• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    SVORO: Tak v shopu si skiny apod. muzes taky postupne naHoNit, bez jakychkoli penez. A 30 USD se mi zda celkem ferova cena. Akorat komunita se zacina podobat Dote. :)
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    SVORO: Jo, HoN wiki je, ale možná lepší zdroj infa je buď fórum na oficiálním webu, nebo heroesofnewerth.cz

    http://honwiki.net/wiki/Heroes_of_Newerth_Wiki Nicméně zde odkaz na wiki.

    SVORO
    SVORO --- ---
    Tak jsem našel trial je něco jak HoN wiki nebo tak něco?

    Jinak trial je tady...

    Heroes of Newerth - Create a Trial Account
    http://www.heroesofnewerth.com/trial.php
    SVORO
    SVORO --- ---
    VLK_PETR: Tak jde o to ,že pár lidi z LoLka by to chtělo zkusit, ale jde o ty prachy :) sice to není nějáká pálka, ale jsme zhýčkaný tím LoLem :))
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    SVORO: Něco jako trial fungovalo, ale nevím, teď jsem to přes měsíc nehrál(nějak mě nebavilo poslouchat vztekající se děcka a hrát v allcarry týmech).
    SVORO
    SVORO --- ---
    Existuje na HoN něco jako trial? Hraju LoL a chtěl bych to zkusit, ale nechce se mi za to vylejt 30 backů...
    EXO
    EXO --- ---
    SAMIEL: Protože diskuze, narozdíl od hry - a snad i ve většině případech - nevzbuzuje touhu vzít klávesnici/monitor/NB a rozprsknout ji/jej o protější stěnu obýváku. :)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    EXO: a proc by se tu melo kecat, kdyz misto toho muzes hrat? :)
    EXO
    EXO --- ---
    SAMIEL: Tak nechtěl jsem mluvit do prázdna, když poslední příspěvek tu byl z listopadu loňskýho roku. Kdo chce hrát trochu týmově.. pobavit se, snad něco i dokázat, nechť mi napíše do pošty. Kolegovi už jsem řekl, ať sem postne ty mody(addony).
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    EXO: ze by ses trochu rozpovidal?
    EXO
    EXO --- ---
    Žijete tady ještě? Můžeme dodat addony, snad nějaký tipy.. Dáváme dohromady i schopný lidi.. :)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    SAMIEL: duvody davas prikazem /banlist add nick duvod , jinak celej seznam prikazu co se da delat s banlistem se hazi myslimze /banlist (normalne to napises v channelu v menu)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    JIRRA: to jo, ale je nekde pristupny cely ten seznam lidi, co jsem zabannoval? Je mozne to nejak upravovat, pridavat, ubirat, psat duvody, proc ten ban dostal?
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    JIRRA: ja to do nej sazim pomalu kazdou hru,dycky kdyz dostavas tak se najde klasickej debil kterej tu hru zesral ale je urazenej tak nechce dat concede aby vsem ukazal ne :D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    SAMIEL: vzdyt banlist je tam implementovany,tak ted nevim jestli to znamena ze o nem nevis nebo ti na nem neco nevyhovuje?
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    WOM: ja jedu bez addonu, ale nejaky funkcni banlist by fakt bodnul.
    WOM
    WOM --- ---
    jedete nejaky dobry addony? kdyztak odkaz a fce pls
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    DOP: hej chlape, na cem jedes, to chci taky ! a zacni srovnavat prosiiim, need m0ar lulz !!!!!1!1!1!1!111!!1
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    DOP: HoN byl zdarma snad rok nebo jak dlouho.....
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    DRAKIR: Huste, dik za info :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam