• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    pff tak indický hackeři posledních pár tejdnů pěkně zatopili,ještě teď mi blbne logování a ukazování statů atd..... jinak amunra vypadá podle toho co byl se mnou v týmu na slušnýho tančíka....leoric ulti .)
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    uz mi to funguje dobre, asi to zapachovali, ale jeden tyzden to strasne padalo
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    BLACKDRAGON: No me to uz bohudik nepada, ale jestli ono to nebude modama. Protoze predtim jsem nejake vyuzival a skoro v kazdym updatu neco menili i v API, takze to pak nefungovalo 100pro. Zkusi si je odinstalovat a uvidis co to udela.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    HON slape jak svajcarsky hodinky kamo
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    btw nepride Vam dnesny HON nejaky zabugovany? mne to stale pada a seka a pred rokom ked to bolo este free to bolo uplne v poriadku a bezal som na tom istom systeme... tiez sa mi nepaci ze na kick treba suhlas aj opacneho teamu, takze ak mate v teame feedera, nejake afk a podobne, ze sa chcete vzdat a jeden nechte, tak opozitny tym nehlasuje za kick aby si vylepsil staty - nedomyslene
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    book & Pollywog 'Rhasta" Priest rulez!
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    XCIDAR: Číňanem? Mě rozčilujou spíš rumuni teda. Rusům aspoň můžu od plic vynadat, protože něco málo umím, ale ti blázni brebentící románskou hatmatilkou, co dělají neustále krávoviny, to je k vzteku :D
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    VLK_PETR: S prvnim cinanem to prijde "). Me stadium nerozcilovani vydrzelo asi pul roku :).
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Tak jsem to zas po dvou měsících začal hrát, ... světe div se, zatím se nerozčiluju :D
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    a este brutalne zosilnenie Devourera :)
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    ale vsetko to zacalo Zephyrom, a dojebali aj Legionairovi Terrorize
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    ee ale co som to rok nehral tak Kraken dojebany, Chronos zoslabeny (madman vsak nie)
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    Je založenej nějakej nyx channel ?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    he :) tak deset doláčů to už se nedalo odolat :) nuže jsem mezi vámi... to bude feeding panečku :-D
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    ucet na HON zlacneny z 30 dolacov na 10 dolacov do obeda 27.3.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    JIRRA: no vzdy je lepsi nasrat se na sebe nebo nekoho, koho znas osobne (takze ho muzes nakopat irl do kouli :)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    VLK_PETR:
    SAMIEL:taky jsme ot tak udelali,hrat puby to je k posrani , na low ratingu sou to klasicky lamy / mentalove , na high ratingu zas psychopati , takze chodime vecer jen tym co se zname,bohuzel to taky casto dopada ze se naserem tak jako tak kdyz polamime :D
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    SAMIEL: Samozřejmě, jenže ne vždycky mají ti kámoši čas.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    VLK_PETR: asi takhle: kdyz hrajes public, tak velmi casto narazis na whinery, retardy nebo proste nooby, kteri ti zkazi celou hru. Aby sis to uzil opravdu na max, tak doporucuju sebrat par kamosu a hrat vzdy s nimi v tymu treba proti publicu.
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    XCIDAR: No nevím, Dotu jsem nehrál, ale čím dýl jsem to hrál, tím víc mě spoluhráči rozčilovali, ... a to jsem klidnej tvor-relativně. Fakt že jsem to přes měsíc neviděl o něčem svědčí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam