tak,taky jsem ze zacatku mel silenej chaos,ale tak po tejdnu dvou si zvyknes
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    SAMIEL: ze začátku jsem na tom byl podobně, hraj zatím no stat hry ať nemáš -score a až si zvykneš půjde to samo
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    Je to hrozne neprehledny a tmavsi, fakt obcas koukam, co se to deje :)

    Nejhorsi je, ze ti predelani herove z doty tady vypadaji uplne jinak, a ti, co vypadaji podobne, delaji neco uplne jineho. Treba brouk misto Slarda me obcas nemile prekvapi, kdyz ho povazuju za Neruba. A ten drakous, co je vlastne Lich me taky mate. Mno, budu si muset hodne zvykat.
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    SAMIEL: no vidíš :)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    chmm, tak jsem si to tedy koupil. Uvidime, jak to pujde :)
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    no tak bohužel HoN tiral key zatím plánujou a bude omezen na 10 her
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    LASICE78: super, dik, Lasice :)
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    SAMIEL: udělám až budu večer doma, pak ti pošlu login
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    a nechcete si nekdo udelat subaccount, abych si to mohl zkusit? :)
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    myslím že teď si může každej kdo má zaplaceno vytvořit subaccount, kterej je snad 10 možná 15 dní free, právě pro kámoše
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    SAMIEL: je to pravda že tim jdou sami proti sobě,moc dobře si pamatuju že 10-ti denni free-trial na WoW od blizzardu fungoval jako pověstná 'první dávka zadarmo' na hodně lidí,tak snad se umoudří a šoupnou to v nejakych patchi
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    JIRRA: to je ovsem dost smutny. Imho je i tech 30$ trochu moc na to, aby nedali ani treba trojdenni trial.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    LASICE78: jinak želváka už jsem hrál a debilní beru zpět,protože jeho hlas a kecy jsou ultimátní :)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    SAMIEL: free trial byl jen do toho 11.5 nebo do kdy,teď už jedině placený konto,takže jediná možnost je zahrát si to na kontě nějakýho známýho,ale myslim že když koupíš neprohloupíš :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam