• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    JIRRA: joo tak to verim :) a hrajete normalne mm ?
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    BAMB00CHA: no tedka jsem ho par dni s kamosema zahrali s tim ze kdyz jsme k nemu vzali dementa nebo martyra tak to bylo docela silenstvi .]
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    JIRRA: Malinko :D to ja uz problem s loginem nemam,akorat se mi vymazali staty, ktery se ukazujou pri vybyrani postav, ale to je asi normální. Amunra je dobrej hrdina, prekvapilo me ze manu mu bere jenom jeho ulti, jinak vsechny ostatní spelly mu berou zivoty.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    pff tak indický hackeři posledních pár tejdnů pěkně zatopili,ještě teď mi blbne logování a ukazování statů atd..... jinak amunra vypadá podle toho co byl se mnou v týmu na slušnýho tančíka....leoric ulti .)
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    uz mi to funguje dobre, asi to zapachovali, ale jeden tyzden to strasne padalo
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    BLACKDRAGON: No me to uz bohudik nepada, ale jestli ono to nebude modama. Protoze predtim jsem nejake vyuzival a skoro v kazdym updatu neco menili i v API, takze to pak nefungovalo 100pro. Zkusi si je odinstalovat a uvidis co to udela.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    HON slape jak svajcarsky hodinky kamo
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    btw nepride Vam dnesny HON nejaky zabugovany? mne to stale pada a seka a pred rokom ked to bolo este free to bolo uplne v poriadku a bezal som na tom istom systeme... tiez sa mi nepaci ze na kick treba suhlas aj opacneho teamu, takze ak mate v teame feedera, nejake afk a podobne, ze sa chcete vzdat a jeden nechte, tak opozitny tym nehlasuje za kick aby si vylepsil staty - nedomyslene
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    book & Pollywog 'Rhasta" Priest rulez!
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    XCIDAR: Číňanem? Mě rozčilujou spíš rumuni teda. Rusům aspoň můžu od plic vynadat, protože něco málo umím, ale ti blázni brebentící románskou hatmatilkou, co dělají neustále krávoviny, to je k vzteku :D
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    VLK_PETR: S prvnim cinanem to prijde "). Me stadium nerozcilovani vydrzelo asi pul roku :).
    VLK_PETR
    VLK_PETR --- ---
    Tak jsem to zas po dvou měsících začal hrát, ... světe div se, zatím se nerozčiluju :D
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    a este brutalne zosilnenie Devourera :)
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    ale vsetko to zacalo Zephyrom, a dojebali aj Legionairovi Terrorize
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    ee ale co som to rok nehral tak Kraken dojebany, Chronos zoslabeny (madman vsak nie)
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    Je založenej nějakej nyx channel ?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    he :) tak deset doláčů to už se nedalo odolat :) nuže jsem mezi vámi... to bude feeding panečku :-D
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    ucet na HON zlacneny z 30 dolacov na 10 dolacov do obeda 27.3.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    JIRRA: no vzdy je lepsi nasrat se na sebe nebo nekoho, koho znas osobne (takze ho muzes nakopat irl do kouli :)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    VLK_PETR:
    SAMIEL:taky jsme ot tak udelali,hrat puby to je k posrani , na low ratingu sou to klasicky lamy / mentalove , na high ratingu zas psychopati , takze chodime vecer jen tym co se zname,bohuzel to taky casto dopada ze se naserem tak jako tak kdyz polamime :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam