• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SIRLOON: 18 mi je, hraju zadarmo.... Jaké má výhody si to zaplatit když se klube DOTA II
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: bude ti minimalne 18, budes mit zaplacenou hru a tvuj post nebude zacinat vetou "hodne cool hra"
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JUDAS: a jak se stanu ověřený?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    PETRPEDROS: ja si zahraju dost :D Ale jenom s verified lidma
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Jo hodně cool hra.. Zahraje si někdo?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ROTTWEILER: jj.. je.. hledej ikonku zlate hlavy
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SIRLOON: Tam je myslím taky ta možnost.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    JUDAS: ale to mi nabizel jen ranked match, ne normalni custom game
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    staci si dat v mm ze chcej jen Verified matche - tzn. matche s lidma co si hru koupili.

    A tu hru naopak poladili luxusne!
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    kdy zacalo byt hon f2p? dnes sem dal dve hry a obe tezky tragedie dik rusakum co to hrajou jen proto, ze je to free. A navic mi to driv nabizelo kolem 30-100 EU serveru pres den i vecer a dnes stezi 10 a to sem musel dat i unrank game :( Pekne tu hru zkurvili...
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    JIRRA: podla mna tam maju rozne teamy ludi a ti co vyvijaju samotnu hru hlavne po stranke pravidiel maju u mna plusove body, ostatnych by som nakopal... plusove body preto, ze robia vzdy noveho hrdinu naozaj s novymi vlastnostami a hernym stylom (kym vyvoj niektorych hrdinov v dote bol spociatku sposobom ze si boli relativne dost podobni rozni hrdinovia)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    no holt uz aby vysla Dota2 proste :D
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    BLACKDRAGON: ja LoL taky nehral , respektive jednu hru a z ty grafiky jsem se malem poblil .) ale v tom mas recht ze spousta technickejch zalezitosti je na honku silena , kolika lidem to pada neustale crashe kazdou treti hru se pulka lidi nenaloaduje / pada server , taky me ta hra bavi a hraju ji porad ale je na tom strasne videt jak je to proste porad jenom vykradeny napad + hezka grafika + nedormdly technicky zaklad cele dohromady smichano a vydano co nejdriv aby byly love
    DRAKIR
    DRAKIR --- ---
    Ohledne padani hry:
    pomohlo mi snizeni kvality textur na minimum (je to hnus ale aspon to nepada). Je to pry imo zapriceneny nejakou zmrsenou alokaci pameti a stava se to hlavne u 32 a daleko min/vubec ne u 64.

    Potom doporucuju:
    http://forums.heroesofnewerth.com/wiki/index.php/Technical_Support

    Pokud ani to nepomuze, tak potom fora.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BLACKDRAGON: W3 uz fakt instalovat nebudu :)
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    plus robis upgrady na lvl budovy takze sa ti spawnuju vyssie levely jednotiek alebo kupujes predmety na herov (ktory na vyssich leveloch sundavaju cele armady)

    tusim footman frenzy 3.8 mal dobry balance, vyskusaj ;) teraz uz mozno je nejaka verzia 4.nieco a mozno vyssia, netusim uz som to asi 3 roky nehral
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    SIRLOON: vobec, od tower defense to malo daleko... 4 rohy v kazdom 3ja hraci, cize 4tymi po troch hracoch proti sebe, zvolis si jeden z narodov w3, ktory ti generuje najslabsiu jednotku asi kazdych 5 sekund a mas zaroven na zaciatku hera, ktory moze dosiahnut 18lvl (6lvl max na zakladnu vlastnost alebo 3lvl max na ultimatku - cize v podstate na konci ani nedas vsetko na max a obvykle ti ostavala jedna zakladna abilita na 3lvl miesto 6lvl + bonusy)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BLACKDRAGON: To byl ten klon tower defense?
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    SIRLOON: nehral, hral som Land Of Legends este v dobe ked to nebola samotna hra, ale mod vo w3 "konkurujuci" dote ktory sa najviac lisil tym, ze predmety mozes predavat naspat za plnu cenu co bola blbost (aj ked to bol prvy graficky od doty lepsi mod na tento sposob)

    skor by ma zaujimalo ci by sa nedala plnohodnotna hra urobit z footman frenzy co bol poctom hier dlhu dobu konkurujuci odlisny mod voci dote, nejaku balancovanu verziu a tak
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BLACKDRAGON: jestli si hral LOL tak tohle nikdy nemuzes vypustit z pusy :)
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    SIRLOON: to neva, tu info si moze klient ponechat a dat skrz update pri najblizsom pripojeni na server, vsade inde tento sposob funguje, S2games mi vsak pridu technicky v niektorych oblastiach dost mimo - skoda lebo perfektna hra :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam