• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BLACKDRAGON: To byl ten klon tower defense?
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    SIRLOON: nehral, hral som Land Of Legends este v dobe ked to nebola samotna hra, ale mod vo w3 "konkurujuci" dote ktory sa najviac lisil tym, ze predmety mozes predavat naspat za plnu cenu co bola blbost (aj ked to bol prvy graficky od doty lepsi mod na tento sposob)

    skor by ma zaujimalo ci by sa nedala plnohodnotna hra urobit z footman frenzy co bol poctom hier dlhu dobu konkurujuci odlisny mod voci dote, nejaku balancovanu verziu a tak
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BLACKDRAGON: jestli si hral LOL tak tohle nikdy nemuzes vypustit z pusy :)
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    SIRLOON: to neva, tu info si moze klient ponechat a dat skrz update pri najblizsom pripojeni na server, vsade inde tento sposob funguje, S2games mi vsak pridu technicky v niektorych oblastiach dost mimo - skoda lebo perfektna hra :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BLACKDRAGON: ale to vi klient ze to spadlo, ne server
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    JIRRA: aj ja mozem reconnect a niekedy to zachranim, ale obcas to pada viackrat za sebou a po tretom ci stvrtom reconnecte ta to uz prestane bavit, nastastie to sa stava pomenej, ale stane sa, tiez sa stava ze ked ti to padne na zaciatku hry co sa stava najcastejsie daju RMK, aj ty dostanes leaver status bez sance sa niekam vratit, je to nedomyslene, lebo HONko hlaskou odoslania chyby vlastne vie, ze ti spadla hra a nezrusil si si ju sam a i tak ti da za to leave
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    BLACKDRAGON: mas z toho leaver status jo? kamosovi to taky pada prumerne jednou za hru teda (na 7kach) , ale vzdycky muze v pohode reconnect do hry
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    btw nehrate niekto HON na viste? nepada Vam to tak obvykle po jednej hre? niekedy po joine cez topic a niekedy po zapnuti hry
    ani to nespadne na not responding, ale automaticky sa vypne a potom uz len ci chcem odoslat upozornenie na s2games co je zbytocne, lebo na to seru
    uz mi to urobilo pekny leaver status, pisal som na s2games, ale reakcia ziadna, hlavne ze si to clovek zaplatil :P

    JIRRA
    JIRRA --- ---
    SIRLOON: tak to je nice vypada to ze se s timhle herem pujde vyblbnout pekne .)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    JIRRA: nezkousel sem, ale cajzl sem ultinu od valkyry a obstastnil pesta jeho ultinou (plus sem dostal jeho speed buff bez postihu 10% dostavani dmg)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    ten novej parasite taky docela sranda,nezkouseli jste nekdo uckem sezrat shrunken jestli to jde?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    Raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    BAMB00CHA: jj , public jsem hral nedavno s kamosem co nemuze hrat mm protoze je leaver, a 2 ze 2 her nekdo leavnul takze public nee .)
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    JIRRA: joo tak to verim :) a hrajete normalne mm ?
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    BAMB00CHA: no tedka jsem ho par dni s kamosema zahrali s tim ze kdyz jsme k nemu vzali dementa nebo martyra tak to bylo docela silenstvi .]
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    JIRRA: Malinko :D to ja uz problem s loginem nemam,akorat se mi vymazali staty, ktery se ukazujou pri vybyrani postav, ale to je asi normální. Amunra je dobrej hrdina, prekvapilo me ze manu mu bere jenom jeho ulti, jinak vsechny ostatní spelly mu berou zivoty.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    pff tak indický hackeři posledních pár tejdnů pěkně zatopili,ještě teď mi blbne logování a ukazování statů atd..... jinak amunra vypadá podle toho co byl se mnou v týmu na slušnýho tančíka....leoric ulti .)
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    uz mi to funguje dobre, asi to zapachovali, ale jeden tyzden to strasne padalo
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    BLACKDRAGON: No me to uz bohudik nepada, ale jestli ono to nebude modama. Protoze predtim jsem nejake vyuzival a skoro v kazdym updatu neco menili i v API, takze to pak nefungovalo 100pro. Zkusi si je odinstalovat a uvidis co to udela.
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    HON slape jak svajcarsky hodinky kamo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam