• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    jinak,hraju hon uz tak rok ale vedet jak je to probugovane bych si to ted s dotou 2 za rohem taky nezaplatil.....je to sice vicemene nic vyjde te to jak dat si rundu panaku v centru ale jen z principu kdyz vidim jaky je customer service S2 a celkove tak jsou to pekny cura tbh .)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    PETRPEDROS: presne tak,nevydelas si dokad jsi leaver,matchmaking je pro lidi kteri ty hry opravdu hraji a ne styl dostavam -> je mi jedno ze to ostatnim zeseru -> leavnu .)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Když to dostaneš pod 10% ve veřejných hrách, tak je to zas v cajku. Prostě 1:10
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    PETRPEDROS: tak to asi znamena, ze te to oznacilo za leavera.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    P.S. Bude mi stačit těch 10 dolarů abych byl plnohodnotný člen?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: no a presne takhle se poznaji lidi, se kterymi nikdo normalni nechce hrat ...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    AHoj když dám automach a odedneska mi to pise ze Leaverum je vstup do skupiny zakazan a ani nemohou zalozit vlastni skupinu takze to zanmena ze si dalsi stribrnaky nevydelam?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JUDAS: ok
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    PETRPEDROS: tip pro tebe. Hraj neleaversky hry (na publicu jsou to ty se smajlikem) a jen 5na5 matche. Tak se do toho nejlip dostanes a je to i vetsi sranda.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    akroad se mi povedlo v poslednich 5ti hrach ze jsme hrali 2 na 3 to je pak dost trapny
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    :D no tak kdyby se Vam zachtelo uz mi je pres dvacet davno ale hraju zdarma.. mam jeste kamarada co bude ve stejne mistnosti jako ja a budeme se snazit hrat spolu
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    PETRPEDROS: no da se predpokladat ze jo.. protoze ten f2p model je celkem mladej.. navic to hraje strasne moc deti a to je to nejhorsi svinstvo :D Takovej smrad co mel davno spat a hodinu na tebe hulaka a nezbavis se ho.. to je radost :D
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JUDAS: člověk který si hru koupil ještě neznamená že hraje lépe než ten co ji ma zadarmo ne? Nebo je to o tom že kdo to má koupené má takové výhody že hráč co to koupené nemá mu zaboha nemůže stačit?

    Je někde výpis výhod pro lidi kteří mají koupenou hru?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SIRLOON: 18 mi je, hraju zadarmo.... Jaké má výhody si to zaplatit když se klube DOTA II
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: bude ti minimalne 18, budes mit zaplacenou hru a tvuj post nebude zacinat vetou "hodne cool hra"
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JUDAS: a jak se stanu ověřený?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    PETRPEDROS: ja si zahraju dost :D Ale jenom s verified lidma
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Jo hodně cool hra.. Zahraje si někdo?
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    ROTTWEILER: jj.. je.. hledej ikonku zlate hlavy
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SIRLOON: Tam je myslím taky ta možnost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam